İstanbul'da PKK operasyonu: 32 gözaltı

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gündem (Dünya\/Türkiye) kategorisinde evrensel-insan tarafından oluşturulan İstanbul'da PKK operasyonu: 32 gözaltı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,396 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gündem (Dünya\/Türkiye)
Konu Başlığı İstanbul'da PKK operasyonu: 32 gözaltı
Konbuyu başlatan evrensel-insan
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan alpine

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, örgüt adına çeşitli suçlara karıştıkları öne sürülen 32 kişiyi gözaltına aldı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “PKK/KCK terör örgütünün faaliyetlerinin deşifre edilmesine yönelik sürdürülen çalışmalar kapsamında, terör örgütü adına silahlı adam öldürme, silahla adam yaralama, korsan gösteri eylemlerine katılma, Molotof kokteyli ve havai fişek kullanmak suretiyle kamu malına zarar vermek, yağma, terör örgütüne bilerek ve isteyerek yardım etmek, örgüt adına silahlı faaliyette bulunmak, 3136 Sayılı Kanuna Muhalefet, torbacı tabir edilen kişilere cezalandırma adı altında yağma ve yağma neticesi elde edilen uyuşturucu maddelerin ticareti, terör örgütüne eleman aktarımında bulunmak, örgüt propagandası yapmak gibi faili meçhul olayların şüphelisi oldukları tespit edilen 32 kişi yakalanmıştır" denildi.
Açıklamada ayrıca 107 molotof kokteyli, 13 el yapımı patlayıcı, 2 tabanca, 7 adet pompalı av tüfeği, dürbün, 6.5 litre benzin ve 31 kar maskesinin ele geçirildiği de kaydedildi.

X

FAdmin
Onursal Üye
Sahi, cozum sureci ne oldu yahu?

Oylar gitti sürec bitti :)

X

FAdmin
Onursal Üye
Gerçekten böyle mi oldu?

Fikirlerimi ve okudugum yazarlarin analizlerini kapsayan genis, uzun bir yazi yazabilirim lakin soruyu soran cevabi zaten vermis, ogrenme amaciyla sormuyor buna mukabil refersns aldigi yazarlarin bir kismi kendine bile faydasi olmayan zavalli insanlardan olusuyor.

Bu durumda benim yaptigim aciklamalarin pek bir anlami olmayacaktir. Bakalim su CHP-AKP hukumeti kurulabilirse azda olsa onlardan umudum var..

asil

Düşünür Üye
Yeni Üye
Fikirlerimi ve okudugum yazarlarin analizlerini kapsayan genis, uzun bir yazi yazabilirim lakin soruyu soran cevabi zaten vermis, ogrenme amaciyla sormuyor buna mukabil refersns aldigi yazarlarin bir kismi kendine bile faydasi olmayan zavalli insanlardan olusuyor.

Bu durumda benim yaptigim aciklamalarin pek bir anlami olmayacaktir. Bakalim su CHP-AKP hukumeti kurulabilirse azda olsa onlardan umudum var..

Ulemaların küçük talebesi mini ulema konuştu.Artık başka lafa gerek yok.

Dilerim yanlış fikirlerinizin zararlarını sadece hakedenler olarak sizler görürsünüz de, tüm ülke halkına sirayet etmez!

(Konuya ilişkin geniş,uzun bir yazı yazabilirmiş,akşam akşam iyi güldüm,açlığımı bastırdı :)

X

FAdmin
Onursal Üye
Ulemaların küçük talebesi mini ulema konuştu.Artık başka lafa gerek yok.

Dilerim yanlış fikirlerinizin zararlarını sadece hakedenler olarak sizler görürsünüz de, tüm ülke halkına sirayet etmez!

(Konuya ilişkin geniş,uzun bir yazı yazabilirmiş,akşam akşam iyi güldüm,açlığımı bastırdı :)

Bu tip icinde hicbir birikim olmayan nezaket disi yazilariniza tahammul etmek zorunda degil kimse.

Yazarken bunu dikkate alin, burada ugrasacaginiza akp trollere guzel para veriyor, yazdiginiza deger en azindan. Bir dusunun derim.

alpine

Sorgucu Üye
Yeni Üye
tezekten yaradilan, tezekte guresmeyi sever...

Objectivity

Kahin
Onursal Üye

Dün Bahçeli iftar yemeğinde AKP ile koalisyon kurmayacağını net bir şekilde ifade etmiş hatta koalisyon kuralım diyenleri özellikle Ekmeleddin İhsanoğlu'nu azarlamış. Bu durumda Kılıçdaroğlu da açıklama yaptı; % 60'lık blok çökmedi, halen MHP'den umutluyum diye:smile: Bekleyip, göreceğiz.

X

FAdmin
Onursal Üye
Bahceli'nin neden erken secim istedigini anlayan varsa banada anlatsin lutfen, ciddiyim

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
Bahceli'nin neden erken secim istedigini anlayan varsa banada anlatsin lutfen, ciddiyim

Tavrini bastan koydu "ben koalisyon disindayim" diye. Bunu da meclis baskanligi seciminde AKP'yi destekleyerek gosterdi.

Akli sira erken secimde "turk milliliginin ve digger milliyetleri yok saymanin (basta kurdler olmak uzere) "meyvalarini toplayacagini" zannediyor.

Ne de olsa milli acidan "kurd karsitligi" prim yapiyor.

Tabi burda "PKK=HDP=Teror=Acilim Sureci" algi operasyonunun ne kadar tuttugu da soz konusu.

Ayrica Diktatorun "Kurd sorunu yok/Cozum Sureci bitmistir" soylemleri de AKP'ye oy kaybettirdi. Bu oylari da almayi dusunuyordur.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye

Koalisyonun çözüm olacağını düşünmüyor ve AKP ile koalisyon kurmak çözüm getirmez diyor ancak erken seçim olursa AKP'nin daha çok oy kaybedeceğine inanıyor yani bir bakıma kumar oynuyor, rest çekiyor.

X

FAdmin
Onursal Üye
Olasi bir erken secimde oyunun bana gore artma ihtimali sifir, 12'lere kadar gerileyecek, bunu gorecek kadarda tecrubeli bana kalirsa..

Bekleyip gorecegiz bakalim..

alpine

Sorgucu Üye
Yeni Üye

Cunku AKP yi Erdogandan koparmak istiyor.

Erdogan AKP icerisindeki butun siyasi rakiplerini 3 donem kurali vasitasi ile ekarte etmis durumda. AKP su an oldugu hali ile Davutogluna degil, Erdogana daha yakin. Bir erken secim, 3 donem kurali ile partiden uzaklastirilmis butun Erdogan muhaliflerine bir sans verecek. Bahcelinin hesabi bunun uzerine gibi gorunuyor.

Tutarmi tutmazmi, zaman gosterecek...

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar