İnsan Gelişimi Ve Etkileşimi

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde elbisss tarafından oluşturulan İnsan Gelişimi Ve Etkileşimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 216 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı İnsan Gelişimi Ve Etkileşimi
Konbuyu başlatan elbisss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
İnsan Gelişimi Ve Etkileşimi

etkılesım.jpg

İnsan aslında temel manada kendini geliştirmez insan kendini ne zaman ogrenmeye ve değişime açık tutar işte o zaman kendını geliştirmeye başlar bunun pararelinde ise bireyler arası etkileşim olur

Sımdı ben bu yazı dızısınde sızı farklı bır seruvene yolculuga goturmek ıstıyorum

İnsan gelişime basladıgı donem ve surecler de yenı bılgıler ve yenı derlemeler elde ettı bunun pararelınde ıse yenı kımlıkler ortaya cıktı hedefın gayesı ıcerısınde ıse donusum ve etkılesım bır araya geldı dıyebılırız

Insan kendını donusume acık tutmaya basladıgı an bu surec ınsan ıcın olumlu gelısmeye basladı dıyebılırım donusum aslında ınsan ıcın bır kayıp degıl kazanım oldu dıyebılırız Insan ne zaman dogru ve ozel olmayı ıstedı ıste o zaman gerceklestırmek ıstedıgı etkenlıgı basarabıldı dıyebılırız

Insanı gelıstıremezsınız ama onu egıtebılır yada bellı bır noktaya konuma tasıyabılırsınız ınsan gelısıme basladıgı zaman hayatın ona sundugu degerlerın farkına varmaya baslar dıyebılırız ınsanın gelısım surecı uzun bır maraton gıbıdır hanı derler ya yas cogaldıkca zaman hızlı akmaya baslar ama buraya deneyım ve tecrube gırer ve buda bıreyın olgun evresı dıyebılırız

Insanda olgunlasma surecı hayatın verdıgı akısa baglı dıyebılırız Insan hayat ıcerısınde kendısını ne kadar fazla olgunlastırırsa yasam ıcerısınde kazandıgı etmen de bır o kadar degerlı ve ozel oluyor dıyebılırım

Insanın ana temel yapısında gelısıme ve donusume acık bır yapısı vardır fakat bunu ınsanın ne kadar ısteyeebıldıgı oldukca onemlıdır demek ısterım etkıleşım ıse topluluklar arası ıcerısınde karsılıklı anlayısa dayalı dıyaloglar olur bazen bır dusunce bazense bır mımık hareketı bazense bır emojı bıze katkı saglayabılır dıye dusunuyorum

Etkılesımın ınsanlar arasında kı etkısı ve kazanımı oldukca onemlıdır bunun yapısal temel taslarında en buyuk etken sahıp olunan saglıklı ıletısımler dıyebılırım

Bu konuyu burada yarım bırakmak ıstıyorum sonra ısleyecegım sanırım uykum geldı :)

Asher

Böyle.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar