İkizler burcu 18.08.2018

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Haftalık Burç Yorumları kategorisinde Aze tarafından oluşturulan İkizler burcu 18.08.2018 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 299 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Haftalık Burç Yorumları
Konu Başlığı İkizler burcu 18.08.2018
Konbuyu başlatan Aze
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aze

Aze

Üye
Yeni Üye
Sevgili İkizler Saat 10:48 Akrep burcunda oluşan ilkdördün, iş hayatınız ve çevrenizle alakalı konular üzerinde etkilidir. Üzerinizde denetim uygulanması mümkündür. Bu sizi bir hayli gerginleştirebilir. Gün boyu birilerine yardım etmek, anlayış göstermek, işinizde başarılı olmak, sağlığınızla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Sözgelimi anne ve baba iseniz çocuğunuza, evliyseniz eşinize, iş hayatında arkadaşlarınıza, patronunuza, hizmet ettiğiniz müşterilerinize anlayışlı olmak gibi. Ancak bütün bunları bir baskı gibi algılayarak tepkide bulunabilirsiniz. Yaptığı iyilikler, değer görmediğinde ve hiçe sayıldığında bir de arkanızdan laf ediliyorsa insan ister istemez sinirlenir, öfkelenebilir. Ancak İkizler mantığının sesini dinleyen bir burçtur. Ben soğukkanlı davranarak, üstesinden geleceğinizi söyleyebilirim.

Saat 18:06-19:44 arasında kısa süreli Ay-Boşlukta ilerleyecek. Kimseye belli etmesek de, iş hayatınız, sağlık ve özel meseleler kafamızı kurcalayıcıdır. Aslında siz insanlarla aranıza mesafe koymaktan yana değilsiniz. Ancak bazı kişilerin kendini bilmez halleri, boş konuşmaları, kıskançlıkları canınızı sıkmaktadır. Fakat kendinizi dizginlemeniz gerektiğini biliniz.

Saat 18:35 Merkür-Venüs görünümü, bizi mutlu edici, eğlendirici, moralimizi güçlendirici bir seyahatin göstergesidir.

Saat 19:44 itibariyle Ay-Yay burcunda ilerleyecek. Bizi rahatlatacak, moralimizi yerine getirecek, en azından sırtımızı sıvazlayacak bir insana ihtiyaç duyabiliriz. Bu eşimiz, ailemiz yakın bir arkadaşımız olabilir. Önemli olan kafamızı rahatlamak ve günün geri kalanını aktif şekilde geçirmektir. Problem olsun istemeyiz.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar