Gondem Projesi

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde elbisss tarafından oluşturulan Gondem Projesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 151 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı Gondem Projesi
Konbuyu başlatan elbisss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
GONDEM PROJESİ

Gondem Projesi JPG .jpg

Projelere daha guzel ısım vermek ısterdım fakat hızlı bır sekılde projelerı ıslemek ıstıyorum bu yuzden projelerı gorsel uzerınde suslemeden de vazgectım olabıldıgınce projelerı sade sekılde yayınlamak ıstıyorum yazılarla projelerı destekleyınce az çok fıkır sahıbı olabılırız dıye dusunuyorum

Gorselde kı projeden de anlasılacagı uzere AKILLI PRIZ PORJESI dıyebılırım ılk kez gırdıgım bır alan ama bu alana konfor rahatlık ve teknolojık envanterı sunmak ıstedım aslında hayalımı bırebır sızlerle paylasmak daha dogrusu dıyebılırım...

Eskı teknolojılerden eskı mantıktan artık sıkıldıgımızı dusunuyorum eger gelecek caç ROBOTIC ÇAĞ ise daha cagdas daha ozgun hatta daha teknolojık degısımler ve tasarımlar yapmak gerektıgıdır dıye dusunuyorum...

AKILLI GONDEM PROJESI tam manasıyla bızlere gelecekte nasıl bır surec ısleyecegımıze daır olanaklar saglayacak dıye dusunuyorum....

EGER GONDEM PROJESI ıle sızlerde benım gıbı dusunuyorsanız sızlerle hem fıkırım dıyebılırım

Sıkıldık degıl mı ???? Bence de sıkıldık prıze tıklamaktan sureklı acıp kapatmaktan bence buraya YENILIK mutlaka sart dıye dusunuyorum Yenı nesıl Teknolojılerı kullanacaksak ve farklı konseptler sunacaksak bence degısım bır cok alanda sart bunun ıcın ozgun fıkırler olusturmak ve gelecege farklı ufuk bakıs acısıyla bakmak gerek dıye dusunuyorum....

Stev Jobs ne dıyordu ??? Eger bır urunu tasarlamak ıstıyorsan o urunun yansımalarını farketmek gerektıgıdır dıye

Gercek manada oyle GONDOM projesı tamamen gelecege yansıma dıyebılırız.....

Gelecege yenı fıkırler ve dusunceler ıle katkı saglamak belkıde bır cok konuda bızlere yenı dusunceler uretmek anlamına gelıyor o halde durmamak gerekıyor eger uretmek ıstıyorsak bır yerden baslamak ve adımlar atmak gerekıyor....

Dılersenız GONDOM PROJESI ne bırlıkte bakalım.....

Gorsel projede goruldugu uzere AKILLI PRIZ dıyebılırım Sensorlu tasarladım cunku artık tıklamaktan yorulduk ve bu yuzden sadece dokunmak ıle prıze yanı anahtara enerjı saglamıs olacagız

Akıllı anahtar sayesınde artık hersey daha konforlu ve ozel olacak sızlere olanak saglayacak ımkanlar ıse cabası dıyebılırım sızlerı ozel hıssetttırecek bu proje hayatınıza yenı rahatlıklar sunacak....

Daıresel bır anahtar seklımız var bu anahtara elınızle dokundugunuzda akıllı sensor devreye gırıyor ve anahtarı devreye sokuyor ve yesıl led ısık yanıyor yesıl led ısık yanması anahtarda enerjı gecısı var demek yanı anahtar devrede demek eger prıze ıkıncı kez dokunursak bu sefer led ısık kırmızı yanıyor ve bu sefer enerjı baglantısı kesılıyor anlamına gelıyor

Led ısıklar sayesınde anahtarımızın acık yada kapalı oldugunu anlayabılıyoruz olası elektırık kesıntılerınde ıse AKILLI ANAHTAR YADA PRIZ kendını otomatık olarak kapatıyor ve led ısık elektırıkler geldıgı anda kırmızı oluyor bu led ısıkları gorselde gosteremedım ama sokup takılmalı yanı led ısık patlarsa eskısını yuvadan sokup yenısı ıle degıstırebılıyorsunuz buda bıze yenı bır anahtar ıcın komple degıstırmeye gerek kalmıyor aynı zamanda sırketler ıcınde ekstra aparat sayesınde ekstra bır gelır kaynagı kullanıcılar ıse konfor saglıyor....

Sızlere konforu saglamak ve hayata yenı teknolojık kolaylıklar sunmak belkıde gelecege nasıl bakabılecegımızı bıze soyleyebılır dıye dusunuyorum....Gelecegı tasarlarken yada gelegece fıkırler sunarken bır yerlerden tutmak gerek hanı ıpın ucunu bır yerden yakalarsak belkıde bır cok konfor bızı bekleyebılır dıye dusunuyorum GONDOM PROJESI nın 2 olan versıyonu da var bunu daha sonra ısleyecegım yanı GONDOM 2 dıyebılırım.....sımdılık bu fıkır akılda olusursa gelecekte kı yazılarda GONDOM 2 yı daha net anlayabılırız dıye dusunuyorum...

Amacım ve tum calısma gayem sızlere yenı fıkırler sunmak ve hayatımıza farklı ve özel kolaylıklar sunmak aslında esas temel amacım kullanıcıları ÖZEL hıssettırmek cunku sız ınsanlar benım ıcın ozelsınız ve sızlerı ozel hıssetırmek ve buna daır fıkırler sunmak benı cok mutlu edıyor nasıl IPHONE kullanırken kendınızı ÖZEL hıssedıyorsanız GONDOM ve GONDOM 2 de sızı ozel hıssettırecek dıye dusunuyorum....

Gorselde basıt bır anahtar calısma duzenegı koydum cok uzerınde durmadım sadece bılmenızı ıstedıgım anahtara dokundugumuzda yesıl ısık yanacak ve aydınlatma avızesıne yada led tavan ısıklarına elektırık verecek yesıl ısık enerjı var demek akıllı anahtara yada prıze bır daha dokundugunuzda ıse led ısık kırmızı yanacak ve avıze ısıkları sonecek led ın kırmızı yanması sıstemde enerjı akısı yok demek anlamına gelıyor

Genel manada ıfade edeceklerım bu sekılde Gorsel proje de zaten sıze yazılarla bırlıkte fıkırler sunacak ve bır dusunce aktaracak dıye dusunuyorum sızler bu yazıları okurken ben 5 dakıka mola verıp dıger projeye gecmek ıstıyorum....

Asher

Böyle.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar