Genç kızların, erkeklere yönelik cinsel değer yargıları...

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde NEORACK tarafından oluşturulan Genç kızların, erkeklere yönelik cinsel değer yargıları... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,016 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Genç kızların, erkeklere yönelik cinsel değer yargıları...
Konbuyu başlatan NEORACK
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan UpBot

NEORACK

Felsefe.net
Yeni Üye
Şu "genç kız" milletine aklım sırrım ermiyor. Toplum içerisinde genç kızların hepsi kendinden fazla büyük erkeklere, ne kadar sexsi ya da yakışıklı olursa olsun bakmıyor(argo tabirde KESİŞMİYOR). Ama iş cinsel ilişkiye geldiğinde nasıl oluyorda birden bire herşey değişiveriyor ??? Yakın zamanda bizzat tanık olduğum bir olay var. Adam 42 yaşında ve kendisi arkadaşım ve kankam. Gerçekten de kendisine yakışıklı dedirten bir adam. Fakat beraber ortamlarda takılırken ya da en basitinden sokakta yürürken 18-24 yaş arası hiç bir kızın kendisine beğeni anlamında bakmadığını ya da kesişmediğini bizzat ben biliyorum..
Ama dün gece Münih' teki namı değer bir barda artık ne-nasıl olduysa gözümün önünde iki tane 20 lik kızı tavladı, otele götürdü ve onlarla yattı. Üstelik kızlar içkili bile değillerdi !!!

İnanın sapıtmış durumdayım. Bu nasıl oluyor anlamak mümkün değil benim açımdan. Normalde aradaki yaş farkı büyük sorun olmalıydı. Ve Almanya toplumunda bile, erkeğin vücut ya da tip yapısı ne olursa olsun genç bir kızın kendisinden 10-15-20 yaş üstü erkeklere bakmadığı çok net bir şekilde ortadayken, benim olaya bakış açım dün gece birden bire değişiverdi...

Yaş farkı gibi genel bir faktör için, bana her kız bir-aynı olmaz demeyin.. Bunu kesin suretle reddetmek zorunda kalırım. Çünkü insanın cinsel yaşam evrimine ters düşer bu tez.

P

Pyramos

Ziyaretçi
İnsanın amacı daima şaibelidir , her kız aynı olmaz:) şaka şaka:) keşke bu soruyu bizzat o kızlara sorsaydın şimdi bunun felsefesini yapmak zorunda kalmazdın..ee artık yapacak bişi kalmadığına göre felsefesini yapalım; bence olay öncesi kızların biri erkek arkadaşıyla , diğeri ailesi ile ciddi bir tartışma-kavga yaşamışlardı.. zaten hayatları yolunda gitmeyen bu iki kız bu son olayların tesiri ile bir gecelik uç noktalara savruldurlar....ve daha önce asla dedikleri şeyi yaptılar....:)

bu arada sorsaydın bile kızların doğruyu söylememe ihtimali var.. doğruya ulaşmak için bu kızları çok iyi tanımak gerekir.. ama çok iyi tanımak bile dışarda kalacak olasılıkları SIFIRLAMAZ...doğru için herşeyi bilmek gerekir..ve herşeyi bilmek her konuda imkansızdır..öyleyse ihtimaller üzerine düşünmeye ve yaşamaya mahkumuz..

E32

Felsefe.net
Yeni Üye
Ben anlamıyorum ki.
Anlatılan şey üzerinde ne konuşabiliriz? Kim nasıl bir felsefe yapabilir?
Konu genel anlamda cinsellik olsaydı, oturur konuşurduk.Ama bu anlatılanlar üzerinde ne yorum yapabiliriz. Ne söyleyebiliriz?
Ben sana o kadar olasılık sayabilirim ki neden öyle olduğuna dair ama -bu mesajda dahil- zaman kaybı..

Bence siz de fazla takılmayın üzerinde.Siz kendinize bakın. emin olun, kafaya takacak daha önemli şeyler var bu hayatta.

E32

Felsefe.net
Yeni Üye
hmm...evet...
@donjuan;
E32 'nin anlamını açardım da anlamayacağını biliyorum, bana zaman kaybettirme. Otobüs hattı gibisinden bir cümle kuran kişinin beyin kapasitesinden ne bekleyebilirsin ki?
Rumuzum hakkında böyle bir davranış içine girmeniz, daha önceki belirttiğim fikirlerimle uyuşmadığımızı gösteriyor. Ve hemen sınıflandırma yaptığınızı görüyorum.

Şimdi bir bakalım. Ben ne demişim? "genel anlamda cinsellik olsa oturup konuşuruz." demişim. Karşımdaki ne demiş? Evlilik, cinsellik falan filan.
Ee ne alaka şimdi?
Hmm. Demek ki karşımdaki yazılanları anlayamıyor. Bunu da anlamayacak gibi.

Ben demiş miyim 'cinsellik iyi bir şey değil.' diye. Hemen başlamışsınız nutuk çekmeye, bir şey öğrenmişsiniz ya bir yerlerden...

Çok güzel bir laf vardır:
"Bir insanın fikri neyse, zikri de o olur." diye.

Benim önceliklerim sadece beni ilgilendirir. Önceliklerim sayesinde acı çeken insanlara faydalı olabiliyorsam, 'zevat'ın ne söylediği, ne düşündüğü umurumda olmaz zerre kadar.

Bu arada bazı amcalar, zamanında senin gibi cümle kuranları düşünmüşler ki, noktalama kuralları gibi bir şeyler icat etmişler.

E32

Felsefe.net
Yeni Üye
İşte dedim ya yazılanları anlayamıyorsun diye, kesinlikle haklıyım. Anlayamıyorsunuz !
İnsanların acılarını kendi acım edinmemin, buna çalışmamın neresi Mesih 'lik oluyor? Gerçi hayatını sırf zevke adamış birinden bunu anlamasını nasıl bekleyebilirsin ki?
Arif olan anlarmışmış... Bana diyene bakın ya? Kendinizle çelişiyorsunuz. Sadece bu mesajda değil, yazdığınız tüm yorumlarda... Bu durumu diğer üyeler de fatk etmiş zaten. Siz kendinizi arif olarak görmeye başlamışsınız bile. "bu neyin kibiri diye adama sorarlar." ha unutmadan, amcalarımın da sana selamı var.

"İnsanlara cehaletlerini tanıtmak imkânsızdır. Zira cehaleti tanıyabilmek için de bilgi lâzımdır."

Kemancı

Felsefe.net
Yeni Üye
Arkadaşın iki tane tele kız ayarlamış tesadüfü tavlamış gibi yapmış ve otele götürmüş. Sana şaşırıp kalmak ona ise hava atmak kalmış...

UpBot

Kahin
Yeni Üye
Böyle paylaşımlar ve konular görmek güzel. Çok teşekkürler

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar