Feylesofça Mırıltılar

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde Feylesof TeCe tarafından oluşturulan Feylesofça Mırıltılar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,780 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Feylesofça Mırıltılar
Konbuyu başlatan Feylesof TeCe
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Feylesof TeCe

Feylesof TeCe

Filozof
Yeni Üye
Detaylı bilgi:http://umumikalem.blogspot.com/p/feylesofca-miriltilar.html

talha+afi%C5%9F+copy.jpg

Artık okuyucularla buluşmaya hazır!

Talha CAN kimdir?
Bolu Fen Lisesinde öğrenci olan Talha CAN, yazmayı ve okumayı çok sever. Felsefeyle uğraşmasından dolayı Felsefe.NET sitesinde "Feylesof TeCe" adıyla Moderatör olarak forum yönetiminde bulunmaktadır. Yazmayı çok sevmesinden dolayı Kötü Sözlük ve Uludağ Sözlükte "Feylesof TeCe" nickiyle yazardır. Felsefe dünyasında iddialı olduğunu 6 Mart 2011'de 15.si düzenlenen Ulusal Felsefe Olimpiyatlarına katılarak göstermiştir. Kendisi yeniçağın genç filozofudur(!)

Feylesofça Mırıltılar Nedir?
Hepimiz düşünürüz. Ama bazılarımız öyle düşünür ki düşünceleri için yakılmış, asılmış ve en kötüsü dışlanmıştır! Her şeye rağmen yine de düşünüyoruz.
"Düşündükçe çıldırıyorum!" diyen deli de düşünüyor, onu iyileştirmeye çalışan doktor da düşünüyor. Ben düşünüyor, sen düşünüyor, o düşünüyor... Düşünmek bizim, biz insanların işidir.
"Söz uçar, yazı kalır." derler. Öyledir zaten, sözler uçacak ve yerine sessizliği bırakacak. Ama yazılar okunacak ve hafızalarda kalıcılığa ulaşacak.
Feylesofça mırıltılar beni çıldırtan düşüncelerin ya da nazikçe ifade etmek gerekirse, beni filozof kılan düşüncelerin yazılmış ve bir kitapta vücut bulmuş halidir.
Felsefe, Psikoloji, Sosyoloji üçü bir arada, bu kitapta!

Kitaba nereden ulaşabilir ve satın alabilirsiniz?
İster inanın ister inanmayın ama para mevzusundan nefret ediyorum. Ben kitabı yazıp, bu işten sıyrılacağımı sanıyordum ama öyle olmadı. Elimde basılan kitaplarla kaldım falan filan. Neyse, şu an 2 kitapçıyla anlaştım ve 2 ilde satışına başlattım.

Güler Kitap & Kırtasiye
Merkez: PTT Karşısı Esnaf Kefalet İşh. No: 10/B SAKARYA
Şube: Semerciler Mh. Yuvam Sk. Tansel Psj. No:4 SAKARYA
Tel: (0264) 278 48 91 / Telefaks (0264) 274 18 15
gulerkitabevi@hotmail.com

PETEK Kitap Kırtasiye Elektronik Ticaret ve San Ltd Şti.
Merkez: İzzet Baysal Cad. No.115 - Bolu
Tel: 0 374 217 23 32 / Fax: 0 374 212 40 96
Şube: Tabaklar Mah. Börekçiler Sok. Ayarcan İş Merkezi No.8/1
Tel: 0 374 213 16 17 / Öğretmen Hattı: 0 506 416 23 73
e-mail: petekkirtasiye@gmail.com / http://www.petekkirtasiye.com.tr

İşte, buralardan kitabımı temin edebilirsiniz. Lütfen eşinize dostunuza önerin, onlar da alsın ve stoklar tükensin. Madem bir işe girdim, bari zaferle ayrılayım. Şimdi Sakarya ve Bolu dışında almak isteyenler ne yapacak? Bu iki kitapçıdan birini arayın, onlar yardımcı olurlar diye ümit ediyorum.

Kendinize iyi bakın...

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar