Felsefe.net adında Facebook grubu

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde Aydın tarafından oluşturulan Felsefe.net adında Facebook grubu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,633 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Felsefe.net adında Facebook grubu
Konbuyu başlatan Aydın
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nejdet Evren

Aydın

Yeni üye
Yeni Üye
Şöyle bir önerim var,acaba Felsefe.net adında facebookta bir grup kurup tartışmaları oraya da taşıyabilir miyiz ? Tabi bu grup herkese açık olursa cıvkı çıkar.Sizin de bu konu da görüşlerinizi almak istiyorum..

sheid

Yeni üye
Yeni Üye
Herkese açık olsada sorun olacağını sanmıyorum güzel olabilir ya.

Feylesof TeCe

Filozof
Yeni Üye
Facebook, facebookta kalsın; Felsefe.NET, forum kalsın. Nasıl?
Burada tartışmalar yapılırken, facebook'a geçmek niye? Bir de grup herkese kapalı olacak ve biz bize olacaksak çok saçma, zaten burada biz bizeyiz. Hem burada bile düzeni sağlamakta zorlanırken, facebook'u kim denetleyecek? Burası iyi, hoş ve güzel.

Zaten şunlar mevcut ama tartışma için değil...

mavimor

Kahin
Yeni Üye
2 gündür yolda olduğumdan anca yazabildim:)

İnternette büyümenin şu anda en olmassa olmazı sosyal medyayı iyi kullanmaktan geçiyor. Bunun içinde bir süre öncesinde adı altında bir kullanıcı açtık Facebookta ve aktif ettik. Bu tür tartışmaları Felsefe.NET sayfasından yönetmekte fayda olduğu kanaatindeyim. Tabi bunu herkese açık yapmamak diye bir şey olamaz. Talha'dan farklı olarak ben böyle bir şeyin olması kanaatindeyim.. Sayfayı da fides yönetir:))

Feylesof TeCe

Filozof
Yeni Üye
2 gündür yolda olduğumdan anca yazabildim:)

İnternette büyümenin şu anda en olmassa olmazı sosyal medyayı iyi kullanmaktan geçiyor. Bunun içinde bir süre öncesinde adı altında bir kullanıcı açtık Facebookta ve aktif ettik. Bu tür tartışmaları Felsefe.NET sayfasından yönetmekte fayda olduğu kanaatindeyim. Tabi bunu herkese açık yapmamak diye bir şey olamaz. Talha'dan farklı olarak ben böyle bir şeyin olması kanaatindeyim.. Sayfayı da fides yönetir:))

Böyle bir orta yol bulunduysa, buna uyarım :)

Bu arada forumda link sorunumu var? Mesajınızdaki ve benim mesajımdaki Felsefe.NET adlı facebook hesabının linkine tıklayınca sorun olmuyor ama sayfanın linkine tıklayınca şöyle bir:

Forum Bilgilendirme Mesajı
Geçersiz Komut: Forum
Eğer normal ve geçerli bir Linke tıkladığınızdan eminseniz, Lütfen, Yönetici ile irtibata geçin.

İbareyle karşılaşıyorum ya da sadece bana olmuyor mu?

fides

Kahin
Yeni Üye
Facebook ile ilgilendim bir ara ama kimseyi memnun edemiyoruz. Güzel sözler ekledik, tanım/açıklama yaptık, forumdaki tartışmaları soru şeklinde ekledik ama kitle yetersiz ve ilgisiz kaldı. Bu durumda ne gibi bir yenilenme yapılır bilmiyorum.
Talha, forumda link çıkışı yasaklanmış.

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
facebook fikrine olumlu bakmıyorum. ancak zaman hızla bu tür ortamlara doğru devşirilmekte...

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Nejdet abi,

Facebook genel manteliteyle artık hayatın bir parçası. İstesekte istemesekte. Şirketler facebook a reklam verebilmek için ne paralar ödüyor insanın aklı almıyor:) Bu doğal yollardan oluşan bir büyümeyle olursa harika olur. Yoksa reklam vererek büyümek (daha çok kişiye ulaşmak) aylık 3000-5000 $ vermeden mümkün değil..

Haliyle hem face hem twitter gibi kaynakları artık sonuna kadar kullanmalıyız diye düşünüyorum..

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
Mustafa can,

haklısın. bu gerçeklik kuşak çatışması olarak değerlendirdiğim konulardandır. eskiler/yaşlılar/ben yeniye yer açmalıyız. doğrusu buna dair bir engelleme zaten söz konusu olamaz. ancak şunu bildirmek isterim ki, yüzlerin-kutusuna yabancıyım. öyle de kalmak istiyorum. genç kuşakların önde yürüdüğünü görmek kıvanç veriyor. her alanda olduğu gibi bu alanı da doğru kullanmaları dileğimdir. çünkü ne yaparlarsa salt kendilerine yapmayacaklardır; yaptıkları kendilerinden sonraki kuşakları etkileyecektir.

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
neyi anımsadım biliyor musun?

"tekerleği yek pare meşeden" olan kağnılara farklı yer/zamanda tanıkığım olmuştu. ve "onlar ayın altında dönen ilk tekerlekti" insan ruhen bu denli yaşlı olunca "hoy zemano" ya akay uydurmakta güçlük çekebiliyor; kaçınılmaz bir son gibi...zamanın şartı sararan yaprağı söküp atıyor...

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar