Farklılıklarımızı yitiriyor muyuz?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Genel Tartışma Alanı kategorisinde amaudjulepp tarafından oluşturulan Farklılıklarımızı yitiriyor muyuz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 903 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Genel Tartışma Alanı
Konu Başlığı Farklılıklarımızı yitiriyor muyuz?
Konbuyu başlatan amaudjulepp
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

amaudjulepp

Felsefe.net
Yeni Üye
Televizyonları izliyorum hep hükümet yanlısı ama bu yeni değil kemalistler baştaykende böyleydi farklı bir ses çıkmazdı şimdi hep bir muhafazakarlık ana akım medyadan sıkıldın mı küçük kanalları aç orda da uçuk şiddet dolu fikirler veya franksiyonlar yani sorumlu gazetecilik yapan yok mu bir canlı yayını 15 kanal aynı anda eleştirmeden su katmadan nasıl verebiliyor ve bu nasıl doğru olabiliyor veya tarafsızım deyip nasıl mezhepçilik-ırkçılık-terör yandaşlığı yapılıyor kimin dediği doğru kim çıkıp türkiye halkını ve dünyayı kurtaracak kim diyecek terör kötü devlet terörü de kötü bunu kürt de yapsa türkte yapsa alevide yapsa sunni de yapsa savaşmak kötü ama yok hep bir intikam döngsü berkine ağlayanlar 6-7 ekim olaylarında hdp liler tarafından öldürülen islami gençlere ses etmiyor ne olucak böyle olunca bizlerin teröristlerden aşağı kalır yanımız kalmıyor...Aynı şey karşı cenah içinde geçerli ölen musluman olunca şehid oluyor ama kömunıst ise vatan haini...

Son düzenleme:

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
televizyon izlemiyorum
olayları böyle görmüyorum sanmıyorum
kemalizm memalizm gerçeklerim yok
terörle ilgilenmiyorum yada bireysel ya da ülkesel değil geniş-insan sorunu
hdp bir simit çesidi- müslüman bir yahudi biçimi -cenah değil satıh olmak

televizyon izlemek gibi sorunlarım yok
farklılıklarımızı biz yitirirsek başka ülkeler yitirmesin o zaman -onlarında hugoizm bossizm gibi sorunları olmalı

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar