Etkinlik Önerileri

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Etkinlikler kategorisinde mavimor tarafından oluşturulan Etkinlik Önerileri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,500 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Etkinlikler
Konu Başlığı Etkinlik Önerileri
Konbuyu başlatan mavimor
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kuzeys

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Etkinlik önerilerinizi bizimle bu başlık altında paylaşabilirsiniz...

chimera

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Ynt: Etkinlik Önerileri

Üye arkadaşlarımızın siteye aktif katılımlarını sağlayacak bir takım etkinlikler yapmak gerekiyor sanırım.
Üye bir arkadaşımız ile bu konuda sohbet ederken parlak fikirlerimiz ortaya çıktı.:)Mesala,sitemizin bir radyosu olsun,üye arkadaşlarımızın fotoğrafları olsun sitede vs.gibi. ;)

mavimor

Kahin
Yeni Üye

Bunlar olabilecek şeyler sanıyorum ama radyo konusunda tecrübeli birileri olmalı herhalde?

chimera ' Alıntı:
Üye arkadaşlarımızın siteye aktif katılımlarını sağlayacak bir takım etkinlikler yapmak gerekiyor sanırım.
Üye bir arkadaşımız ile bu konuda sohbet ederken parlak fikirlerimiz ortaya çıktı.:)Mesala,sitemizin bir radyosu olsun,üye arkadaşlarımızın fotoğrafları olsun sitede vs.gibi. ;)

chimera

Sorgucu Üye
Yeni Üye

aslında öyle bir üye arkadaş tanıyorum ama..muhtemelende şu anda okuyor bu yazımı:)İşleri yoğun olmaz ise sanırım katkıda bulanacak radyo konusunda.

Laetna

Sorgucu Üye
Yeni Üye

Gerçektende iyi bir fikir eğer yardımcı olabileceğim bir konu varsa elimden geleni yaparım ; ama bence bu konuda tecrubeli birilerinden yardım almak gerekiyor sanırım.Ben sadece iyi bir fikir olduğunu ve arkasında olduğumu belirmek istedim.

mavimor

Kahin
Yeni Üye

Radyo konusunda ne gibi bir katkıda bulunabilir bize chi:) Şu ara forum biraz hareketlendi, zamanıdır diye düşünüyorum böyle bir etkinliğin?

chimera ' Alıntı:
aslında öyle bir üye arkadaş tanıyorum ama..muhtemelende şu anda okuyor bu yazımı:)İşleri yoğun olmaz ise sanırım katkıda bulanacak radyo konusunda.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Radyomuz kısa bir süre sonra aktif olacaktır merak etmeyiniz.

Aksiyom

Düşünür Üye
Yeni Üye
Site etkinikleri olarak benim fikrim sitemizin dergisini çıkarmak basım olmasa bile e-dergi olarak sunmak yeterli olacaktır.Sitemizde zaten çok değerli şiirler, denemeler yazan arkadaşlarımız var.Çok ilgi çekiceni düşüyorum.Saygılarımla.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
E-dergi projemiz çok ciddi bir proje ve gündemimizde var. Lakin o iş sanıldığı kadar kolay olmuyor. Aylık bir dergi çıkarmak için ekibi oluşturmak gerekli dökümanları bulmak onları editlemek ve sunum yapmak sözle basit göründüğü kadar eylemde hiçde öyle değil.Daha önce bir dergi çıkarttığımdan ve bu sebeple çekilen sıkıntıları iyi bildiğimden ötürü bu kadar emin yazıyorum. Ama çıkartacağımızın garantisini verebilirim size zaman konusunda az daha zamana ihtiyacımız var sanıyorum çünkü daha forumu tam anlamıyla oturtmuş değiliz. O daldan bu dala da atlamak istemiyoruz açıkçası. Artı şöyle birşey var önemli olan dergi çıkartmak değil o dergiyi sürekli çıkartmak. Çünkü çok kişi dergi çıkartır onun hevesini aldıktan sonra artık baymaya başlar ve o kadar uğraşmazsın. Bu yüzden bu konuda samimi bir ekibi oluşturmak gerekir. Bir ay çıkardıktan sonra ikinci ay çıkartmamak; Felsefe.NET ailesinin yaptığı işlere verdiği değeri göstereceğinden, bu ismimizi ve kişilere verdiğimiz güveni sarsabilir. Bunun için uygun zamanı beklememiz gerekir diye düşünüyorum.

HoŞÇa

Üye
Yeni Üye
e-dergi fikri benim de kafama çok yattı açıkçası.. bunun için döküman bulmaktan ve bunların sürekli geleceğinden şüphemiz olmasın.. bu forum bu çalışmalarını biryerlerde göstermek isteyen insanlarla dolu.. çok kaliteli bir iş olur..

Aksiyom

Düşünür Üye
Yeni Üye
Hoşça'nında dediği gibi herkesin bir ilgi bilgi alanı var.Herkes yazılarından verse bunlara hoş resimler eklense ve ay sonunda toplanıp e dergimiz çıksa.Emin olun en azından 10 kişi sürekli üye bulunmakta sitede aksama olmayacağını düşünüyorum.Saygılarıma.
e-dergi fikri benim de kafama çok yattı açıkçası.. bunun için döküman bulmaktan ve bunların sürekli geleceğinden şüphemiz olmasın.. bu forum bu çalışmalarını biryerlerde göstermek isteyen insanlarla dolu.. çok kaliteli bir iş olur..

K

kuzeys

Ziyaretçi
radyo için flatcast.com'un alt yapısı kullanılabilir diye düşünüyorum. Hızlı ve kaliteli bir bant yayını var bir kaç küçük eklenti ile herkes yayın ve zaman akışına göre DJ'lik yapabilir. Yalnız Mac kullananlar flatcast üzerinde yayın yaparken sorun yaşıyorlar dinlemelerinde herhangi bir sorun yok. Mac kullanan Dj leri düşünecek olursanız onun içinde Icecast.org önerebilirim. Her iki sistemde ücretsizdir.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç