Emine Erdoğan: Koruyucu aile olmayı seçen anne ve babalarımızı yürekten takdir ediyorum

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Güncel ve Son Dakika Haberler kategorisinde FelsefeHaber tarafından oluşturulan Emine Erdoğan: Koruyucu aile olmayı seçen anne ve babalarımızı yürekten takdir ediyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 34 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Güncel ve Son Dakika Haberler
Konu Başlığı Emine Erdoğan: Koruyucu aile olmayı seçen anne ve babalarımızı yürekten takdir ediyorum
Konbuyu başlatan FelsefeHaber
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan FelsefeHaber

FelsefeHaber

Düşünür Üye
Yeni Üye
Bu Haber Hurriyet.com.tr 'den Alıntılanmıştır.
Kaynak :

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, koruyucu aile olmayı seçen anne ve babaları yürekten takdir ettiğini belirtti.
Haberin DevamıEmine Erdoğan, sosyal medya hesabı X'ten yaptığı paylaşımda, "Başkalarının iyiliğine adanmış bir ömür, insanın kendisine verebileceği en büyük armağandır. Koruyucu aile olmayı seçen birbirinden değerli anne ve babalarımızı yürekten takdir ediyor, yavrularımızı sevgiyle kucaklıyorum" ifadelerini kullandı.Erdoğan'ın, "Gönül Elçileri Projesi" kapsamında koruyucu aileler ve 81 ilin vali eşleriyle buluştuğu iftar programına ilişkin görüntüler de paylaşımda yer aldı.Başkalarının iyiliğine adanmış bir ömür, insanın kendisine verebileceği en büyük armağandır.

Koruyucu aile olmayı seçen birbirinden değerli anne ve babalarımızı yürekten takdir ediyor, yavrularımızı sevgiyle kucaklıyorum. pic.twitter.com/90MDRm2SQA— Emine Erdoğan (@EmineErdogan) March 22, 2024
Haberle ilgili daha fazlası:#Emine Erdoğan#Koruyucu Aile#Aile

65fd592a1719964011c13dda.jpg

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar