Düşüncelerim Beni Yiyip Bitiriyor...

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde F - Talks kategorisinde Polly tarafından oluşturulan Düşüncelerim Beni Yiyip Bitiriyor... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 830 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı F - Talks
Konu Başlığı Düşüncelerim Beni Yiyip Bitiriyor...
Konbuyu başlatan Polly
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan odun

Polly

Felsefe.net
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
Lise öğrencisiyim
Ünvan
Bey
Hangi Felsefe Akımına Yatkınsınız ?
Varoluşçuluk
Merhabalar , artık hiç bir duygu hissetmiyorum tek hissettiğim bitmek bilmeyen acılarım , öfkem ve nefretim. Bu üç şey hiç bir zaman dinmiyor. Çok fazla toksik düşüncem var ve kendimi bundan alıkoyamıyorum , artık hayat benim için bir zindan. İnsanlar beni anlamıyor daha doğrusu anlamak istemiyor , hiç birinin kendişine ait bir düşüncesi bile yok hepsi sadece sosyal medyaya göre yaşıyor hayatı. Hiç bir yaşıtım benim kadar olgun değil çok büyük yalnızlık çekiyorum ve sanırsam bu acı hiç dinmeyecek...

Polly

Felsefe.net
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
Lise öğrencisiyim
Ünvan
Bey
Hangi Felsefe Akımına Yatkınsınız ?
Varoluşçuluk
Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim

odun

Filozof
FS - KT. Yöneticisi
Beni yanlış anlamayın ancak forumlar muayenehane deĝil, forumlarda profesyonel doktorlar da bulamazsınız. Forumlardaki forumdaşlar sizin durumunuzda olanlara yardım edemez.
Size ne denmesini duymak istiyorsunuz?

İnsanlar beni anlamıyor, demişsiniz. Neden hemen karşı tarafı suçluyorsunuz, belki sorunun kökeni sizde olabilir. Yani siz işin kolayına kaçmışsınız ve başkalarına veryansın ediyorsunuz.

• Beğen
Tepkiler: ls2
Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç