Dönemin son ödevi , en önemli ödevi :) Biraz beyin fırtınası yapalım (YARIN SON) :)

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde dolunay tarafından oluşturulan Dönemin son ödevi , en önemli ödevi :) Biraz beyin fırtınası yapalım (YARIN SON) :) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,142 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Dönemin son ödevi , en önemli ödevi :) Biraz beyin fırtınası yapalım (YARIN SON) :)
Konbuyu başlatan dolunay
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan UpBot

dolunay

Felsefe.net
Yeni Üye
Bir turizm şirketinin düzenlediği Avrupa turuna katılan x adam Almanya sınırlarına girdikten bir süre sonra ihtiyacından dolayı mola ister ve istediği en yakın istasyonda karşılanır. Acele ile tuvalete giren x adam ihtiyacını karşıladıktan sonra dışarı çıkmak ister ama kapının açılmadığını anlar seslenir sesini duyan olmaz içeride kalmıştır Orada kalacak kaygısıyla kapıyı tekmeleyince kapıyı açın diye bağırmaya başlar.sesleri duyan birisi kapıyı dışarıdan kapıyı tıklatarak "dinkof dinkof sifon" diye seslenir.
Bu hikayeyi felsefe açısından yorumlayınız...

Düşüncelerinizi bekliyorum gerçekten çok önemli bir ödev ve Felsefe ödevim. Yardım edenlere şimdiden teşekkür ederim.

dolunay

Felsefe.net
Yeni Üye
Kusura bakmayın dikkat edemedim. Ödev yarın ve ben sabahçıyım ve böyle bir ödevi hayatımda ilk kez gördüm. Bileniniz varsa ögrenmek istedim.

sakal

Kahin
Yeni Üye
arkadaşına bir ipucu vermiştim o başlığa bakarsan belki bir fikir edinebilirsin..

UpBot

Kahin
Yeni Üye
Konu kaldığı yerden devam edebilir.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar