doğaya duyarlı fizikçiler

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde OBJEKTİFT tarafından oluşturulan doğaya duyarlı fizikçiler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,345 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı doğaya duyarlı fizikçiler
Konbuyu başlatan OBJEKTİFT
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fairy

OBJEKTİFT

Felsefe.net
Yeni Üye
Ben sizi dünyanın geleceği için bir kaç üniversiteli arkadaşla facebook da kurdugumuz dogaya duyarlı fizikçilergrubuna davet etmek istiyorum.Amacımız insanları bilgilendirmek ve onlarında çevrelerini bilinçlendirmesini sağlamak.Eger biz hareketlerimizi degiştirmezsek veya insanları bilinçlendirmeye çalışmazsak dünyamız on yıl sonra geri dönüşümü imkansız olan bir yola girecek,sonu yok oluşolan bir yol.Şu an 1960 lardaki sera gazlarının etkisiyle buzullar erimeye başladı,lütfen düşünün bundan elli yıl sonra bu zamanın sera gazları nın birikimiyle dünya nasıl bir durumda olur.Dünyanın kurtuluşu önümüzdeki on yıla bağlı,lütfen kurduğumuz bu gruba dünyanın gelecegi için sizde katılın.Her birimizin felsefesinde bize bu kadar yarar sağlayan dünyaya iyilik yapmak var olduğu inancındayım._doğaya duyarlı fizikçiler

desperado

Felsefe.net
Yeni Üye
Ynt: doğaya duyarlı fizikçiler

çok güzel bir düşünce Burcu hanım bende katılmıştım zaten dün tüm kalbimle sizi destekliyorum...umarım gerekli ilgiyi görür

Fairy

Üye
Yeni Üye
Ynt: doğaya duyarlı fizikçiler

Duyarlı bi davranış katılmaktan mutluluk duyarım .)

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar