Diyarbakır bombacısının ailesi: Çocuğumuz MİT'in kontrolündeydi!

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gündem (Dünya\/Türkiye) kategorisinde alpine tarafından oluşturulan Diyarbakır bombacısının ailesi: Çocuğumuz MİT'in kontrolündeydi! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,157 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gündem (Dünya\/Türkiye)
Konu Başlığı Diyarbakır bombacısının ailesi: Çocuğumuz MİT'in kontrolündeydi!
Konbuyu başlatan alpine
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan evrensel-insan

alpine

Sorgucu Üye
Yeni Üye
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba başkanlığında kurulan bir heyetin HDP’nin 5 Haziran’daki Diyarbakır Mitingi’ne bomba koyduğu iddiasıyla tutuklanan Orhan Gönder’i Ankara Sincan Cezaevi’nde ziyaret ettiği ortaya çıktı. Heyetin aktardığına göre Gönder, annesiyle cezaevindeki ilk karşılaşmalarında,

"Anne inan ben yapmadım" demiş.

Aile ise, Gönder hakkında şu ifadeleri kullandı:

"Bizim çocuğumuz MİT’in güvenlik birimlerinin kontrolündeydi, o zaman bu eylemi nasıl yaptı? Eğer MİT, diğer resmi birimler bizim uyaralırımızı dikkate alsalardı bu kolayca önlenebilirdi. Önlemediklerine göre bu eylem acaba bile bile göre göre mi yaptırıldı?"

Gozumuzun onunde bir tiyatro oynaniyor. Terorist AKP, caldiklarinin cirptiklarinin hesabini vermemk icin memleketi toptan atese atmaya calisiyor.

Buna izin mi verecegiz?

Terorist AKP, isbirlikci MHP!

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba başkanlığında kurulan bir heyetin HDP’nin 5 Haziran’daki Diyarbakır Mitingi’ne bomba koyduğu iddiasıyla tutuklanan Orhan Gönder’i Ankara Sincan Cezaevi’nde ziyaret ettiği ortaya çıktı. Heyetin aktardığına göre Gönder, annesiyle cezaevindeki ilk karşılaşmalarında,

"Anne inan ben yapmadım" demiş.

Aile ise, Gönder hakkında şu ifadeleri kullandı:

"Bizim çocuğumuz MİT’in güvenlik birimlerinin kontrolündeydi, o zaman bu eylemi nasıl yaptı? Eğer MİT, diğer resmi birimler bizim uyaralırımızı dikkate alsalardı bu kolayca önlenebilirdi. Önlemediklerine göre bu eylem acaba bile bile göre göre mi yaptırıldı?"

Gozumuzun onunde bir tiyatro oynaniyor. Terorist AKP, caldiklarinin cirptiklarinin hesabini vermemk icin memleketi toptan atese atmaya calisiyor.

Buna izin mi verecegiz?

Terorist AKP, isbirlikci MHP!

Aslinda AKP'ye sadece "terrorist" yetmez, kendine biat etmeyenlere verdigi her turlu sifat zaten ona ait.

Dolayisi ile MHP nin isbirlikciligi de, AKP'nin sifatlarina parallel olarak devam ediyor.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar