Davutoğlu'ndan Parti Liderine 'Suruç' Çağrısı

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Güncel ve Son Dakika Haberler kategorisinde Mehmet tarafından oluşturulan Davutoğlu'ndan Parti Liderine 'Suruç' Çağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 759 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Güncel ve Son Dakika Haberler
Konu Başlığı Davutoğlu'ndan Parti Liderine 'Suruç' Çağrısı
Konbuyu başlatan Mehmet
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mehmet

Mehmet

Yeni üye
Yeni Üye
Şanlıurfa'nın Suruç ilçesindeki patlamanın ardından Ankara'ya gelen Başbakan Ahmet Davutoğlu, Çankaya köşkünde sürpriz bir toplantı düzenledi.

Davutoğlu'nun açıklamalarından satırbaşları;

"Son derece acı iki terör saldırısıyla karşı karşıya kaldık. Hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza ve askerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Ailelerine taziyelerimi iletiyorum. Saldırıda 30 vatandaşımızı kaybettik. 104 yaralımız var.

"YARALILARDAN 31'İ TEDAVİ EDİLDİ"

Yaralılardan 31'i tabur edildi. 10'u ameliyat halinde. 9'u yoğun bakımda. Olay duyulur duyulmaz Başbakanlık'ta bir kriz masası oluşturuldu. 3 bakanımız olay yerine intikal ettiler. İncelemeler yapıyorlar. Her türlü soruşturma açıldı.

"BÜYÜK İHTİMALLE CANLI BOMBA OLAYI GERÇEKLEŞTİ"

Büyük ihtimalle canlı bomba olayı gerçekleşti. Bu saldırı Türkiye'nin refahı ve demokrasisine karşı işlenmiştir. Kim, nerede yapmış olursa olsun amacı ne olursa olsun terörün tümüne karşı ortak tavır almanın zamanıdır. Bu saldırı karşısında herkes sorumlu bir tavır almalı.

PARTİ LİDERLERİNE ÇAĞRI

Buradan 3 partiye de çağrıda bulunuyorum. Gelin hep beraber ortak bir deklarasyon çağrısında bulunalım. Gün bugündür. İşte meydan bu meydandır. Yarın arkadaşlar görüşecek, olumlu cevap alırsak, yarın 4 parti olarak ortak deklarasyon yayınlayacağız.

"İLK BULGULAR DEAŞ'I İŞARET EDİYOR"

İlk bulgular canlı bomba ve DEAŞ'ı işaret eder nitelikte. Millet olarak sağduyuyu muhafaza ediniz. Ülkemizin geleceği konusunda son derece duyarlı siyasi kadrolar var. Her türlü tedbir alınacaktır. Sorumlular bulunacaktır. İstismarlara mahal vermeyiniz."

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar