Çıkışı olmayan çıkıştan,çıkış üretmek..

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde birebir tarafından oluşturulan Çıkışı olmayan çıkıştan,çıkış üretmek.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,221 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Çıkışı olmayan çıkıştan,çıkış üretmek..
Konbuyu başlatan birebir
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan UpBot

birebir

Üye
Yeni Üye
Evet aynı anlaştığımız gibi birarada olacağız..ayrılmak yok..
Hüsamettin oğlum evladım senin yaşın ufak o sebeple sana biraz amcanlar bakacaklar sonrada biz onların çocuklarına anlatık mı?
:( anlaştık buba..

Veli,Hüsnü,hanım hazır mısınız..
hazırız bey..

hadi yallah...

imdaaaakkk,imdaaaaakkk çantamı çalıyorlar...

evet operasyonun ilk ayağı tamam şimdi ikinci kısma geçiyoruz..

Alovvv karakol mu?

nevet söyle..

bir ihbarda bulunacaktımda...bugün çanta hırsızlarının kaldığı evi gördüm hepsi toptan oradalar..

eyiiii hemen geliyok..

gelin bakalım...

Namirim nırsızları yakaladık..

efferim siğe..

ve hakimin garşısındalar..

efendim ben toplum düşmanı falan değilim ailemde öyle şeytana uyduk bi kere..ama bu işide evvelden planladık programladık hesab ettik..

nieeeee hem şeytana suç atın hemde planladık deyin haa..neyseki paralarıda yiyememişiniz..

efenim yiyemedik çünkü biz haram yiyemiyoruk..

dimek yiyemiyorsunuz ha sizi sahtekarlar sizi ama çalmayı biliyorsunuz..sizi ilk suçunuz olması dolayısıyla affediyorum hadi gidin..
hakim bey biz suçluyuk nasıl affedersiniz?
ben ederim..

peki hakim bey son bişi diyebilir miyim..

de bakalım..

hakime sövmenin cezası nedir?

en az 3 aydan başlar..

hadi çocuklar..ulan hakim biz senin var ya *** avradını..

atın bunları içeri...hımm yatın 6 ayda gendinize gelin...

Allah yaşadık be..bu kışı içerde geçirecez..ehihihi..

6 ay sonra..sayın koğuş arkadaşlarım hoşçakalın.. bye bye
yav üzülme abi seneye yine kışın gelirsin..
inşallah...devletimiz sağolsun hukukumuz var olsun..

evde..tıh tıh tıh...

Buyur..

ha biz düzen partisinden geliyoruz..eğer oylarınızını bize vericenize söz verirseniz size yardım yapacaz...

hop bi saniye..bizim oylarımız kıymetli öyle yardımla falan olacak iş değil bu..

peki ne yapmamızı istersiniz..

valla şartlarım şunlar;

2 ton kömür,500 kilo odun,6 aylık erzak ve 5000 tl para...bunları verirseniz oylar size..

oyy oyy sen neyttin öyle..

valla öyle..tamam derseniz tamam derim..

yoh kardeşim olmaz hemde zinhar olmaz..senin ki resmen soyuculuk,soygunculuk..biz her oya vereceğim diyene bunları versek o zaman seçimi kazanmamızın ne anlamı var değil mi?

:) Evet siz her önünüze gelene benim istediğimi vermeye kalkarkasınız seçimi kazanmanızın bir anlamı yok çünkü götürüsü getirisinden epeyce mesariflice..

mesariflicede peki ya öyle yapsanız?hani biz istedik sizde verdiniz?siz o zaman vaatlerinizin önemli bir kısmını,hemde seçimden önce yerine getirmiş olmaz mısınız?düşünsenize öyle bir propaganda şekliyle geliyorsunuz ki,vaatleriniz daha seçilmeden yerine geliyor..??hıı?

Birader biz senin dediğini yapamayız çünkü giderler gelirleri aşıyor..

hımmm...peki siz hani vatan millet naraları atıyordunuz?sizi kurtaracağız vs diye..demek ki siz evvel kendinizi sağlama alacaksınız..kıyak emekliliğinizi ve aile boyu milletin sırtına binmeyi hesab edip sonrada papyonlarınızla ve o suratınızdaki müreffeh gülüşünüzle yoksulların halinden anlayacaksınız...??

evet aynen öyle dürüst olmak gerekirse..

hadi başka kapıya canım,halk yönetmek kapağı sağlam yere atmakdeğildir hele devlet memurluğu hiç değildir,halk yönetmek vicdan işidir..haydi yürüyünde ense traşınızı görelim..naş naş..

birebir

Üye
Yeni Üye
Evet aynı anlaştığımız gibi birarada olacağız..ayrılmak yok..
Hüsamettin oğlum evladım senin yaşın ufak o sebeple sana biraz amcanlar bakacaklar sonrada biz onların çocuklarına anlaştık mı?
:( anlaştık buba..

Veli,Hüsnü,hanım hazır mısınız..
hazırız bey..

hadi yallah...

imdaaaakkk,imdaaaaakkk çantamı çalıyorlar...

evet operasyonun ilk ayağı tamam şimdi ikinci kısma geçiyoruz..

Alovvv karakol mu?

nevet söyle..

bir ihbarda bulunacaktımda...bugün çanta hırsızlarının kaldığı evi gördüm hepsi toptan oradalar..

eyiiii hemen geliyok..

gelin bakalım...

Namirim nırsızları yakaladık..

efferim siğe..

ve hakimin garşısındalar..

efendim ben toplum düşmanı falan değilim ailemde öyle şeytana uyduk bi kere..

araya savcı girer..

nakim bey,bieeen bunların nartık iflah olmaz hallerini görerekten sizden idamlarını talep ediyorum,evet nidam edin gitsin,toplum temizlensin..

!!!!!??? savcı bey az yanıma gelin mi?fıs fıs fıs kos,fısır fısır,gel bir tarafı mı ısır..

ısır mı?aman hakim bey ayıp olmuyo mu?

ulan,memleketin %90 ı bu halde onları da mı asacan,asıpta yanlız mı oturacaz,oturunca sonra benim hakimliğim neye yarıyacak,sonra sen ne yapacan adamsız..yoksa beni de yargılayacak adam olmamasından dolayı idama mı mahkum ettirecen..

eztağfirullah....hocam ben yapar mıyım?coh teessüf ettim size yağni..

ulan basit bi hırsızlıktan adamlara idam cezası istedin,beni haydi haydi idam ettirirsin..

size gelince hırsızlar şebekesi,sizlerde hem şeytana suç atın hemde suçsuzuz deyin.bu olmaz..ya evvel suçsuzuz deyin yada o şeytanı da bulup getirin..

o sırada mübaşir bir kağıt uzattı hakime..kağıt normalden 2 kat daha fazla uzadı,bir anormalite var bu işte..

hakim..nevet gisli tanığımız varmış,içeri alın..

gizli tanık içeri girer.

şşşiiit lov bu bizim hüsam değil mi..

hee valla ta gendisi,bizim hüso.lov hüso neydirsin nasılsan..

hüso..valla eyyiyik arada işte böyle tanık manık idare ediyoruz,gerçim maaş biraz düşük ama neydek bu yohsulluhta..

evet gisli tanıh gonuş bakalım..

efenim olay gününden 10 gün öncesine şahit olmuşam,bu adamlara misafirliğe gitmiştim lakin bir tas çay bilem içemedim çünküm evlerinde hiç bişileri yoktu,ne yiyecek ne içecek,sanırsam sadece havaynan yaşıyorlardı,birde ayakkabı köselesi vardı tencerede onu gaynadıyorlardı..

???eee başka bişi görmedin mi?

gördüm efenim görmem mi..köşede de şeytan oturmuştu,onlara arada akıl veriyordu,

??ne diyordu?

diyordu ki oluum böyle yaşanmaz,git uyanıklık yap köşeyi dön,paran olsun,olsun ki aç kalmayasın..

??hımmmm,..mıhhhhh.. peki yerine otur..

evet size gelince,siz çantayı çalmışsınız ama hırmfs hırmfs neyseki paralarıda yiyememişiniz..

efenim yiyemedik çünkü biz haram yiyemiyoruk..

dimek yiyemiyorsunuz ha.. sizi sahtekarlar sizi ama çalmayı biliyorsunuz..sizi ilk suçunuz olması dolayısıyla affediyorum hadi gidin..
hakim bey biz suçluyuk nasıl affedersiniz?
ben ederim..

peki hakim bey son bişi diyebilir miyim..

de bakalım..

hakime sövmenin cezası nedir?

en az 3 aydan başlar..

hadi çocuklar..ulan hakim biz senin var ya *** avradını..

atın bunları içeri,atıııııııınnnnn...ay Allahım deli olacağım yarebbim,soyumuz mu nağletli,evelden beddua mı aldık bir bayguş ağızlıdan,ha biren küfür yiyoruz.

yatın 6 ayda gendinize gelin...geliiiiiinnn.

Allah yaşadık be..bu kışı içerde geçirecez..ehihihi..eeöövv..sayın hakim beyim bir sorum olabilir mi?

??himm olabilir sor..

efenim şeytana da ceza verecek misiniz?

6 ay verdim yetmedi galiba..

yetti yetti ağam paşam benim..

6 ay sonra..sayın koğuş arkadaşlarım hoşçakalın.. bye bye

yav üzülme abi seneye yine kışın gelirsin..

''inşallah...devletimiz sağolsun hukukumuz var olsun..''

evde..tıh tıh tıh...tıh again.

Buyur..

haeyynn biz düzen partisinden geliyoruz..neğer noylarınızını bize vericenize söz verirseniz size yardım yapacaz...

hop bi saniye..bizim oylarımız kıymetli öyle yardımla falan olacak iş değil bu..

peki ne yapmamızı istersiniz..

valla şartlarım şunlar;

2 ton kömür,500 kilo odun,6 aylık erzak ve 5000 tl para...bunları verirseniz oylar size..

oyy oyy sen neyttin öyle..

valla öyle..tamam derseniz tamam derim..

yoh kardeşim olmaz hemde zinhar olmaz..senin ki resmen soyuculuk,soygunculuk..biz her oya vereceğim diyene bunları versek o zaman seçimi kazanmamızın ne anlamı var değil mi?

:) Evet siz her önünüze gelene benim istediğimi vermeye kalkarkasınız seçimi kazanmanızın bir anlamı yok çünkü götürüsü getirisinden epeyce mesariflice..

mesariflicede peki ya öyle yapsanız?hani biz istedik sizde verdiniz?siz o zaman vaatlerinizin önemli bir kısmını,hemde seçimden önce yerine getirmiş olmaz mısınız?düşünsenize öyle bir propaganda şekliyle geliyorsunuz ki,vaatleriniz daha seçilmeden yerine geliyor..??hıı?

Birader biz senin dediğini yapamayız çünkü giderler gelirleri aşıyor..

hımmm...peki siz hani vatan millet naraları atıyordunuz?sizi kurtaracağız vs diye..demek ki siz evvel kendinizi sağlama alacaksınız..kıyak emekliliğinizi ve aile boyu milletin sırtına binmeyi hesab edip sonrada papyonlarınızla ve o suratınızdaki müreffeh gülüşünüzle yoksulların halinden anlayacaksınız...??

evet aynen öyle dürüst olmak gerekirse..

hadi başka kapıya canım,halk yönetmek kapağı sağlam yere atmakdeğildir hele devlet memurluğu hiç değildir,halk yönetmek vicdan işidir..haydi yürüyünde ense traşınızı görelim..naş naş..

NOT;ilk yazıyı düzeltemedim yani yenisini asmak için silemedim artık yönetim düzeltir sanırım.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar