buyuk holdıngler ve bankaları

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde İdeolojiler kategorisinde papillon tarafından oluşturulan buyuk holdıngler ve bankaları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,826 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı İdeolojiler
Konu Başlığı buyuk holdıngler ve bankaları
Konbuyu başlatan papillon
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Preatorian

papillon

Felsefe.net
Yeni Üye
selam sizlere turkıyedeki buyuk holdınglerın ne kadar buyuk paralar kazandıklare ve turkıyeyı sömurduklerını anlatacagım garantı bankası akbank yapıkredi bunlar uc buyuk holdıngın koç sabancı ve şahenk aılesının bu kadar buyuk kazanc elde etmelerıne ragmen hala bır turk otomobıl fabrıkası yada makına sanayı yapmıs degıller yanı turkıyemıze devletımıze fayda sağlıyacak hıc bırsey yapmıyolar sadece yaptıkları mılletı somurerek kazanc elde etmek oysaki guclu tam bağımsız bır devlet makıne sanayinden gecer

not:
garantı bankasının yıllık karı ıkı mılyar dolar

hakan karakan

Preatorian

Meraklı Üye
Yeni Üye
hangi makine sanayi? öyle bir sanayi kadımı ki? bir çok kaynağa sahibiz ama işlediğimiz yok.
Otomobil apayrı bir iştir. Otomobil yapmak için motor yapmanız lazım. Motor üretin otomobil kolay. Hadi onu geçtim bunun getireceği finansal ve bürokratik risklerin giderilmesi gerekir. Devlet bu konuda uygun adımları atmazsa bu mümkün değildir. Üretim yapmak her zaman zordur. Devletin üreticiyi sözde değil, özde desteklemesi gerekir ki bu söyledikleriniz olsun, maalesef ben böyle bir yönetim göremiyorum. Siz görüyorsanız ne mutlu.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar