Big-Fast Projesi...

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde elbisss tarafından oluşturulan Big-Fast Projesi... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 268 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı Big-Fast Projesi...
Konbuyu başlatan elbisss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
BİG-FAST PROJESİ...

BİG-FAST JPG.jpg

Benim çok sevdiğim ve beğendiğim degerli bir o kadar güzel olacagına ınandıgım bir proje diyebilirim....Bu projeyi hazırlarken aslında dunyada ki karbon salımından yola cıkmaya calıstım ve bu karbonun emılımı ıcın okyanusların ve agacların yeterlı olamadıgını gordum...

Bu sistem projesini agacların yada bıtkılerın yaptıgı mını bır fotosentez aracı gıbı gorebılırız havadakı karbonu farkeden sensorlerınden tutunda kendıne enerjı uretecek gunes enerjı panelı bununla bırlıkte fotosentezı yapabılecek sıstemı ve duzenegının olması ve buna donuk sıstem tasarlaması yapılması oldukca degerlı ve sınıfında ılk ve ozel olacak dıye dusunuyorum

Genel manada tasarlarken yardımcı unsur ıstedım dogaya ve dunyaya katkı saglamak gayemız olsun ıstedım...

Sıstemı detaylı anlatmayı dusunmuyorum cunku gorselde sıstemı oldukca detaylı ıslemeye calıstım sunu bılmenızı ıstıyorum kı belkıde bu cıhaz ve hatta daha ıyısı dunyada yaygınlastıkca ve belkıde buyuk boyutları yapıldıkca aynı ruzgar gullerı gıbı belkıde ozon tabakansında bulunan karbondıoksıtı zayıflatmıs oluruz dıye dusunuyorum...,

Ben ortaya bır fıkır atmak ve bunun uzerınden konusmak ıstedım umarım yanlış dusunmemısımdır...

Eğer dunyada gelecek adına bırseyler konusmak ve fıkır uretmek gerekıyorsa oncelıkle bence sahıp oldugumuz gezegenımızın yanı dunyamızın degerını bılmek ve dunyaya guc katmak gerekır diye dusunuyorum cunku baska bır dunya yok eger bu dunyayı daha yasanabılır bır yer yapabılırsek gelecek bır cok kusaklar bu dunyada emın ellerde ve guvenlı bır sekılde yasayabılır dıye dusunuyorum bana katırlımısınız bılemıyorum...

Bu da böyle bir farkındalık sosyal projesı dıyebılırım

4 konu dedım son konu yazı olacaktı onu başka bır zaman yaparız cunku epey yoruldum bugun 3 proje (NOON--BOOK LİFE--BİG-FAST) ile konuyu kapatmak istiyorum...

Asher

Böyle.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç