ben çark ettim

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Güncel ve Son Dakika Haberler kategorisinde ilkecan tarafından oluşturulan ben çark ettim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,727 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Güncel ve Son Dakika Haberler
Konu Başlığı ben çark ettim
Konbuyu başlatan ilkecan
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ilkecan

ilkecan

Yeni üye
Yeni Üye
yokyok yanlış yoldaymışım

• resize.php
    İsrail Basını ve Politikacıları Kin Kusuyor
Sürekli şiddet ve saldırgan politika izleyen bazı israilli politikacılar alenen Erdoğan giderse Türkiye yeniden bizim diyorlar.

12 Haziran 2015 13:51

Karikatürler ve gazetelerin ilk sayfalarında büyük puntalarla atılan başlıklarda Ak Parti'nin tek başına iktidar olamamasını kutluyorlar.
HDP'nin barajı aşması ve AK Parti'nin oy kaybetmesine en çok İsrail seviniyor. Ve nefretlerini de Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yöneltiyorlar. Sevgi, coşku ve alkışlarını ise HDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş'a.

İsrail medyasında yer alan bir karikatür HDP ve Selahattin Demirtaş'ın İsrail için nasıl bir "umut projesi" olduğunu gösterirken, HDP'nin de bir "üst akıl" projesi olduğu artık kesin...

AK Parti'yi Mavi Marmara gemisiyle özdeşleştiren karikatürde, Mavi Marmara'nın karaya oturduğu ve bu kayanın da HDP olduğu anlatılıyor. Yani HDP adeta İsrail'e koltuk değneği oldu.

İşte skandal karikatür:
1434003729491.jpg

http://www.aktuel.com.tr/gundem/2015/06/11/israil-medyasindan-skandal-erdogan-ve-mavi-marmara-karikaturu

alpine

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Sadece Israil degil ki, Papua Yeni Gineye gidin, orda da insanlar milletin Erdogana attigi samari kutluyorlar.

Cinli bir dostum bana birgun "Sizin baskan tam bir ........" dedi.

Secimlerden sonra arayip tebrik etti, o da sevinmis.

Yani anlayacaginiz; Erdogan ve kutuplastirici, itici, ayrimci, ve kimi zaman irkci soylemlerine karsi olmak icin Yahudi veya Israilli olmaya gerek yok, insan olmak yetiyor....

sakal

Kahin
Yeni Üye
arz-ı mevudu gerçekleştirebilmek için kürdistanı yıkmak türkiye ile uğraşmaktan kolay olacaktır..ilerde..şimdilik pkk yı amaçlarını gerçekleştirebilmek için destekliyorlar..

sakal

Kahin
Yeni Üye
bir gün o şamar erdoğanın suratında değil türk milletinin suratında patlayacak..erdoğan ilk ayağı..

ilkecan

Yeni üye
Yeni Üye
Sadece Israil degil ki, Papua Yeni Gineye gidin, orda da insanlar milletin Erdogana attigi samari kutluyorlar.

Cinli bir dostum bana birgun "Sizin baskan tam bir ........" dedi.

Secimlerden sonra arayip tebrik etti, o da sevinmis.

Yani anlayacaginiz; Erdogan ve kutuplastirici, itici, ayrimci, ve kimi zaman irkci soylemlerine karsi olmak icin Yahudi veya Israilli olmaya gerek yok, insan olmak yetiyor....

insan olmak mı,o nasıl bişey?

alpine

Sorgucu Üye
Yeni Üye
insan olmak mı,o nasıl bişey?

insan olmak: Irkci, ayrimci, kutuplastirici olmak yerine birlestirici olup insanlara birbirlerini sevmeyi ogutlemek.

Mesela meydana agzi kopuren binlerce insani doldurup, karsilarina gecip, toplumun(hemde kendi halkinin) bir kismini alevi, zerdust, ateist, din dusmani, terorist diye yuhalatirsan, insanliktan cikmis olursun.

Belki yine cok iyi bir sunni dindar olabilirsin, ama insan olmazsin. Bu cokda umurunda olmayabilir, ama, sonucta yine ne olmazsin? evet, insan olmazsin...

Bilmem anlatabildim mi...

ilkecan

Yeni üye
Yeni Üye
evet görmem gerekenleri görmeye başladım bu bir milad belki.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç