Ateş ,Güneş ve Ada

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kültür ve Sanat kategorisinde coldrain1920 tarafından oluşturulan Ateş ,Güneş ve Ada başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,236 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kültür ve Sanat
Konu Başlığı Ateş ,Güneş ve Ada
Konbuyu başlatan coldrain1920
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan coldrain1920

coldrain1920

Felsefe.net
Yeni Üye
mak için siteleri dolaşırken bir anda yeni çıkan Ertürk Akşun’ un adlı kitabına rastladım. Kitabı okumadan önce beğendiklerim arasında kitabın kapağı ve kapakta bulunan sözler var . Sarının tonlarına hakim olan kapak resmi insanda ister istemez şüphe uyandırıyor. Bir de Kitabın kapak resmindeki ‘’ İnsan bilmediği cenneti değil bildiği cehennemi yaşamaya meyillidir!’’ sözü kitaba olan merakı kat kat arttırıyor. Kitabı alıp okuduğumda ise bu kitabın bir üst raf ; yani en çok okunan kitapları arasında olmadığını fark ettim ve bunu yeni çıkmasına bağladım.
Hiç bir kitap erkeklerin dünyasını bu kadar güzel deşifre etmemiştir. Erkeklerin iç dünyası ve yaşadıkları anlatan ender kitaplardan biri... Başta erkekler ve erkekleri anlamak isteyen kadınların yanından ayırmaması gereken bir kitap.Bu nmalı diyorum başka da bir şey demiyorum.Şimdiden iyi okumalar.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç