Astral Seyahat?Nedir ?Var mıdır?Kurgusal bir rüyamıdır?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde υɔиυяυт tarafından oluşturulan Astral Seyahat?Nedir ?Var mıdır?Kurgusal bir rüyamıdır? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,440 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Astral Seyahat?Nedir ?Var mıdır?Kurgusal bir rüyamıdır?
Konbuyu başlatan υɔиυяυт
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan UpBot

seyrialemir

Meraklı Üye
Yeni Üye
Para kazanma hedefi ile bu işi yapan kişileri ben de samimi bulmuyorum. Reiki'de de öyle belli bir ücret almadan kesinlikle paylaşımda bulunmuyorlar. Herkes yaşam koçu maşallah ya da melek kartı,yaşam amacı kartları diye bir takım kartlar dolaşıyor ortalıkta ve insanları yanlış yönlendiriyorlar. İnsan yaşam amacını kart çekerek bulamaz ki fakat inanıp alan kişi çok fazla var.

bu kartlardan bana da hediye etmisti saman olan arkadasim, kitaplikta duruyor. kartlarin dogruluguna inanmiyorum fakat bir takim enerji taslari var. bunlarin gercekligine sahit oldum. tabiki bereket tasi diye adlandirlan agat tasini cüzdan da tasiniginizda zengin olmuyorsunuz. :) ancak pek cok tas hani burclarda Ugurlu tas diye adandirilan taslar, enerji akisinda cok ise yaramakta. bir nevi vücutda ki negatif enerjiyi miknatis gibi cekme özelligine sahip oldugundan bu taslardan herhangi birini üstünüzde tasimak faydali oluyor.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
bu kartlardan bana da hediye etmisti saman olan arkadasim, kitaplikta duruyor. kartlarin dogruluguna inanmiyorum fakat bir takim enerji taslari var. bunlarin gercekligine sahit oldum. tabiki bereket tasi diye adlandirlan agat tasini cüzdan da tasiniginizda zengin olmuyorsunuz. :) ancak pek cok tas hani burclarda Ugurlu tas diye adandirilan taslar, enerji akisinda cok ise yaramakta. bir nevi vücutda ki negatif enerjiyi miknatis gibi cekme özelligine sahip oldugundan bu taslardan herhangi birini üstünüzde tasimak faydali oluyor.

Taşların aura temizliğinde de etkisi çok büyük benim de Aragonit taşım var.:)

aragonit-400x400.jpg

seyrialemir

Meraklı Üye
Yeni Üye
:) ben her cesit tastan ve renkten bir kolye yaptim gökkusagi renklerinde sürekli tasimaktayim eve de her odamda bulundururum bu taslari. gecen bir arkadasim dogu almanyada gezerken bir kolye almis bana hediye olarak cok ilginc bir tas. ama türünün ne oldugunu.
1375052_10151884077212235_795366870_n.jpg

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Gerçekten ilginçmiş fakat tüm taşları tanımıyorum ne olduğunu anlayamadım, renkleri çok güzel...

seyrialemir

Meraklı Üye
Yeni Üye
Gerçekten ilginçmiş fakat tüm taşları tanımıyorum ne olduğunu anlayamadım fakat renkleri çok güzel...

binlerce kristal tas var hepsini bilmmek ayri bir uzmanlik gerektiriyor fakat bu tas benimde cok hosuma gitti. pempe kismi seffaf bir dokuda dikkatli bakildiginda cam gibi arkasinda olani görebiliyorsunuz.
benim kendim icim uyumladigim taslar yesim ve agat tasi. biliyorsunuzdur bu taslari ilik suyla temizledikten sonra uyarlamak gerekiyor

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
binlerce kristal tas var hepsini bilmmek ayri bir uzmanlik gerektiriyor fakat bu tas benimde cok hosuma gitti. pempe kismi seffaf bir dokuda dikkatli bakildiginda cam gibi arkasinda olani görebiliyorsunuz.
benim kendim icim uyumladigim taslar yesim ve agat tasi. biliyorsunuzdur bu taslari ilik suyla temizledikten sonra uyarlamak gerekiyor

Evet biliyorum zaten su tüm negatif enerjileri alıyor. Bazı kişiler belli aralıklarla deniz suyunda yıkanmalı diyor fakat ben de hep su ile temizliyorum.

υɔиυяυт

Felsefe.net
Yeni Üye
Arkadaslar gerçekten bu bahsettiğiniz kristal taşlar işe yarıyor mu? Çoğu kişiye göre yalan , bazı kişilere göre gerçek..Eğer gerçekten insan hayatnda bir işe yarıyorsa bu taşları neye göre seçmeliyiz? Teşekkürler.

sakal

Kahin
Yeni Üye
bu bana şeyi hatırlattı hacer-ül esved (yani kara taş) taşını,ve Ömer'i..neden öperler ki sonuçta bir taş ve işaret noktası..

seyrialemir

Meraklı Üye
Yeni Üye
υɔиυяυт;127209' Alıntı:
Arkadaslar gerçekten bu bahsettiğiniz kristal taşlar işe yarıyor mu? Çoğu kişiye göre yalan , bazı kişilere göre gerçek..Eğer gerçekten insan hayatnda bir işe yarıyorsa bu taşları neye göre seçmeliyiz? Teşekkürler.

Evet turuncu bu taslar gercekten ise yariyor, kendi tasini sen bulacaksin. tabi sahte olmamasi kaydiyla bu konuyla ilgili nette bulunana bazi sayfalardan faydalanabilirsin. kendi tasini bulmak nasil olur dersen. taslarin arasinda gezinirken o senin dikkatini ceker ve avucuna aldiginda tasla uyumlu oldugunu anlarsin , parmak uclarinda karincilanma avcunda isinma hissedersin. tabi her tasin farkli sifalari vardir.

υɔиυяυт

Felsefe.net
Yeni Üye
Evet turuncu bu taslar gercekten ise yariyor, kendi tasini sen bulacaksin. tabi sahte olmamasi kaydiyla bu konuyla ilgili nette bulunana bazi sayfalardan faydalanabilirsin. kendi tasini bulmak nasil olur dersen. taslarin arasinda gezinirken o senin dikkatini ceker ve avucuna aldiginda tasla uyumlu oldugunu anlarsin , parmak uclarinda karincilanma avcunda isinma hissedersin. tabi her tasin farkli sifalari vardir.

Teşekkürler , .Bu arada astral seyahat denemeleriniz oldu mu hiç [MENTION=4544]seyrialemir[/MENTION] ve [MENTION=3591]sakal[/MENTION] ?

sakal

Kahin
Yeni Üye
υɔиυяυт;127218' Alıntı:
Teşekkürler , .Bu arada astral seyahat denemeleriniz oldu mu hiç [MENTION=4544]seyrialemir[/MENTION] ve [MENTION=3591]sakal[/MENTION] ?

konuyla uzaktan yakından alakam yok,seyrialemir ve dijitalin deneyimleri olmuş..ben bilmiyorum,önceki mesajlarda açıklamışlar,oku istersen..

seyrialemir

Meraklı Üye
Yeni Üye
bu bana şeyi hatırlattı hacer-ül esved (yani kara taş) taşını,ve Ömer'i..neden öperler ki sonuçta bir taş ve işaret noktası..

Hacer-ül esved tasini duymadim ama inanclarin getirisi durumdan farkli kristal taslar var ve bunlar bir cok Mineral ve enerji kapsiyor.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Astral Seyahat hiç yapmadım sadece bu konuda araştırmaları takip ettim, kitapları okudum v.s. fakat denemeye cesaretim yok şahsen sebebi de kötü niyetli varlıklar ile karşılaşma ihtimali yani kendimi koruyamayabilirim, uzman birinin yardımı gerekiyor. Eskiden Şamanlar yaparmış fakat onlar da çok bilgililermiş günümüzde öyle kişileri bulmak çok zor. Bazı sitelerde okudum çok kolay bir şeymiş gibi anlatılıyor fakat risklerini anlatan yok maalesef...

Hacer-ül Esved çok özel bir taş ve dünyanın Ley hatları üzerinde etkisi varmış fakat şu an taş aktif değil çünkü kötü niyetli kişilerin eline geçmesi istenmemiş bir de Eski Türkler'de Yada Taşı vardır. Ayrıca Mısır Piramitlerinden 3 büyük piramit olan Keops,Kefren ve Mikerinos piramitlerinin tepesinde de özel taşlar varmış fakat bu taşlar da kayıp, bir türlü bulunamadı.

Manyetik enerji yaydıkları için ve belli bir enerjileri olduğu için taşlardan faydalanılabilir fakat abartmamak gerekiyor. Bazı taşlar bir arada bulunmamalı mesela v.s. bir taş uzmanından yardım almadan rastgele taş seçmek de doğru değil, taş ile uyumlanma diye bir olay var taşın enerjisinin auranıza uyumlanması gerekiyor. Bunu da genelde Reiki uzmanları yapıyor...

seyrialemir

Meraklı Üye
Yeni Üye
Manyetik enerji yaydıkları için ve belli bir enerjileri olduğu için taşlardan faydalanılabilir fakat abartmamak gerekiyor. Bazı taşlar bir arada bulunmamalı mesela v.s. bir taş uzmanından yardım almadan rastgele taş seçmek de doğru değil, taş ile uyumlanma diye bir olay var taşın enerjisinin auranıza uyumlanması gerekiyor. Bunu da genelde Reiki uzmanları yapıyor...

benim yesim taslarindan olusan kolyemde yaklasik 12 farkli taslardan mevcut. ancak hepsini uyumladigim icin bir zararini görmüyorum özellikle yogunluk ve migrenden kaynakli agrilarimi yok etti diyebilirim. tabi Reiki de yapiyorum

UpBot

Kahin
Yeni Üye
Böyle paylaşımlar ve konular görmek güzel. Çok teşekkürler

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar