Asıl' ı Yansıtabiliyor musunuz?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bilimsel Makaleler kategorisinde Alexander the Great tarafından oluşturulan Asıl' ı Yansıtabiliyor musunuz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,648 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bilimsel Makaleler
Konu Başlığı Asıl' ı Yansıtabiliyor musunuz?
Konbuyu başlatan Alexander the Great
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nejdet Evren

Alexander the Great

Felsefe.net
Yeni Üye
Hepimiz aynı amaç için buradayız. İlk önce içimizdeki Tanrı Sevgisi' ni yüceltmek ve bu sevgiden oluşan tomarcıkları birbirimize vermek.. Eğer bunu başarabilirsek ( ki günümüzde çok zor - deyim yerinde ise birkaç insan harici- ) asıl eşitliğe ulaşabiliriz. Tanrı' yı, Tanrı olduğu için sevmeyenler var.. Yani Yüce Tanrı' yı tüm canlı ve cansız varlılardan üstün görenler var. Ben onların inandıkları Tanrı' ya karşıyım.. Benim inandığım Tanrı hepimiz ile birdir. Bana göre senin içinde bir Tanrı var, benim içimde bir Tanrı var ve diğer tüm herşeyde Tanrısal bir özellik var.. Eğer kendimizi seversek asıl Tanrı' yı sevmiş oluruz.. Bize yüklenen tek şey sevgidir... Bu sevdihiy bulursak inanınki Tanrı mutlu olacaktır.. Ki bunu bu zamanda yapmıyorlar.. Onu çok üstün olarak görüyorlar.. Ama bence öyle değil.... Tekrar söylüyorum, benim aykırı materyallerim sadece insanların herşeyden üstün gördüğü, Tanrı' ya aykırı olduğumdandır...

Alexander the Great(Ben yani Deniz) Tarafından yazıldı.

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
Ynt: Asıl' ı Yansıtabiliyor musunuz?

biz,ben,sen,o-na kim ve nasıl bir yüklenim yapmaktadır?

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar