Anne ben fenomen oldum!!!

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde Mor ve Ötesi tarafından oluşturulan Anne ben fenomen oldum!!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,146 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Anne ben fenomen oldum!!!
Konbuyu başlatan Mor ve Ötesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Pyramos
M

Mor ve Ötesi

Ziyaretçi
selam herkes

bugün ipliğimi pazara çıkarıyorum...
evet ben bir fenomen oldum!

"neden bloga yazmıyorsun" diyenlere artık çok değiştiğimi bildirmekten kıvanç duyarım.
ve tabii ki bu mutlu günümüzde sizleri de aramızda görürsek çok seviniriz.
hişşş aloo çocukları piste salıvermeyin lan! disko topunun ışıkları yere vurdukça üstüne basmaya çalışmaktan aptal olacaklar.
disko topu dediysem de anla işte, bildiğin "kardeşler düğün sarayı 2" topu...

neyse.

ben fenomen olmaya karar verdim ve bundan sonra oyunu kuralına göre oynayacağım!!!

ne mi yapacağım? peki peki hadi anlatayım, ama aramızda kalsın lütfen.

siz yabancı değilsiniz herkes!
başlıyorum;

öncelikle aklıma eseni dünyanın en doğru şeyiymiş gibi söyleyeceğim.
ama öyle birkaç konuda değil, bildiğin ne varsa dünya üzerinde, siyaset, sanat, tarih, müzik...
hepsini yalayıp yutmuşcasına ahkam kesicem.
biri bi' laf mı etti basıcam "ironiden anlamayan nesil yea" cümlesini...
size de tavsiyem "beni anlamıyolar yea" deyip kestirip atın.
ulan acaba beni anlayan birkaç kişi de olsa yeter, böyle yaparak acaba onlara haksızlık mı ediyorum falan diye düşünmenize gerek yok.
hele hele "ulan yoksa öküzce bir şey demiş olabilir miyim ki?" diye hiç düşünmeyin.

tabii ki öküz değil fenomensiniz!

sizi eleştirenlere laf sokun hemen, küfre varın. varınca çaldırın.
merak ederim ben, sonuçta size güveniyorum ama çevreniz kötü.
neyse. baktınız küfürlerinizde ve cevaplarınızda ayarı biraz kaçırdınız, hemen "eleştiriler yapıcı olmalı, yapıcı olduğu sürece her şeyi söyleyebilirsiniz" falan deyin.

yok lan durun bu kadarcık eleştiriden sonra hemen allah yazılı kolye takıp basın açıklaması modunda "ben de insanım ama :((" demenize gerek yok.
henüz yok.
ben olunca söylicem.
sonuçta fenomenim lan ben. en çok ben doğru söylemiyor muyum!

bana cevap vermeyin lan!!!!1
neyse.

unutmayın izleyici sayınız çoğaldıkça haklılık oranınız da aynı şekilde artıyor.
binlerce insan yanılıyo olamaz yooo! ne söyleseniz haklısınız.
ona göre davranın.
zırvalasanız ne olur ki!

7 gün 24 saat internet başından kalkmasanız da herkese "hayat sokaklarda yea kalkın artık şu bilgisayarların başından" tarzında tavsiyeler verin.
aman haa sakın siz kalmayın bilgisayarların başından, incileriniz dökülür.
sakın!
her türlü protest tavra destek veren yazılar yazın, ama bir kere olsun hiçbir eyleme katılmayın.

bilgisayarın başından kalktığınız vakitlerde, internetteki insanlara kim yol gösterecekdeğil mi ama...

hemen her sosyal mecrada hesabınız olsun.
herkes her yerden size ulaşabilsin. günde 86 kez kendi hesaplarınızın linkini verin. daha çok verin.
daha çok.
daha daha daha!
bunların hepsi size daha çok izleyici olarak geri dönecek.
yaptıklarınızı beğenin, kendinizi de beğenin.

sizin gibi fenomenlerin bilumum saçmalıklarını ve dahi gerizekalı hareketlerini, yazılarını kesinlikle eleştirmeyin, sakın laf sokmayın... karşısınıza almayın onları. zaten kaç kişisiniz ki "oralara kadar gelebilen"... övün onları, iltifatlara boğun. onlar da sizin gibi fenomen çünkü.. böyle böyle zengin oluyo insanlar.

onlar da sizi övecek merak etmeyin.
çünkü biz fenomenler, sırtımızı kaşıyanın sırtını kaşırız.

sonra "bakııııınn benim yüzlerce izleyicim vaaaar, bakııınn herkes beni konuşuyooooğ" moduna giricez allahın izni peygamberin kavliyle.

sizin gibi binlerce izleyicisi olan internet fenomenleriyle sürekli olarak yazışın.
herkesin gözü önünde yapın bunu.
telefondan mesajla veya direkt mesajlar sayesinde sorabileceğiniz, kimseyi ilgilendirmeyecek dünyanın en boş şeylerini bile herkesin gözü önünde uzattıkça uzatın, ayak bileği seviyesinde muhabbetlere girin.
cıvıyın.
yavşayın.
allah yarattı demeyin bokunu çıkarın.

bir konuda bokunu çıkarana kadar kötü espri yapbilme yetkisi verilmiş tek mertebe, fenomenlik mertebesidir.
unutmayın bunu. insanları kusturana kadar aynı boktan esprileri, binlerce izleyicisi olan canciş fenomen arkadaşlarınızla birlikte yapabilirsiniz. mesela nihat doğan esprileri yapın.
yapın yapın yapın.
sonra da insanlara bok atın "yeter bu nihat esprileri yaa" diyerek..

ilk başlarda bok attığınız şeyleri sonrasında mutlaka yapın, "tutarsızlık" mottonuz olsun. sonra sıkıldığınızda veya sevmediğiniz birileri de sizin yaptıklarınızı yaptığında hemen yine bok atmaya başlayın.

eleştirileri tabii ki olacaktır.
ama bu eleştiriler çok az follower'lı kişilerden geldiği için "umursamayın gerizekalıları"...
birkaç fenomen canciş gelip size mutlaka destek olacaktır.
dostluklarınıza zeval gelmesin, getirtmeyin..

zaten kadınsanız ve eleştiriliyorsanız "ben güzel biri olduğum için kıskanıyorlar" deyin, geçin.
tabii ki aptalca konuşup yazdığınız için değil, sadece kadın olduğunuz için başarılarınız kıskanılıyor.
hangi başarı mı?
twitter'da binlerce kişinin izlemesi tabii ki büyük bir başarı.
işlevi değil boyu...
erkekseniz de fenomen olmanız kıskanılıyordur.
bir iki erkek fenomen daha bulup destek isteyin, övgü isteyin, reklam isteyin...
bugün size yarın ona unutmayın.

ne oldu? sıkıldınız mı yoksa kendinizden?

sakın!

neyse ben sıkıldım! az follower'lı kişilere ne anlatıyorum ki ben...
gidip birkaç fenomen ile dakikalarca herkesin gözü önünde yazıştıktan sonra sözleşeyim, sonra da dünyanın en boktan cafe'lerinden birine gidip "süper bi mekaann, latte keyfiii" yazayım

sadece fenomenleri öptm kib bye
okan...

P

Pyramos

Ziyaretçi
İnsanı ayakta tutan iskelet ve kas sistemi değil, prensipleri ve inançlarıdır. albert einstein

İNSAN !!!

öznellerimiz ne kadar farklı..bu Camusa göre Saçmanın dayanaklarından biridir..insana dayanmayıda buradan saçma kılar Camus..

ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol.. Hz.Mevlana

...en azından olabildiğince..

ortak kaderi paylaşan insan dayanışma içinde olmalıdır..

ben insanı savunurum çünkü düştüğünü gördüm..Camus..

güzel Camus.. ama bende onu en çok düşürenin gene insan olduğunu gördüm..

kötülük varsa Tanrı olmamalı der Camus..

bu dünyadan tüm kötülüğü kaldırmaya gücümüz yeter Camus...

nerde insan?

M

Mor ve Ötesi

Ziyaretçi
komik olan da bu dostum,

insanı tanımadan insanı anlatmak...

P

Pyramos

Ziyaretçi
şunuda ekleyeyim, insan ruhunun geni yok ! diyordu bir filimde. dna haritasını çözmeye benzemez insanı çözmek :)

birde Dostoyevski den alıntı yaparsak,

İnsan çok derin bir varlıktır. Ben Tanrı olsaydım bu kadar derin yaratmazdım.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar