Ahmet Ümit Niye Çok Satar...

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kimdir? kategorisinde humanistica tarafından oluşturulan Ahmet Ümit Niye Çok Satar... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,543 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kimdir?
Konu Başlığı Ahmet Ümit Niye Çok Satar...
Konbuyu başlatan humanistica
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan X

humanistica

Yeni üye
Yeni Üye
Bu yazarımız gelişkin bir felsefe yapmaz iç tahliller oluşturmaz ama polisiye yazmasına rağmen çok satar neden soruyorum, ahmet ümit kimdir, neden çok satar her kitabında kahramanları bir seviyeyi korur, romanlarında kötü yoktur şartlar öyle gerektirmişdir veya karekteri öyledir, şiddete karşı çıkar,öldürmenin ölmenin kötü olduğunu baskılıya baskılıya vurgular,şiddet yapanlar yaptıkları yanlarına kar kalmaz,cinselliğe yaklaşımı özgürlükçüdür ama sevişme sahneleri komaz ama yazılarında hep aşk vardır...

L

lamei

Ziyaretçi
felsefe yapsa insanımız okur mu ki?
para etmez felsefe.
o değilde bi kitabını tek okudum, polisiye sevmem zaten.
kendisini de pek tanımam.

illumination

Felsefe.net
Yeni Üye
Kitaplarının büyük bölümünü okudum. Keyifle okunabilen, ayrıca güzel bilgiler de sunan kitapları var. İyi yazar. Dolayısıyla kitaplarının bu kadar çok satması bir tesadüf değil. Umarım satıldığı kadar okunuyordur da :)

X

FAdmin
Onursal Üye
Dostum senin kriterlerine uymayan bir kitabin satmasinin abes oldugunu dusunmen cok uzucu bir durum. Yani bu vegan bir insanin niye et yerler hic anlamiyorum demesi gibi bisey.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar