ihaveanidea kullanıcısının son içeriği

 1. ihaveanidea

  Hangi felsefi akım?

  Ayranı dökmemeye çalışıyorsunuz anlaşılan.
 2. ihaveanidea

  Felsefe Net Yeni Yapılandırma Hakkında

  Xenforo altyapısına hala alışamamış olmakla beraber forumumuzda ciddi anlamda değişimler yaşandığına şahit oluyorum ve oluyoruz. Ben bu değişimler yaşanırken yöneticilerden bir konu hakkında ricada bulunmak istiyorum. Herhangi bir başlıktan bağımsız bir "kitaplar" başlığının varlığını...
 3. ihaveanidea

  Kişi kendisini kendine şikayet edebilir mi?

  Kişinin kendisini mahkemeye şikayet etmesi ile alakalı bkz:Roman J. Israel, Esq.
 4. ihaveanidea

  İçinizden Geçeni Söyleyin

  En yorgun olduğunuz bir anınızı düşünün. Onu ikiye katlayın. Tam olarak o kadar yorgunum. İnsanın yorgunluktan başı döner mi? Dönüyormuş.
 5. ihaveanidea

  Kitaplardan Pasajlar

  İyi Geceler Bay Tom kitabından (1.Baskı s.137) "Ayrıca," dedi George, "okuyamadığın için kendini kötü hissetmene gerek yok. Hem zaten okuyup yazınca her şey o kadar da iyi olmuyor. Daha çok ödevden başka bir şey çıkmıyor karşına."
 6. ihaveanidea

  İçinden gelen bir resim ekle

  Bir yıldız daha kaydı...
 7. ihaveanidea

  İçinizden Geçeni Söyleyin

  Günümüzde piyasa sürülmüş en isabetli moda, kadınların kadife mont giymeye başlamasıdır.
 8. ihaveanidea

  Kendi köşem olsa

  Yazdınız mı?
 9. ihaveanidea

  soğuk bir rüzgar attı beni. :)

  Merhabalar azizim, benim de şiirlerim vardır. Forumumuzda şair adamların olması sanat ve felsefenin ne denli bütünleşik olduğunu gösterir. Velhasıl hoş geldiniz, hoşlar getirdiniz.
 10. ihaveanidea

  Teknik Sorunlar

  Forumumuzun alan adı başında "http" ibaresi yer aldığı için kırmızı üçgen içinde ünlem işareti var. Bu durum, yeni gelen misafirlerimiz için bir güvensizlik hissiyatı oluşturabilir. Cry, azizim bu konu hakkında bir şeyler yapabilir misin? Sanırım "https" olması gerekiyor durumun düzelmesi için.
 11. ihaveanidea

  Kitaplardan Pasajlar

  İyi Geceler Bay Tom kitabından (1.Baskı s.121-122) George gülümsedi. "Benimle gelin," dedi. "Size güzel bir yer bulacağım." Çalıları işaret etti. "Şuradaki kırmızı yemişleri gördünüz mü?" "Hem de nasıl gördük," dedi Zach. "Nefkulade görünüyorlar." "Nef-ne?" "Nefkulade. Nefis ve...
 12. ihaveanidea

  Forumdan birine şarkı armağan et

  https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM Benimle bir safari turuna ne dersin sevgili Ay ?
 13. ihaveanidea

  Felsefe Net Yeni Yapılandırma Hakkında

  Tekrardan hoşgeldin @Cry O kadar hızlı gelişti her şey ve geldi haberleri ki siteye post bile giremedim. Yaklaşık 2 senedir yazarlığını sürdürüyorum forumun ve ben geldiğimde Alper ve X vardı. 2 senedir bir şeyleri paylaştığın, internet mecrâsında en sevdiğin forumlardan birinin...
 14. ihaveanidea

  Müzik

  https://www.youtube.com/watch?v=6rFWdZBQ-Bg
 15. ihaveanidea

  Merhaba

  Hoşgeldin azizim. Temiz ve korunaklı bir alandasın. Özgür bir alan. Güzel yönetim, güzel yazarlar ve güzel yazılar. Keyfini çıkar, iyi forumlar!