Yeni yonetim hakkinda bilgilendirme

X

FAdmin
Onursal Üye
Merhaba,

Uyelerimizin istegi uzerine bu basligi actim. Forumda uyelerin kendini tanitmasi icin bir bolum yok [MENTION=1711]non[/MENTION] en kisa zamanda alt forum olarak ac lutfen.

Ismim Ibrahim Celik 27 yasindayim, Izmir'de yasiyorum Gediz Universitesinde Cafe isletmeciligi yapiyorum. Daha once ircforumlari.net, zurna.net, sohbet.net...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

esekherif

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Allah sahibine bağışlasın, hoş kareler

Alper

fadminfon
Onursal Üye
Web sitesi
www.modamood.net
Merhaba, Nickten anlaşılacagı gibi ismim Alper 31 yaşındayım, izmirde yaşıyorum satış temsilcisi olarak çalışıyorum, X ( ibrahim) ile yaklasık 6 seneye yakındır tanışırız ve çogu projede X ile beraber çalışıp yanında bulundum.Kendime ait bir kaç sitem daha oldu ve şu anda 1 tane sitem daha var.Zaman içinde zaten düşüncelerimizi mantıgımızı az...

esekherif

Yeni üye
Kayıtlı Üye
[TD="class...

esekherif

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Yediğim elma Enter tuşuna düştü. Ben yazmadım bunu

Deep

Üye
Onursal Üye
Kayıtlı Üye
tekrar merhaba. ismim Murat, 29 yaşındayım. Giresunluyum ve Giresun'da yaşıyorum, itfaiyeciyim. farklı ve güzel bir ortam, umarım daha iyi olacaktır. herkese saygılarımı sunuyorum.

Emre

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Web sitesi
www.yorumlayin.net
Selam. 26 senedir yaşıyorum. Adım Emre. Kocaeli'de ikamet etmekteyim. Bir otelde " gece sorumlusu " olarak çalışmaktayım. @X arkadaşıma katılıyorum.

İyi forumlar dilerim.

ls2

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
yeni açılan başlıklara baktım hiçbiriniz felsefeyle,varoluşla,bilimle ilgili başlıklara ilgi göstermemişsiniz. böyle olursa bu sitenin çehresi değişir. hedefiniz buysa bilmem ama eğer bu değilse siteyi beğenip satın almanıza neden olan özelliği yakında kaybolur gider. evrensel insan nicli kişiyide nette biraz araştırın bence . aynı zırvaları...

evrensel-insan

Yeni üye
Kayıtlı Üye
yeni açılan başlıklara baktım hiçbiriniz felsefeyle,varoluşla,bilimle ilgili başlıklara ilgi göstermemişsiniz. böyle olursa bu sitenin çehresi değişir. hedefiniz buysa bilmem ama eğer bu değilse siteyi beğenip satın almanıza neden olan özelliği yakında kaybolur gider. evrensel insan nicli kişiyide nette biraz...

Deep

Üye
Onursal Üye
Kayıtlı Üye
Herkesin kendine ait bir düşünce yapısı ve bilgisi vardır. Felsefe sadece bahsettiğiniz konularla alakalı kısıtlı bir kavram değil. Daha dün bir bugün iki... ayrıca hakim olmadığım bir konuya bilgisizce yorumlar savurup sacmalayacağıma sessiz kalmayı tercih ederim, tabi bu benim düşüncem.

Ayrıca belirtmeden geçmeyeyim diyorum... elbetteki...

Lefty

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
yeni açılan başlıklara baktım hiçbiriniz felsefeyle,varoluşla,bilimle ilgili başlıklara ilgi göstermemişsiniz. böyle olursa bu sitenin çehresi değişir. hedefiniz buysa bilmem ama eğer bu değilse siteyi beğenip satın almanıza neden olan özelliği yakında kaybolur gider. evrensel insan nicli kişiyide nette biraz...

Lefty

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
Herkesin kendine ait bir düşünce yapısı ve bilgisi vardır. Felsefe sadece bahsettiğiniz konularla alakalı kısıtlı bir kavram değil. Daha dün bir bugün iki... ayrıca hakim olmadığım bir konuya bilgisizce yorumlar savurup sacmalayacağıma sessiz kalmayı tercih ederim, tabi bu benim düşüncem.

Ayrıca belirtmeden geçmeyeyim...

Deep

Üye
Onursal Üye
Kayıtlı Üye
@dijital yarin sistemsel tüm sorunlar ile ilgili olacağız, forumun tüm ara yüzü yenilenicek.

mavimor

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Web sitesi
www.tekiner.org
Dışarıdan böyle izlemek keyifliymis:)

Yeni yonetime tavsiyem. Evrensel bir sure sonra butun başlıklari kendi çöplüğüne dönüştürür:) evet daha çok sayfa izlenmesi, daha cok hit vs gozukebilir baslarda. Sonra huzursuz olan uyeler kacmaya baslar.. en son sizi de huzursuz eder. Yani ya hep ya hic meselesidir bu vaka. Ya bu hali bizi rahatsız...

X

FAdmin
Onursal Üye
@donkisot Sabirla koruk helva olur azizim.
[MENTION=4195]evrensel-insan[/MENTION] hakaret/kufur/assagilama vs. olmadigi surece istediginiz gibi paylasim yapabilirsiniz.
[MENTION=4324]dijital[/MENTION] felsefi konulara gerekli aktifligi tekrar saglayacagiz, biz hala forumu kesfetme asamasindayiz diyebilirim

ls2

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
@dijital ; ne zaman polemik olsa sitede hemen aktifleşiyorsun. Laetnanın beğenisi üzerinden bile yorum yapman üzerine bi düşün bence. Okur Yazarın evrensel İnsana eleştirlerinede yer ver yorumunda adil olacaksan.

ve

Evrensel İnsanı okuyorsun madem Chat...

Deep

Üye
Onursal Üye
Kayıtlı Üye
@dijital ; ne zaman polemik olsa sitede hemen aktifleşiyorsun. Laetnanın beğenisi üzerinden bile yorum yapman üzerine bi düşün bence. Okur Yazarın evrensel İnsana eleştirlerinede yer ver yorumunda adil...

Laetna

Üye
Kayıtlı Üye
"Bilgisizce ve saçma yorum yoktur zaten herkes
kendi bakış açısına göre rahatlıkla yorum
yazabilmelidir. Bizler de her konuya katılım
sağlayamıyoruz. Üye olduğum günden itibaren bir
çok konu başlığı zaman zaman beni de aşıyordu
ancak yine de az da olsa katılım sağlamaya çalıştım. Bazen yazdıklarıma gülen oldu bazen
bilim dışı yazıyorsun yazma...

evrensel-insan

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Dışarıdan böyle izlemek keyifliymis:)

Yeni yonetime tavsiyem. Evrensel bir sure sonra butun başlıklari kendi çöplüğüne dönüştürür:) evet daha çok sayfa izlenmesi, daha cok hit vs gozukebilir baslarda. Sonra huzursuz olan uyeler kacmaya baslar.. en son sizi de huzursuz eder. Yani ya hep ya hic...