Neler yeni

Yeni Dünya Düzeni Üzerine hamleler

asil

Yeni üye
Katılım
9 Nis 2015
Mesajlar
540
Puanları
0
Cumhurbaşkanı'ın 27 Haziran'da "Suriye sınırımızda bir devlet kurdurmayacağız" çıkışı "devlet mesajı"idi. PKK okuyamadı.

Önemli bir husus Demirtaş'ın Küreselciler tarafından kıskaca alındığıdır. Bu işi Pensilvanya organize etti.

Öcalan'ın "Gezide darbeciler" var sözü ile Gezi'ye katılmayan Demirtaş'ı ABD'ye F.Gülen örgütü götürdü ve Küreselcilerle masaya oturttu.

"Öcalan Öldü" dedikodusu bir denemedir. Fırsatını bulurlarsa yapacaklar.

Aralık17 F.Gülen örgütü darbesi gerçekleşse idi, Küreselciler oyunu Öcalan'la kuracaktı. Olmayınca F.Gülen örgütü Demirtaş'ı ayarttı.

Küreselciler adına "bölge dizaynı ve Kürt projesinde" maşalık yapan F.Gülen örgütü, "Türkçülük/vatanseverlik" algısı ile bunu gizledi.

Gülen örgütünün Demirtaş sahipliği, Liderlik egosu güçlü olan Öcalan'ın Demirtaş'ı harcaması ile sonuçlanır.

Küreselciler, Türkiye'yi parçalama projesini "Erdoğan"ı yıkma algısına indirgeyip,
Türkiye'nin ABD ile Suriye sınırında "Güvenli Bölge" anlaşması, Küreselcilerin "Kürt Koridoruna" engeldir.

Küreselcilerin ABD ve Avrupa'daki Ajan gazetecileri PKK'ya operasyonu "Erdoğan ve seçim hesabı" şeklinde algılatmak için çalışıyor.

Gezi öncesinde olduğu gibi yine siber ajanlar "grafik tasarım/karikatür"lerle sosyal medyada "özgürlük/barış" algısı oluşturuyor.

Küreselcilerin Ortadoğu hesabına karşılık Öcalan'ın 2013 mektubunda "Zaman helalleşmenin zamanıdır" demesi küreselcileri panikletti.

Bahçeli'nin "Türkiye Tabuta girdi" çıkışına karşılık, Küreselciler/Gülen örgütünü, "seçim endeksli" basit bir operasyon gibi sunuyor.

Seçim öncesi Cumhuriyet Gazetesinin "Kandildekiler çevreci" ile Gülen örgütünün "Kandilde siviller vuruluyor" sloganı küreselcilerin üretimidir.

Küreselcilerin İngiliz The Times gazetesi: "Türkiye'nin PKK hedeflerini vurması delilik" şeklinde bir makale yayınlıyor.

Batıya açılan İran resmi haber ajansı IRNA'nın da Kürtçe yayına başlayacağını duyurdu. İran'da Türkiye'dekine benzer bir süreç başladı.

ABD'de seçim var. Demokrat aday Hillary, seçime İŞİD'e karşı başarı kazanmış olarak girmek istiyor.

ABD'nin demokrat resmi devleti bölgede düzen isterken, ABD üzerine hayalet gibi oturmuş paralel devleti küreselciler kaos istiyor.

Problem olan, ABD üniforması ile bölgeye gelenler arasında fitneci küreselciler var. Bunlar,Türkiye'deki memur , Gülen örgüt elamanları gibiler.

ABD'nin bu seçim gündemi "İŞİD" olacak. Meksika sınırında İŞİD operasyonu yaparak halk korkutuldu. Sanki İŞİD ABD'ye saldıracak.

New York Times'ta "Terörü bir araç olarak kullanan IŞİD, fonksiyonel bir devlete dönüşüyor" isimli bir makale yayınlandı

NewYork Times makalesinde "IŞİD, ancak büyük bir uluslarası müdahale ile geriletilebilir, ama kimse de bunun peşinde değil."

NewYork Times: William McCants (Brookings Institute)or: "Tarihe bakarsak, dünyadaki birçok ülke şiddet kullanılarak kuruldu."

Prof.S.Walt(Harvard Üni.) "Tarihe bakarsanız Fransızlar giyotin kullanarak, Bolşevikler ve Çinliler ülkelerini şiddetle kurdular."

Düzenin devamı için Hillary'i isteyen ABD, İŞİD ile mücadeleyi seçim malzemesi/ Küreselcilerde "İslam Dünyasını" dizaynı malzemesi yapacak

ABD/Avrupa üzerine "çökmüş" "küresel dünya devleti" modern insanın beynini pozitivizmle kutsarken, kendileri kabalist büyücüdür.

Türkiye'ye gelen resmi ABD/NATO'cu üst paraleller ile yerel Gülen paralelleri, kaos için ortak algı çalışması yapacak.

Küreselcilerin hesabı "İslam/Katolik dünyası"ndaki "insani değerleri" yıkıp yerine "kendi değerlerini" koyarak "tek dünya devleti" kurmaktır.

Küreselciler, dünyanın tüm dillerinde devrim yaparak yeni bir "sanal dil/sanal din" ile dünya çocuklarına "format" atma peşindeler.

Küreselcilerin "tek dünya projesi" için en önemli engel,
Zekat+Fitre+Sadaka+Sevap+yardımlaşma duygusu ağır olan Türkiye'dir.

Türkiye'nin Afrika'ya "yardım/kardeşlik" duyguları ile el uzatması, Küreselcilerin Afrika için kurguladığı dünyaya risk oluşturdu.

Afro-Avrasya'da savaş: küreselcilerin "PKK'nın ateist nesli/Gülen’inn robot nesli"ne karşı insani/dini değerleri olan nesil savaşıdır.