Yeni Arayuz ve Yapilan Degisiklikler

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde phi tarafından oluşturulan Yeni Arayuz ve Yapilan Degisiklikler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,614 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Yeni Arayuz ve Yapilan Degisiklikler
Konbuyu başlatan phi
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aydın

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Merhabalar.

Uzun suredir is ve yasantimizdaki gelismelerden dolayi site ile ben ve mavimor ilgilenemedik. Bizim yoklugumuzda elinden geleni yapan arkadasimiz Ferdinand'a ayrica tesekkurlerimizi sunuyoruz.

Bildiginiz uzere sitemize file33.* gibi bir virus bulasmis googledan girislerimizde sikintilar yasanmisti. Teknik olarak kafanizi agritmak istemiyorum fakat bu virusu cozmek epey zamanimizi aldi cunku yeteri kadar bilgi paylasimi yapilmamis, ayrica calistigimiz hosting firmamiz bize sitemizde hic bir virus olmadigini belirtmisti. Buldugumuz bir arkadasimiz sayesinde sorunu cozduk ve bu sorunun yani sira size yeni bir surprizle gelerek sitemizin arayuzunu tamamiyle degistirdik. Umarim begenirsiniz. Yapilan duzenlemeleri asagida maddeler halinde belirtecegim;

* Tum virus testleri yapildi, googledan girisler duzeltildi.
* vBulletin versiyonumuz en son surumune cikartildi, tum dosyalar yenilendi.
* vBseo versiyonumuz en son surumune cikartildi tum dosyalar yenilendi.
* Yeni win 8 temamiz ile sitemiz daha hizli ve guzel bir gorunume sahip edildi. (Bundan oturu Halil arkadasimiza tesekkur ediyoruz)

NOT: Guvenlik sebebiyle kullanicilarimiz siteye uye olarak sadece ana sayfadan (www.felsefe.net) yapabilmektedirler.

ls2

Kahin
Onursal Üye
şu an itibari ile tek kelime ile nefret ettim sitenin bu yeni halinden. umarım alışırım

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Sana tema begendiremeyiz zaten donkişot:=)

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Şahsen ben çok beğendim, siteye canlılık gelmiş ayrıca daha şık ve düzenli olmuş. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Ferdinand Bardamu

Kahin
Yeni Üye
Çok daha tatmin edici bir arayüz olduğu fikrindeyim. Elbette güzel de olsa herhangi bir yeniliğe alışmak zaman alacaktır. Görsel değişikliğin ötesinde bence önemli olan, bu uygulamanın yaratıcılarının yeniliğe olan açlıkları, bu doğrultuda düşünce üretmeleri, sitenin bu anlamda bir değişime ihtiyacı olduğu tespiti ve devamında düşüncenin uygulamaya geçirilmesidir. Bu durum, yaratıcı forumdaşların dinamizmini, özverisini, foruma verdikleri önemi ortaya koymaktadır. kendilerine teşekkür ediyorum, elinize sağlık. Bu değişimin, olumlu bir değişimler dalgası başlatması dileğiyle herkese iyi forumlar diliyorum. (Bana göstermiş olduğunuz nezakete ayrıca teşekkür ederim)

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Özellikle forumu bu kadar aktif kullanan üyelerin beğenmiş olmasına ayrıca sevindim.

Bu tasarım ile genel forum tasarımından sitemizi biraz olsun kurtarmış bulunmaktayız. Uzun zamandır kullandığımız temayı değiştirdik. Buna bazı arkadaşlarımızın alışması biraz uzun zaman alabilir ama kullandıkça farkedecekler ki çok daha işlevsel ve hatası neredeyse yok denecek kadar az bir tema ve eksik gördüğümüz yanlarını kodlayan arkadaşımıza söyleyip dilediğimiz gibi değiştirme lüksüne sahibiz açıkçası.

file33.* sorunu da aslında hayırlı bir işe vesile oldu:) Bu sorun bir çok vbulletin sistemine bulaşmış ve hali hazırda çözebilen ender sitelerden birisiyiz.

Son olarak temanın eksik gordüğünüz yanlarını bu başlıkta belirtirseniz düzeltme şansımız olabilir.

Hayırlı olsun hepimize..

fides

Kahin
Yeni Üye
Pek şık olmuş. Oldukça modern görünüyor. Elinize sağlık.

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
güncel mesajlara bakıldığında önceden olduğu gibi en son mesaja yönlendirme yapılması mümkün ise daha etkin olacağı kanısındayım. değilse ilk mesajdan itibaren bakmak ya da son sayfaya gitmek gerekiyor. son mesajdan itibaren görüntülenmesi ise sistematiği ve tarihselliği bozuyor.

ls2

Kahin
Onursal Üye
çok şık olmuş, güzel olmuş felan fişman ..vay bea. Eski tema yalan oldu he. o tema üzerinde onca yaşanmışlık, onca beraberlik ne olacak? :mad:

Aşkın bir vefa anlayışım vardır :)

(tamamına yakını şaka içeriklidir ancak tamamı değildir) :)

Aydın

Yeni üye
Yeni Üye
Beğenmedim,ama belki zamanla alışırım.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç