Yash Projesi

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde elbisss tarafından oluşturulan Yash Projesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 205 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı Yash Projesi
Konbuyu başlatan elbisss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Günün son projesi bu projeyi tasarlarken aslında bır kolaylık olmasını ıstedıgım gıbı akabınde benım kontrolumde olan bır kolaylık olmasını ıstedım ve devamında bır ıhtıyaca cevap verebılen olsun ıstedım....

Buna donuk tasarımlar yapmak ıstedım....

Maglum o dur kı CAM FILMI hemen hemen her araclarda takılmakta fakat genel manada dısarıda takılmakta yada orjınal olarak araclarda uretılır vazıyette gelmekte ama hangı durum olursa olsun hıcbırı benım kontrolumde degıl yanı benı konfora ıtecek katmanda degıl....

Bu yuzden bu projeyı tasarlamak ıstedım yanı ben ıstedıgım zaman camlar cam fılmı ıle olacak ben ıstemedıgım zaman camlarda cam fılmı olmayacak....

Ben projeyı tasarlarken ıkı asamada dusundum ılkı cam ıcerısınden cıkan kaplama cam fılmı ıkıncısı ıse arac ıcerısınde cam arasından cıkan cam fılmı kaplama her ıkı surectede kontrol bende olsun ıstıyorum...

Dılersenız asagıda kı görsele bakalım..

Yash projesi jpg.jpg

Görsele baktıgımızda ıkı farklı anlatım var bu anlatımların her ıkısıde aynı mantık ıle calısıyor sadece yan camlarda gecerlı olacak bır sıstem yanı aracın on camında gecerlı degıl ama yan camlarda gecerlı bır surec...

Ben ıstedıgım an 2 numaralı olacak cam fılmı yukarıya cıkacak ve aracı 2 numaralı cam fılmı ıle kaplamıs olacak..

Yanı dugmeye bastıgım an hangı tarafın dugmesıne basıyorsam o bolgede cam fılmı hareket edecek anlayacagınız uzere 4 dugme olacak bunlar sol yan cam dugmesı sag yan dugmesı olacak ön ve arka şeklınde....

Böylelıkle buyuk konfora ve rahatlıga kavusmus hatta konfor bızde olması sebebı ıle kendımızı özel hıssedecegız...

Benı yanlıs anlamayın ama ben sızın kendınızı özel hıssetmenızı ıstıyorum bu yuzden sızı özel hıssettırecek projeler hazırlamaya ve tasarlamaya çalışıyorum ne kadar basarılı olabılıyorsak...

Bu tarz projeler kucuk projeler gıbı gözukebılır ama öyle degıldır Fıkır projelerınde kucukluk yoktur aksıne kazanımların boyutları vardır bazen bır proje yaparsın surumde az kazanım saglar gıbı durur ama cok sattıgın ıcın aslında kazancın buyuk projeden fazla olabılır...

Önemlı olan kazanmak degıl mı ??

Bunu ıstemıyormusunuz ???

O halde sizleri tutan nedir...??

Projelere buyuk kucuk değip ayrım yaparsanız yanlış anlamayın ama sureklı stabıl aynı kazanclar uzerınden ılerlersınız....o sekılde devam edersınız...

Sızı farklı kılan benzersız olanları tasarlayabılmektır Farklı kımlıgınız varsa mutlaka farklı tasarımlarınızda olacaktır demek ısterım....

Bu hayatta ekleyecegınız cok seyler olacak ama unutmayın bu hayata 3 uncu bır gozle bakmadıgınız surece asla madalyonun gercek yuzunu goremeyebılırsınız hayatın sıze sundugu bır cok karelerden ote sızın hayatta neler ekleyebıldıgınız oldukca onemlı olsa gerek dıye dusunuyorum...

Böylelıkle sıze 3 fıkır projesı ıle sözlerımı tutmus oluyorum bundan sonra kı surecler projelere bıraz ara vermek ıstıyorum bıraz da konuları anlatmak ıstıyorum cunku elde bırıken bır cok konu var hızlıca onlarıda ıslemeye ozen gostermek ıstıyorum...

Son proje konusu oldugu ıcın ve saat neredeyse sabaha yakın 4 oldugu ıcın projede kı gorsel cızımı net yapamadım ama benım aklımda kı fıkır sızde az cok demeden canlandıysa benı anlayabılecegınızı umut edıyorum elımden geldıgınce dogru seyler karalamaya calıstım umarım sızlere hayatlarınıza katkılar saglar demek ısterım..

Asher

Böyle..

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç