Yaşam Çemberi..

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
BÖLÜM 1

Yazıya geçmeden evvel biraz kendimden anlatmam gerekiyor ki içeriği daha net anlayabilesiniz diye yoksa genel manada kendimden bahsetmeyi hiç sevmediğim gibi insanların beni...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Bazen yaşam çemberiniz öylesine daralır ki bazen dar kalıp içerisinde yaşam mücadelesi vermek zorunda kalırsınız ama o dar kalıp içerisinde serüven daha bereketli olabiliyor herneyse bugün bu konuyu yazmak istemiş olsamda vakit fazla geç olduğu için yazmayı kesmek durumundayım yakın zamanda yeni partı yazmak ümidiyle kaldıgımız yerden devam...

Cry

Üye
Felsefe.NET
kedi hikayesi güzelmiş , bende senin bu yazıyı okuduğun an'dan farklı bir zaman diliminde yaşam çemberine dahil oldum , 5 6 dakikalık süre içerisinde senden habersiz bu yaşanmışlıklara ortak oldum benim çemberime girdin ve şuan geri çıkıyorsun , görüşmek üzere .

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
kedi hikayesi güzelmiş , bende senin bu yazıyı okuduğun an'dan farklı bir zaman diliminde yaşam çemberine dahil oldum , 5 6 dakikalık süre içerisinde senden habersiz bu yaşanmışlıklara ortak oldum benim çemberime girdin ve şuan geri çıkıyorsun , görüşmek üzere .
Ne kadar güzel 5 -6...

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
BÖLÜM 2

Bölüm 1 de konuya biraz da olsa değindik bazı fikir ve düşünceleri açtık fakat konunun ilerleyen bölümlerinde konuyu dahada derinlemesine açarak ilerlemek istiyorum izniniz...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Cry

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Şöyle örnekleyelim...

Diyelim çok güzel bir roman yazdınız ve bu yazdığınız roman satışa sunuldu ve devamında bu romanı binlerce insan aldı aslında romanı ilk yazan kişi kendi çemberinin içerisine bir mandal attı ve attıgı bu mandala ise çıkaracağı kitabını koydu yani satışa ilk çıkan kitap onun çemberinin...

Son düzenleme:

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Bölüm 3

Aslında bu bölümde puanlar vererek yeni şeyleri anlamlandırmayı ve farklı sürece taşımayı düşünüüyordum fakat bir sonraki bölüme taşımanın daha doğru olabileceğini düşündüm çünkü bugün sunmak...