yabancı dil

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde ilk nur tarafından oluşturulan yabancı dil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,095 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı yabancı dil
Konbuyu başlatan ilk nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mantıksız2022

ilk nur

Felsefe.net
Yeni Üye
İngilizce dili kursuna gitmeden nasıl öğrenilebilir:)

ls2

Kahin
Onursal Üye
Denemedim ama İngilizce eğitim setleri ile ögrenilebilir. netten alacakmış gibi soru sorun/bilgi isteyin ama sipariş etmeyin(e-mail ,adres ya da cep bilgilerinizi yazın tabiki)..bir süre bekleyin...sonra size özel kampanya/fırsat falam filan diye ciddi anlamda fiyat kırarak almanızı teklif edeceklerdir. ben genede almadım ama teklif geliyor :)

Objectivity

Kahin
Onursal Üye

Dil kursuna gitmek gramer açısından çok önemli fakat telafuz için yetersiz kalıyor. Bilinçaltı teknikleri ile de kısa sürede öğrenilebiliyor. Turistlerle sohbet etmek ilk başta zor gibi görünse de biraz temeliniz varsa bana göre en faydalı yöntem.

ebrar

Felsefe.net
Yeni Üye
evde kitaplarla çalışabilirsin ben de lys de ingilizce ye girecektim az da olsa temel konuları ögrendim ama lys için hafif geldi evde her yere ingilizce kavramları yaz ögrenirsin kolay

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Şu an youtube felan var ama maruz kalma deniyor en önemlisi bu yüzden orjinal dille altyazılı bir şeyler izlenebilir

M

Mantıksız2022

Ziyaretçi
Gramer öğrenmeden kelime öğrenmeye çalışmayın. Ben bu hataya düşmüştüm.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç