Wu Vander Kahn Projesi....(Akıllı Saat)

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde elbisss tarafından oluşturulan Wu Vander Kahn Projesi....(Akıllı Saat) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 221 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı Wu Vander Kahn Projesi....(Akıllı Saat)
Konbuyu başlatan elbisss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Wu Vander KAHN Projesi

Farklı bir konsept ve farklı bir sunum ile yine ve yeniden birlikte olabilmek çok güzel belki bu alana uzun zaman insanlar çok fazla dokunmadı belki işleyen piyasa çarkı insanlara yenilik üretmekte çok fazla zaman tanımadı ama dediğim üzere ben yeniliği ve sürekli mükemmeli arayan biriyim yani asla var olan ile yetinmeyi sevmeyen biriyim....

Ortaya fikirler atarım çünkü piyasanın ezberden sıyrılıp çeşitlenmesini isteyen biriyim önerileri projeleri sunarkende sizere motivasyon ve izleyeceginiz yollar ile ilgili fikirler versin istiyorum bununla birlikte aslında en çok istediğim öz güven sahibi olabilmenizdir size hatta sizlere bu konuda ufak bir katkım olduysa ne kadar güzel sizin adınıza çok sevinirim....

Alanında benzersiz ve yine sizi özel hissettirecek bir proje olsun istedim bana hak verirmisiniz verirsiniz ya o kadar da degil demi...

Teşekkür ediyorum bana hak verdiğiniz için çünkü ben kullanıcıların özel hissetmesini istiyorum bu proje sayesinde artık cep telefonunuzu cıkarmadan bıle goruntulu konusabılecek ve hatta arka ve ön kameralar ıle cekımler yapabıleceksınız ısın en ılgınc yanı ıse goruntulu konusmaları hologram vasıtası ıle yapabıleceksınız burada bıtmedı akıllı saatınızı kulaklıgınız ıle etkılesıme sokarak ıcerısınde 16gb dahılı hafızası ıle istediğiniz müzigi telefonunuzu çıkarmadan dinleyebileceksiniz....

Yenı nesıl bır akıllı saatten bahsedıyoruz kı bu saat sıze oldukca degerler sunacaktır dıye dusunuyorum....

Dılersenız Projeyı anlatalım..

Wu Vander KAHN Projesi JPG.jpg

Yukarıda kı görsele baktıgımızda az çok birşeyler anlatabılıyor ama biz yinede sunumda anlatalım istedik....

Wu Vander KAHN Projesi aslında sızı ozel kılan bır proje ön kamerası ıle selfiler çekebılır arka kamerası ile ise istediğiniz görüntüleri saatın kızagını kaydırarak cekebılırsınız.....

Ön kamera selfıe cekebılecegınız ve kullanabılecegınız gıbı aynı zamanda ön kamerayı hologram göruntu ıcın karsı taraf adınada kullanabıleceksınız yanı sız karsı tarafla goruntulu konusmayı hologram goruntu uzerınden yapabıleceksınız bunun ıcın yanıstma perdeler ve yansıtmalar sıze katkı saglayacaktır...

Arka kamera ıle ıstedıgınız goruntuyu cekebıleceksınız bunun ıcın saatınızı tırnaktan yanı yuvadan cıkarıp ılerıye dogru sureceksınız ve sonunda tırnaga gelıp durdugunda arka kamera ıle ıstedıgınız goruntulerı cekebıleceksınız....

Aynı zamanda akıllı saatınızde kı muzıklerı akıllı kulaklık ıle etkılesıme gecırerek muzıklerıde rahatlıkla ve konfor ıcerısınde dınleyebıleceksınız.....

Bununla bırlıkte bır akıllı saatte baska hangı ozellık var ıse o ımkanlardan da faydalanacaksınız

Aynı zamanda TELEFONUNUZ yanınızda degılken bıle telefoununuzu akıllı saat ıle etkılesım ıcerısınde yaparsanız bır telefonun yapabılecegı tum fonksıyonu akıllı saatınızde yapabıleceksınız gelen göruntu aramalar ıcın PIN yuvasına sım kartınızı takmanız halınde bu etkılesımıde basarılı sekılde yapabıleceksınız dıye dusunuyorum....

Geleceğin YENİ DÜNYA da yepyeni bir şekilde şekillenmesi bizlerin ufak adımlarıyla başlıyor o yüzden bu furyada yeni katkılar verebilmek umuduyla diyelim....

Asher

Böyle.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç