Web sitemizdeki reklamlar

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde Pyramos tarafından oluşturulan Web sitemizdeki reklamlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,329 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Web sitemizdeki reklamlar
Konbuyu başlatan Pyramos
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan UpBot
P

Pyramos

Ziyaretçi
ben sadece bir üyeyim site mülkiyeti ile hiçbir ilgim yok..ama aslında ise var çünkü bu forumu seviyorum:) tam soracaktım adminlere bu sitenin finansmanını kim yükleniyor diye..birkaç gündür reklamları gördüm sevindim..her geldiğimde bir kaçına tıklıyorum kendimce (bedava) desdek olabilmek için.. hayat maliyettir bedeldir..hiçbirşey bedava değildir bir ara nette beyin bedava diye bir geyik vardı ..beyin bedava falan değilidir bedeli var olmanın ağırlığıdır,acıdır ,sorumluluktur v.s.. ya nerden nereye geldim klavyeden çekiyorum elimi:)

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Valla üstad bu başlığa ne zamandır bir şeyler yazacağım bir türlü yazamadım yoğunluktan:).

Öncelikle site kurucusu olarak 4 senedir habire ödüyoruz irili ufaklı bir şeyler. Tabi hobi oldu bizdeki biraz bu konuda masrafı gözümüze batmadı. Fakat sistem kaldırmamaya başlayınca artık masraflarda fazlalaşmaya başladı. En basiti şu forumun suite ile birlikte alındığında maliyeti 550 TL. Sadece sistemin kendisi... Hatta 3-4 senedir tek reklam almadım siteye ayda 30-40 gelecek diye kirletmeyeyim üyelerin baktığı ekranı reklamlarla diye:)..

Fakat daha iyi hizmet alabilmeniz adına en azından yaptığımız masrafları karşılamak üzere Google amcamızdan reklam almaya karar verdik. Tıklayıp tıklamamak değerli üyelerimizin inisiyatifindendir. Kimseye buraya tıklayın şuraya tıklayın diyemeyiz. Siz de demeyiniz bence:) Ben yine de değerli düşünceniz için teşekkürü borç bilirim. Bu şekilde düşünmüş olmanız, sitemizi seviyor olmanız bizim için fazlasıyla bir bedel zaten:)

fides

Kahin
Yeni Üye
Arkadaşlar önce bir uyarıda bulunmak istiyorum bu sayfadaki mavimor'un üstteki yazısına itibar etmeyin. O her zaman ki gibi mütevazi bir yorum yapmış.
Donkişot, ilgin ve nezaketli düşüncen için teşşekkür ederiz.Evet, reklamları tıklamanız forum yararına olacaktır. Bu konuda ben de ricada bulunabilirim.Ortada ciddi paralar dönüyor. Forumu daha kaliteli daha güzel,daha ulaşılabilir kitleler yaratalım derken ödenen paralar da damlaya damlaya göl olmuş durumda. Mavimor, forumun kurucusu olmakla birlikte göle tek başına set oluşturmuş biri.Her ne kadar tek başına set oluşturması beni rahatsız etse de mütevazi kişiliği pek destek istemeyen cinsten.Tek başına bir set de oluştursa da bu seti dışarıdan reklamları tıklayarak müdahale edebilir ve güçlendirebiliriz. Forumda kar etmek gibi bir düşüncemiz olmasa da en azından reklamlarla cepten para çıkmadan kendi yağında kavrulmasını umuyoruz.Birimiz hepimiz, hepimiz mavimor için:)) Haydi forumdaşlar reklamlara:)....

E

evrensel-insan

Ziyaretçi
Arkadaşlar önce bir uyarıda bulunmak istiyorum bu sayfadaki mavimor'un üstteki yazısına itibar etmeyin. O her zaman ki gibi mütevazi bir yorum yapmış.
Donkişot, ilgin ve nezaketli düşüncen için teşşekkür ederiz.Evet, reklamları tıklamanız forum yararına olacaktır. Bu konuda ben de ricada bulunabilirim.Ortada ciddi paralar dönüyor. Forumu daha kaliteli daha güzel,daha ulaşılabilir kitleler yaratalım derken ödenen paralar da damlaya damlaya göl olmuş durumda. Mavimor, forumun kurucusu olmakla birlikte göle tek başına set oluşturmuş biri.Her ne kadar tek başına set oluşturması beni rahatsız etse de mütevazi kişiliği pek destek istemeyen cinsten.Tek başına bir set de oluştursa da bu seti dışarıdan reklamları tıklayarak müdahale edebilir ve güçlendirebiliriz. Forumda kar etmek gibi bir düşüncemiz olmasa da en azından reklamlarla cepten para çıkmadan kendi yağında kavrulmasını umuyoruz.Birimiz hepimiz, hepimiz mavimor için:)) Haydi forumdaşlar reklamlara:)....

Bu ajitasyona aynen katiliyorum. Hersey sitemiz, icin.

P

Pyramos

Ziyaretçi
ne demek efenim ben teşekkür ederim sağolun varolun.. Mavimorun mağrur duruşunu saygı ile taktir ediyoruz ama hayatın her yerinde herkes bizden birşeyler beklemiyor mu? ya bizim bakkal bile illegal biçimde sigarayı hep kendinden almamı belkiyor benim paketleri sayıyor az uğrayınca bozuluyor sankim:) her gelişimizde reklamların üstüne gelip yeni sekmede aç yapıp 3-5 tane açalım nolcek.. Sadakat,vefa sevgiden gelir ama Cefa daha asil sevgiden gelir :) yani 3-5 reklam açmak cefada sayılmaz ama öyle bir hava oluşturayım dedim :)

seyduna

Yeni üye
Yeni Üye
Merak ettiğim bazı şeyler var benim de reklam hakkında. Hani ilk ve son mesajın yanında reklamlar var ya altında da ok işareti var sağlı ve sol yönlü. O ok işaretini tıkladıkça başka reklamlar geliyor bir sürü.Oradaki reklam sayısı sabit mi? Sadece oraları tıklayınca forumdaki tüm reklamları tıklamış mı olunuyor? Bu sitede kaç tane reklam var? Forumun popülerliği arttıkça daha mı reklam alıyorsunuz?

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Kusura bakma bu yazı gözümden kaçmış. Uzun zaman sonra cevaplayacağım;
Reklam sayısı tamamen google inisiyatifinde. Ama bir kaç sayfadan fazla olmuyor. Genel itibari ile 4 yerde reklamımız var. Forumun ust kısmı, alt kısmı,konulardaki ilk mesaj ve son mesaj. Fakat hemen hemen her ayrı bölümün içeriğinde çıkan reklamlar diğer bölümlerde de çıkıyor. O sayfada hosting ile ilgili bir kelime varsa host firmalarını listeliyor google.. Tamamen akıllı bir sistem:)

Bizim google dısında şu an reklam vermedik ama istek gelmesi durumunda degerlendiririz.

Merak ettiğim bazı şeyler var benim de reklam hakkında. Hani ilk ve son mesajın yanında reklamlar var ya altında da ok işareti var sağlı ve sol yönlü. O ok işaretini tıkladıkça başka reklamlar geliyor bir sürü.Oradaki reklam sayısı sabit mi? Sadece oraları tıklayınca forumdaki tüm reklamları tıklamış mı olunuyor? Bu sitede kaç tane reklam var? Forumun popülerliği arttıkça daha mı reklam alıyorsunuz?

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar