Vahim mi, değil mi?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde asil tarafından oluşturulan Vahim mi, değil mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,892 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Vahim mi, değil mi?
Konbuyu başlatan asil
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan UpBot

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
Biat mi yoksa "cark etmek mi?"

ZIRHLI MERCEDES İLE İFTARA...
Makam aracına dün ilk kez binen Görmez, Saray'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın iftarına katıldı.

Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kendisine tahsis edilen 2010 model zırhlı Mercedes S600 model araca kullanmaya başladı. 1 aydır Diyanetin garajında bekleyen yeni makam aracına dün ilk kez binen Görmez, Saray'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın iftarına katıldı.
DİB Başkanı Görmez, başkanlık makamına alınan 1 milyon TL'lik lüks Mercedes'in polemik konusu olmasından sonra araca binmeyerek "ibreti alem için iade" edeceğini açıklamıştı. Görmez'in bu tavrından rahatsız olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise “Haberim olsa Diyanet İşleri Başkanımıza iade etme derdim” dedi. Erdoğan daha sonra Görmez'e Cumhurbaşkanlığı envanterinden zırhlı Mercedes S600 model bir araç gönderdi. Alınan bilgilere göre Görmez'e gönderilen 2010 model.
İddialara göre kamuoyunun tepkisinden çekinen Görmez, 1 aydır araca binmiyordu. Araç yaklaşık 1 aydır Diyanet İşleri Başkanlığı'nın garajında bekliyordu. Ancak dün akşam Saray'a iftara davetli olan Görmez'in konvoyunda iki Mercedes araç yer aldı. Görmez, iftir için Diyanet İşleri Başkanlığı'nın merkezindeki otoparktan saat 19.45 sularında Saray'a doğru hareket etti. Konvoyda iki mercedes olması dikkat çekti. Araçlardan birisi 06 LPS 90 plakalı Diyanet İşleri Başkanlığı'nın eski makam aracı. Diğeri ise 06 DB 3487 plakalı Cumhurbaşkanını tahsis ettiği zırhlı Mercedes S600. Görmez'in 1 aydır kendisine tahsis edilen araca binmeyip Cumhurbaşkanlığı iftarına giderken binmesi "Saray'ın tepkisini çekmemek" olarak yorumlandı.

Simdi bakalim bu haber kimlere "dokunacak" ve kimler direk "yalan" mesaji yayinliyacak?

asil

Düşünür Üye
Yeni Üye
Sende nasıl bir arıza varsa, o arızanın giderilemeyeceği tek gerçek.

Kendi adıma söyleyeyim;

Senin yayınladığın haberleri son bir iki cümlesi hariç artık okumuyorum ve araştırmıyorum bile.bile. Çünkü ilk bir-iki kelimeden, ilk cümleden bile kastin zaten anlaşılıyor. Ezber bozsan olmaz ki :) İlk cümleyi okumuş olmakla;

Terörist başının krallar gibi bakılıp beslendiği bir ülkede o Mercedes o makama feda olsun.

Sen kendini parça pıymık et, ben senden yoruldum artık PKK SÖZCÜSÜ, TERÖRİST BAŞI ELÇİSİ!

Türkiye'nin çok fazlası da zenin zihniyetinden yaka silkiyor.

Son düzenleme:

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
Sende nasıl bir arıza varsa, o arızanın giderilemeyeceği tek gerçek.

Kendi adıma söyleyeyim;

Senin yayınladığın haberleri son bir iki cümlesi hariç artık okumuyorum ve araştırmıyorum bile.bile. Çünkü ilk bir-iki kelimeden, ilk cümleden bile kastin zaten anlaşılıyor. Ezber bozsan olmaz ki :) İlk cümleyi okumuş olmakla;

Terörist başının krallar gibi bakılıp beslendiği bir ülkede o Mercedes o makama feda olsun.

Sen kendini parça pıymık et, ben senden yoruldum artık PKK SÖZCÜSÜ, TERÖRİST BAŞI ELÇİSİ!

Türkiye'nin çok fazlası da zenin zihniyetinden yaka silkiyor.

Senin okuyup okumaman beni zerre kadar ilgilendirmiyor.

Cunku sen bir seyi haber olarak okumuyorsun, kendi inandigina ter gelen bir habere sadece "yalan" diye iftira atiyorsun.

Senin bozamadigin ezberlerin de zaten tum mesajlarina yansiyor.

O yuzden her haberin altina attigin kendi aklini kendine dogrulayan mesajlarin ile ancak kendini tatmin edersin.

Senin davrasnislarindan da zaten insdanlik yerine neyi savundugun gayet net anlasiliyor.

O yuzden daha fazla kendini desifre etme.

---------- Mesajlar Birleştirildi at 22:40 ---------- ilk Atılan Mesaj Zamani at 22:38 ----------

Hadi bunuda yalanla;

Vartmi elinde yalanlayacak bilgin, kanitin?

Okullarda Twitter, Facebook yasak, IŞİD sitelerine erişim serbest
MEB'e bağlı okullarda Facebook, Twitter, Youtube'a erişim yasaklanırken IŞİD propagandası yapan sitelerde vahşet görüntülerine rahatlıkla ulaşılabildiği ortaya çıktı.

MEB'e bağlı okullarda Facebook, Twitter, Youtube gibi sosyal paylaşım sitelerinde dolaşımın yasaklandığını ancak IŞİD propagandası yapan sitelerdeki vahşet videolarını sansürsüz izlemenin serbest olduğu ortaya çıktı.

​Radikal yazarı Ezgi Başaran, "Facebook yasak, Samanyolu yasak, IŞİD vahşeti serbest" başlığıyla yayımlanan yazısında olayı aktardı. Başaran, "MEB'e bağlı okullarda Facebook'ta dolaşması Twitter'da mesaj yazması, Blogspot'ta yazı okuması yasak. Peki ne serbest? IŞİD propagandası yapan sitelerdeki kesme videolarını sansürsüz izlemek!" dedi.

Yazıda, olay şöyle aktarıldı:

"Devlet okullarında –ilköğretim, lise farketmez-, internet MEB üzerinden TTNET tarafından sağlanıyor. Dolayısıyla hepsinin güvenlik ayarları tek bir merkezden yönetiliyor. Buna göre, malumunuz olduğu üzere, öğrencilerin –sonuç itibariyle öğretmenlerin de- internette dolaşmasının belli sınırları var. Yani resmi okulların bünyesinden internete girdiğinizde öyle her siteye giremiyorsunuz. Hatta dünyanın artık tüm ekonomik ve siyasi politikalarının parçası olan teknoloji devlerinin adreslerine de uğrayamıyorsunuz.

Facebook, Youtube, Twitter, Skype, tüm Wordpress ve Blogspot uzantılı siteler yasak. Buralara girmeye çalıştığınızda karşınıza şu ibare çıkıyor: 'Bu siteye erişim Milli Eğitim Bakanlığı internet erişim güvenliği politikası nedeniyle, Türk Telekom A.Ş. tarafından kurumsal güvenlik hizmetleri kapsamında kısıtlanmıştır.'

Yakın bir zamana kadar Memurlar.net, Kamudanhaber.com, Kamuajans.com da yasaklıydı, 15 gün önce açıldı. Amma velakin yerine Samanyolu kapandı. Evet, evet, devletin yeni (halihazırda müstafi) sahiplerinin eski dostu/şimdiki düşmanı Cemaat’in yayın organı Samanyolu Haber’in sitesine artık girilemiyor."

asil

Düşünür Üye
Yeni Üye
Ya kalp gözünü aç, ya da beyninin bilgi dolaşan kanallarını açtırıpta gel.

Papağanlaşmandan gına geldi. Hep soldan bakma, biraz da ortadan bak.

Daha gerçekçi ve inandırıcı olabilirsin belki!

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
Ya kalp gözünü aç, ya da beyninin bilgi dolaşan kanallarını açtırıpta gel.

Papağanlaşmandan gına geldi. Hep soldan bakma, biraz da ortadan bak.

Daha gerçekçi ve inandırıcı olabilirsin belki!

Ben sag ya da sol dan bakmiyorum, ben halklar tarafindan ve onlarin hak ve ozgurlukleri hukuku ve adaleti tarafindan bakiyorum.

Butun paylasilan haberlerde bunlarin ihlali uzerinedir.

Kendi actigin baslikta kendi kendine celiskiye dusuyorsun.

Sen daha bunlarin vehametini bile algilayamiyorsun.

Eger bu haberlerden biri vahim degilse, acikla.

Cunku bosuna ugrasma, ne kadar da kafani kuma gomsen reelyasamdan kacamazsin.

---------- Mesajlar Birleştirildi at 23:54 ---------- ilk Atılan Mesaj Zamani at 23:22 ----------

Numan Kurtulmuş; "Sarraf'a ödül verileceğini bilseydim o karenin içinde yer almazdım." şeklinde açıklama yaptı.

Tanıştıralım: Reza Zarrab, yolsuzluk iddialarının kilit ismi

Bakan Zeybekci meğer yolsuzluk iddialarının kilit ismi Zarrab’ı tanımıyormuş! Numan Kurtulmuş ise ödül vereceğini bilmiyormuş!

Hakkında ‘takipsizlik’ kararı verilen 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasının kilit ismi İranlı iş adamı Reza Zarrab’a Bakanlar el birliği ile ‘özel ödül’verdi. Ödülü veren Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci yolsuzluk iddiaları nedeniyle Türkiye’nin gündemine oturan Reza Zarrab’ı çıkaramadığını iddia etti. Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ise "Zarrab’a ödül vereceğimi bilseydim o karenin içinde yer almazdım, çok üzüldüm!” dedi.

TANIMADIĞINI İDDİA ETTİ

Dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin düzenlediği törende Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi Zarrab’a ödül verdi. Ödüle gelen yoğun tepkiler sonrasında Zeybekci Zarrab’ı ilk kez dün gördüğünü, kendisini simaen de tanımadığını iddia etti.

17/25 ARALIK YOLSUZLUK OPERASYONU

Türkiye’nin en önemli yolsuzluk davasının bir numaralı ismini tanımadığını ileri süren Bakan Zeybekci, “Bazı şeyleri bence çok iyi değerlendirmek lazım. Adı geçen şirketin yönetim kurulu başkanını daha dün gördüm, simaen de bilmem. Oradaki listeyi belirleyen devlet değildir, sektör seçmiştir. Eğer Türkiye’de siyasilerin kimlerle yan yana olacağı ya da olmayacağı yönünde şeyler söyleniyorsa, bu son derece yorucu bir süreç olur. Ben Ekonomi Bakanı olarak ilk kez gördüğüm bir şahıstan, vicdanen de rahatsız olmadım” diye konuştu.

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ise Zarrab’ın şirketi Volgam’ın ödül almasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Kurtulmuş, “Zarrab’a ödül vereceğimi bilseydim o karenin içinde yer almazdım, çok üzüldüm!” dedi.

ZARRAB HAKKINDAKİ İDDİALAR ÇUVALLA!

Halbuki Türkiye tarihinin en büyük yolsuzluk iddialarının göbeğindeki isim Zarrab. Her ne kadar yargı dosyayı kapatmış olsa da halkın vicdanında aklanmayan Zarrab hakkında altın kaçakçılığı, suçtan elde edilen geliri aklama, fuhuşa aracılık gibi suçlamalar vardı... Üstelik İran’ın parasını döndürmekle suçlanan Zarrab'ın bu faaliyeti yapmak için de dönemin Bakanları Zafer Çağlayan, Muammer Güler ve Egemen Bağış ile hareket ettiği ileri sürülmüştü!

İŞTE O İDDİALARDA BİRKAÇI

-17 Aralık soruşturmasına göre İranlı Reza Zarrab liderliğindeki grup, örgüt halinde suç işliyordu. Rüşvet, altın kaçakçılığı, suçtan elde edilen geliri aklama, resmi belgede sahtecilik, fuhuşa aracılık iddialarına ilişkin ciddi ve somut deliller elde edildi. Şahıslar İran’ın parasını aklamakla/döndürmekle suçlanıyordu. Rıza Sarraf ve ekibini takibe alan polis, 6 ay sonra grubun Zafer Çağlayan’a, Muammer Güler’e, Egemen Bağış’a ve Halk Bankası Genel Müdürü Süleyman Aslan’a elemanları aracılığıyla milyonlarca lira, dolar ve euro gönderdiğini görüntülü ve sesli olarak tespit etti.

-Emniyet tarafından hazırlanan fezlekeye göre, Reza Zarrab liderliğindeki örgüt İran’ın başka ülkelerde bulunan 87 milyar Avro’sunu aklayarak, uluslararası finans sistemine dahil etmişti.

-Yukarıda da bahsedilen Bakanlar ve bu bakanların üçünün oğlu yolsuzlukla, İran’ın parasını hatırı sayılır bir komisyon karşılığında ‘aklamakla/döndürmekle’ suçlanıyordu. 17 Aralık’a ilişkin hazırlanan ve internette yayınlanan polis fezlekesinde, İranlı Rıza Zarrab’ın Zafer Çağlayan’a İran’ın parasını altın ihracatıyla döndürme işlemlerinde ciddi mik tarda İran parası verdiğinin tespit edildiği yazıyordu. Yine aynı fezlekede Muammer Güler’in Egemen Bağış gibi isimleri de geçiyor

-Reza Zarrab’ın İranlı kuryesi Muhammed Sadık da Meclis Yolsuzlukları Araştırma Komisyonu’na verdiği ifadesinde Ankara’ya para taşıdığını doğrulamıştı. Dönemin Bakanı Egemen Bağış da Komisyonu’na verdiği ifadesinde, Zarrab’ın gönderdiği kutuları kabul etmiş ve kendisini, “Hediyeleşmek Türk geleneğinde var.” sözleriyle savunmuştu. İddialara göre o ayakkabı kutuları ağzına kadar para ile doluydu.

Kaynak:Evrensel

Son düzenleme:

asil

Düşünür Üye
Yeni Üye
Ben de internette polis fezlekesi yayınlayacağım, ama fezlekenin kırmızı mühürünü kim açar onu bilemem :)

Senin sakat varlığının vehameti yeter bize be evrensel, fazlasına ne hacet :))))))

asil

Düşünür Üye
Yeni Üye
Tarihi ve gerçekleri işine geldi i gibi çarpıtıp, çurputan zihniyet, canının istediğini çarpıcı çırpıcı, istediğini
çalgıcı,şarkıcı ilan edebiliyor.

Tek amaç bu milletin , bu ülkenin canına okumak.

Asıl vahim olan bu kargaşa. Allah fırsat vermesin.

Son düzenleme:

Turgut Saka

Sorgucu Üye
Yeni Üye
şu başlık altında okuduklarım çok ilginç... konu nerelere çekilmiş anlamak mümkün değil, gül'ün eşinin topuklu ayakkabısına kadar bağlanmış. oradan bir ayete bağlanacak mı diye bakındım ama göremedim. belki bağlanmıştır okuyamadım her cümleyi...

asil

Düşünür Üye
Yeni Üye
Maalesef dilimize pelesenk olmuş " burası Türkiye kardeşim, bu ülkede her şey normal, başka ne bekliyordun ki" komple kompleksinin beynimize ve ruhumuza yerleştirilmiş enstantanesinin fotomontajlanmış, botokslanmış, estetikli yüzünün sahneye yansıması durumu.

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
Ben de internette polis fezlekesi yayınlayacağım, ama fezlekenin kırmızı mühürünü kim açar onu bilemem :)

Senin sakat varlığının vehameti yeter bize be evrensel, fazlasına ne hacet :))))))

Sakat senin gibi beynini teslim etmis ve yasatilanlara denir.

alpine

Sorgucu Üye
Yeni Üye
şu başlık altında okuduklarım çok ilginç... konu nerelere çekilmiş anlamak mümkün değil, gül'ün eşinin topuklu ayakkabısına kadar bağlanmış. oradan bir ayete bağlanacak mı diye bakındım ama göremedim. belki bağlanmıştır okuyamadım her cümleyi...

Itiraziniz neye, onuda yazsaymissiniz, bir manasi olurmus mesajinizin.

Zira fikri tartismalar bu sekilde ilerler...

Turgut Saka

Sorgucu Üye
Yeni Üye
eğer burada fikri bir tartışma görseydim fikrimi belirtirdim. genel olarak laf dokundurmaktan ibaret olduğu için yazılanlar doğal olarak ben de laf dokundurayım dedim.
gül'ün eşinin fotoğrafını koymuşsunuz sonra da bana fikir beyan edin diyorsunuz...

asil

Düşünür Üye
Yeni Üye
eğer burada fikri bir tartışma görseydim fikrimi belirtirdim. genel olarak laf dokundurmaktan ibaret olduğu için yazılanlar doğal olarak ben de laf dokundurayım dedim.
gül'ün eşinin fotoğrafını koymuşsunuz sonra da bana fikir beyan edin diyorsunuz...

Efendim , ülke genelinde olduğu gibi , genel anlamda bu site halkında da amaç sorunları tartışmak, akılcı çözüm önerileri paylaşmak, sağlıklı bilgi alış-verişi ve gerçek felsefe yapmak olmadığı için bu durumlar bana normal görünür hale geldi.

Burada baskın olarak görülen amaç, felsefe yapmak değil, dini inançları köreltmeye yönelik bilimsellik adı altında, ama bilimle alakası olmayan hayali bilgiler yaymak, asparagas haberler paylaşmak, buna karşı durmaya çalışanlara da çeşitli hakaretlerde bulunarak susturulmaya çalışma çabasıdır.

Huzur içinde, uyumlu şekilde, inananın inandığı gibi değil inanmayanın istediği gibi düşünme ve yaşam tarzını dayatma fikriyatı ile olayları gerçek ekseninde değil, kendileri olmasını istediği gibi dayatma temelli sözüm ona bilgi paylaşımı geçerli kılınmak istenmekte; özet olarak üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek ilkesi temel alınmaktadır.

O nedenle bu sitede yalan yanlış, gerçekliği araştırılmadan, fikir muhasebesi yapılmadan kişinin kendi görüşüne uygunluğu hariç hiç bir habercilik etiği kaale alınmaksızın yazılmış haberler paylaşılabilir ve doğruymuş gibi dayatılır.

Bu haksızlıklara karşı çıkarsanız vay halinize!

Gül'ün karısı da, Lale'nin kocası da konuyla hiç alakasız olarak pat diye gündemimize düşebilir.

Son düzenleme:

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
Efendim , ülke genelinde olduğu gibi , genel anlamda bu site halkında da amaç sorunları tartışmak, akılcı çözüm önerileri paylaşmak, sağlıklı bilgi alış-verişi ve gerçek felsefe yapmak olmadığı için bu durumlar bana normal görünür hale geldi.

Sen herkesi kendin gibi zannetmekten ne zaman vaz gececeksin.

Cunku yukarida belirttigin tam da senin yaptigin aktrolluktur.

Burada baskın olarak görülen amaç, felsefe yapmak değil, dini inançları köreltmeye yönelik bilimsellik adı altında, ama bilimle alakası olmayan hayali bilgiler yaymak, asparagas haberler paylaşmak, buna karşı durmaya çalışanlara da çeşitli hakaretlerde bulunarak susturulmaya çalışma çabasıdır.

Bir iftira daha. Acaba siteye uye oldugundan beri hangi farkli forumda kac baslik okudun ya da gordun?

Senin gibi sabit fikirliller iste ancak boyle dar ve kaliplanmis at gozlugu ufku ile ancak bu cumleleri kullanirlar.

Huzur içinde, uyumlu şekilde, inananın inandığı gibi değil inanmayanın istediği gibi düşünme ve yaşam tarzını dayatma fikriyatı ile olayları gerçek ekseninde değil, kendileri olmasını istediği gibi dayatma temelli sözüm ona bilgi paylaşımı geçerli kılınmak istenmekte; özet olarak üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek ilkesi temel alınmaktadır.

O nedenle bu sitede yalan yanlış, gerçekliği araştırılmadan, fikir muhasebesi yapılmadan kişinin kendi görüşüne uygunluğu hariç hiç bir habercilik etiği kaale alınmaksızın yazılmış haberler paylaşılabilir ve doğruymuş gibi dayatılır.

Bu haksızlıklara karşı çıkarsanız vay halinize!

Gül'ün karısı da, Lale'nin kocası da konuyla hiç alakasız olarak pat diye gündemimize düşebilir.

Sen kendini "haksizliga karsi cikan" olarakmi goruyorsun?

Senin tek yaptigin her yonu ile herkesin hakkini ihlal etmekten baska bir sey degildir.

Senin Aktrollugun her turlu davranisindan tescillenmis.

Hic bir konuda hic bir bilgin ve dusuncen olmadigi da yine davranisindan tescillenmis.

Burasi ne bir dinm sitesi ne de bir inanc sitesi.

Burasi felsefe sitesi.

Dolayisi ile, bu sitenin kapsami ne din ne de inanc ile sinirli degildir.

Iste senin gibi troller sadece bu siteyi hem bu iki temelde sinirlamak ister, hem de ilgisi olsun olmasin her turlu konuyu bu iki temele tikamak ister.

Zaten bunun disinda bir davranis gosteremediginde tum davranislarin ile ortadadir.

Eee ne olacak, bilgi ve dusunce sahibi olmayan aktrolun tek yapacagi, iftira satasma ekrana yonetime oynama cirkeflik basliklari sabote etme v.s. olacak.

Bunun da boyle oldugunun gozlemi her mesajini okuyan icin tescillidir vbe ortadadir.

Ama unutma sen ne kadar aktrolluk yapacaksan, ben de bu sitenin ve site okur yazar kitlesinin Adina, senin bu aktrollugunu teshir edecegim.

Ben teshir ettikce sen kendini desifre edeceksin.

Bunun devam edip etmemesi de senin elinde.

asil

Düşünür Üye
Yeni Üye
Öyle yazılar yazıyorsun ki evrensel, gerçekten vahimsin.

Çünkü; bu yorumuma başlamadan önce diğer bir kaç başlıktaki son yorumlarına baktım,

Ne çorbası pişiriyorsun sen yahu?

Haklı olduğun tek,ama tek nokta var,senin gibi vahim bir vak'a ya cevap yazma zahmetinde bulunuyorum,bu da benim vehametim.

Troll olmak mı? Senin üstüne yok!

Çirkef mi? Senin üstüne yok!

Kara cahil mi? Senin üstüne yok!

Peki ne var? Hakikatten okunası yazarlar var ve şükürler olsun bir tanesine bu sitede denk geldim.

Kendisine minnetlerimi, tebriklerimi sunuyorum.

Sn. lütfiakarçay... Yazılarınızı okumak bir şeref ve büyük bir zevk, yüreğinize sağlık efendim.

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
Öyle yazılar yazıyorsun ki evrensel, gerçekten vahimsin.

Çünkü; bu yorumuma başlamadan önce diğer bir kaç başlıktaki son yorumlarına baktım,

Ne çorbası pişiriyorsun sen yahu?

Haklı olduğun tek,ama tek nokta var,senin gibi vahim bir vak'a ya cevap yazma zahmetinde bulunuyorum,bu da benim vehametim.

Troll olmak mı? Senin üstüne yok!

Çirkef mi? Senin üstüne yok!

Kara cahil mi? Senin üstüne yok!

Peki ne var? Hakikatten okunası yazarlar var ve şükürler olsun bir tanesine bu sitede denk geldim.

Kendisine minnetlerimi, tebriklerimi sunuyorum.

Sn. lütfiakarçay... Yazılarınızı okumak bir şeref ve büyük bir zevk, yüreğinize sağlık efendim.

Neyse yine yazdiklarin ne bir bilgi ne de bir dusuncved icermiyor.

O yuzden zaten sen kendini yeteri kadar desifre ettiginden bu sefer pek teshire de yer kalmamis.

Aynen devam.

En azindan bir gun aklinas gelir donup te "ben ne yazmisim" diye bakarsan, tabi farkli bir beyin ile; o zaman bu senin icin senden umulmayan bir gelisme olur.

Bu da senin Adina benim umudum olsun.

Bahsettigin arkadas en azindan bazi konu ve kavramlari tartisabilecek bilgi ve dusunceye sahip.

Sen de o da yok.

asil

Düşünür Üye
Yeni Üye
Neyse yine yazdiklarin ne bir bilgi ne de bir dusuncved icermiyor.

O yuzden zaten sen kendini yeteri kadar desifre ettiginden bu sefer pek teshire de yer kalmamis.

Aynen devam.

En azindan bir gun aklinas gelir donup te "ben ne yazmisim" diye bakarsan, tabi farkli bir beyin ile; o zaman bu senin icin senden umulmayan bir gelisme olur.

Bu da senin Adina benim umudum olsun.

Bahsettigin arkadas en azindan bazi konu ve kavramlari tartisabilecek bilgi ve dusunceye sahip.

Sen de o da yok.

Yine güldürdün beni :)))

Ben cahilim, seninle mücadele etmiyorum beni geç :)

Bahsettiğim arkadaş en azından bazı konu ve kavramları tartışabilecek kadar bilgi ve düşünceye sahip he? :))) Senin kadar bilgi ve düşünceye sahip değil yani?

Yazarın her fikrine cevapta hayır! diye başlamışsın, sen teksin ya,haklısın :)))

Vahimsin diyorsam doğrudur, vahimsin! :) NOKTA.NOKTA.NOKTA

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
Yine güldürdün beni :)))

Ben cahilim, seninle mücadele etmiyorum beni geç :)

Bahsettiğim arkadaş en azından bazı konu ve kavramları tartışabilecek kadar bilgi ve düşünceye sahip he? :))) Senin kadar bilgi ve düşünceye sahip değil yani?

Yazarın her fikrine cevapta hayır! diye başlamışsın, sen teksin ya,haklısın :)))

Vahimsin diyorsam doğrudur, vahimsin! :) NOKTA.NOKTA.NOKTA

Bilgi ve dusunceye kimin ne kadar sahip oldugu bir soylem degil, bir sunumdur.

Oradaki hayir "bana ait" bir hayirdir, baskasini baglamaz.

Burada vahim olan, senin basit bir "hayir" i ve neden hayir oldugunun aciklamasini bile algilayamamis olmandir.

alpine

Sorgucu Üye
Yeni Üye

Paylasilan fotograf sokaktan herhangi bir vatandasin fotografi degildir. Konu baglaminda, memleketimizin icerisinde bulundugu bir soruna parmak basmak amaciyla, memleketin "first lady" sinin fotografini paylasmak, fikri bir tartismanin kapsami icerisindedir.

Yani; "balik bastan kokar".

Ama iste, anlayana.

Anlamayana ise; burada sabaha kadar davul zurna calsak bos.

eger burada fikri bir tartisma görseydim fikrimi belirtirdim.........

Goremiyorsaniz, bir goz doktoruna muracat edin bence!

Iste simdi laf dokundurdum, cok meraklisiniz ya...............

Son düzenleme:

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
vahim ise vehm ile?

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar