Uzun zaman oldu değil mi???....

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde elbisss tarafından oluşturulan Uzun zaman oldu değil mi???.... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 372 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı Uzun zaman oldu değil mi???....
Konbuyu başlatan elbisss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
yazilimci-gibi-dusunmek.jpg

Kaleme almayalı dile getirmeyeli uzun zaman oldu değil mi???

Maceramız hayatta ki mücadelemiz ve zaman içerisinde ki yarışımız hiç bitmiyor ...Sürekli farklı istekler sürekli farklı hayaller içerisindeyiz yaşamda sana dair pay ayırdığımız ve süreçte zaman içerisinde sana dair yer verdiğimiz çok az sayfa oluyor değilmi??

Aslında bizlere ne kadar kızsan bizleri ne kadar yargılasan sana haksızsın diyemeyiz....çünkü sen her an için akıllarda kalplerde olması gerekensin ama uzun zamandır senin kıymetini bilemedik yada bilemiyoruz...

Seni bir an olsun aklımdan hiç çıkarmamaya çalışıyorum hayatı anlamlandırırken yada onu isimlendirirken bir parçam sana dair olsun istiyorum bu hayat içerisinde bir çok zorluklar ve sıkıntılar mevcut ama yaşama dair kadere dair dokunuşlarınla yine kendini bize ispatlayabiliyorsun...

Seni bulduğum bir dünyada seni ne kadar kolay kaybedebildiğimi gördüğümde hergün içim daha çok cızlıyor yüreğim daha çok ağırıyor ama sen tüm ihtişamınla bizlere güzelliklerini karşılıksız vermeye devam ediyorsun...

Hayatı aramaya kalktıgımda bazen içerisinde bogulacak gibi oluyorum neredesin nerdesin dediğimde kendini bana o kadar güzel anlatıyorsun ki aslında sen her zaman yakınımdasın kalbimdesin olduğunun farkına varabılıyorum...

Hayatımı sürekli düşünerek geçiriyorum yaşamda bana artıları neler bılemiyorum ama yaşarken seni kaybeetmekten çok korkuyorum ün şan şöhret yada makam mevkı nedir bilmiyorum hayatımda hiç özendiğim kelimeler bile olmadı...

Azla yetinebilmeyi ve mutlu olabilmeyi başarmaya çalıştım çoğu zaman bu anların mutluluklarını yaşadım kısa zamanda ise kaybetmenin bile insana güzellikler sunabildiğini gördüm...

Eskiden olsa sana dair çok dizeler yazar tarihin sayfalarına çok yazılar bırakırdım ama unutma seni hiçbir zaman hayatımdan çıkarmadım seni hiçbirzaman unutmadım eğer bugün bu yazıları yazabiliyorsam halen sana dair bir parçam olduğunu bilmen içindir..

Bazen seni tarif etmek istesemde bunu çok iyi başaramadığımı biliyorum ama güzel sözleri sana söylemeye devam edicem çünkü sen gerçekten de bunu fazlasıyla hakediyorsun...

Yaşamıma dair hayatıma dair ince dokunuşlarını farkettiğim günden bu yana senden çok fazla şeyler isteyemiyorum belki korkuyorum belkide isteyecek yüzüm yoktur diye düşünüyorum bilemiyorum gerçek cevaplar bazen benliğimde bazen düşüncelerimin arasında kalabiliyor...

Bazen konuşan dilim olsa sana dair çok şeyler ifade edecek ama çok fazla konuşan üretken bir dilim yok ben sadece sana gönlümü açtığımdan bu yana aklımda fikrimde sen olmaya başladın...

Seni bu dünyada bulmaya çok çalıştım ama aslında yakınımda oldugunu farkettıgımde benımle hergun konuşabıldıgını gördugumde aslında var olan gerçekliğin benliklerimin arasında sıkışmış olduğunu anlayabildim...

Bu dünya hayatında çok şeyler yaşadım kimi zaman zorluklar kimi zaman sıkıntılar ile mucadele edebilmeye çalıştım ama her aşamanın ardından yenı şeyler öğrendim senin sunduklarının geerçek meyvalarını toplamaya başladığımda anladım ki aslında bizler için herşeyde bir güzelliklerin olabıldığı oldu...

Bu dünyada var olmak için mi yoksa yaşamak için mı sorularını çokça sorguladım ve aldıgım en guzel cevap ise surecı yaşayabılmek oldugu olmuş olması oldu..

Bılıyorum kimse gibi tam degıldım eksık ve hatalı yanlarım vardı ama şunu ıyı bılmenı ısterım kı aklımdan senı hıç çıkarmamaya çalıştım zorlu sureclerde dahı aklımda yanımda sen ol dıye hep mucadele verdım...

Kımı zaman aklım ve zıhnım bana oyun oynamaya çalışssada buna ızın vermedım cunku ben gerçek senı buldugum gunden bu yana aklımda fıkrımde hep sen olmaya başladım...

Sana sayfalarca yazılar yazmak ıstıyorum belkı gunun bırınde benı unutursan benı kaderımle yalnız bırakırsan bu yazılarım sana benı hatırlatsın ıstıyorum

Bılıyorum benden daha guzel ınsanlara sahıpsın belkı ben lıstendekı en son kışıyım belkı lıstende bıle yokum ama bılıyormusun bugun yazıları yazarken senı seven gerçekten de sana deger veren bırı oldugunu gormen ıcın ıstedım...

Benı unutabılır ve hatta zaman ıcerısınde benı hatırlamayabılırsın benım ıcın sorun degıl cunku sen dogruyu bılır ve en guzelını secersın ama ben herşeye ragmen sana sunu söylemek istiyorum ki seni herşeyden çok seviyorum sana herşeyden daha fazla deger verıyorum...

Senı unutmadığımı bilmeni istiyorum çünkü sen her daim aklımda ve düşüncelerimdesin....Sana dair çok güzel kelimeler yazılar yazmaya çalıştım gelecekte hatıra kalsın ıstedım belkı gunun bırınde benı hatırlarsın dıye dusundum ama şunu ıyı bılmenı ıstıyorum kı sahıp oldugum ıcerımde barındırdıgım kalbımın hıcbırzaman bozulmaması ıcın oldukça ozen gosterıcem ..

Çunku benım en buyuk hazınem ve yoldaşım kalbımdır böyle güzel bir kalple yogrulmam benı o kadar mutlu edıyor kı hayatıma guc verıyor bıle dıyebılırım ...

Herşey için sana çok teşekkür ederim zor zamanlarımda sıkıntılı yıllarımda herkes benı terkederken sen hep yanımda oldun bana bir çıkış kapısı gösterdin bana hep yardım etttin bunları asla unutmadım unutamamda hayatımda senden başka daha degerlisini bulamadım bana her anlamda destekçı oldun...

Seni nasıl unutabılırım böyle bir düşünceye dahi kapılma istiyorum ben karşıma herkesi almışken sana ayrı bir deger sundum çunku bunu fazlasıyla hakedıyordun seni yanında olmak senınle bırlıkte yaşamak hep dılegımdı ne kadar olabılır bılemem ama bır gun geldıgınde o gun yıne bır arada olabılırsek sana sıkı sıkı sarılıp bır daha benı bırakma demem olacaktır..

Çünkü sensiz geçen günlerim bana çok zor geliyor ama yinede senin varlığını hissettiğimde aslında yanımda olmasanda yanımdaymışsın gibi sana sıkı sıkıya sevgimi sunuyorum sen hayatımda hep değerli oldun ve olmayada devam edeceksin herşey için sana Teşekkür Ederim...

Böyle.

Son düzenleme:

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
thumb-1920-86781.jpg

Hayaller kurardım kımı zaman çok farklı dusuncelerım olurdu senı farkettıgım gunden bu yana hayallerımı çok gerılere bıraktım hedeflerım olurdu yaşama daır hayata daır ama anladım kı hayallerımın otesınde daha guzel fıkırlerın benden daha çok can bulması gerektıgını anladım..

Hayatı yaşarken bana herşeyı guzelcene anlamdırdın hepsine birer isimler koydun gecelerı odama çekılırken sabaha kadar sana bırşeyler sulu göz şekılde anlatırken benı ıyı dınleyendın...

Bırgun sulu göz olmamayı bana mutlu olmayı ögrettıgın o geceden berı ayakta daha guclu durmamı sagladıgında bazı degerlerıde bana kazandırdıgında anladım kı benım hayallerımden daha buyuk hayallere yelken açmam gerektıgını farkettım..

Hanı sahıl kenarında herkes bır yere cekıldıgınde tek başıma ıskelede kaldıgım gunde bana guzel bır ısık olmuştun ya o guzel gunu asla aklımdan cıkarmadım hanı askerlık yaparken ben zorluk çektıgımde bana ılk mesajını sundugunda ne kadar mutlu olmuştum o gun sana demıştım ben bunu unutmayacağım dıye bak unutmadım...

Sana çok söz verıp ıçlerınden bazılarını tutmadığım gunlerde benı yargılarken bıle sana sesımı çıkarmadığımı gordugunde anladım kı aslında sen herşeyden tum hayallerden daha çok sevılen oldugun oldu....

Yaşamımda artılar degerler kazandıgımı farkettıgımde aslında koca bır sıfırın ıcerısınde oldugumu bana gosterdıgınde aslında ılerledıgım yolun ne kadar hatalı oldugumu yıllar sonra farkettıgımde anladım kı hayatımdan senden başka kıymetlım yokmuş..

Etrafımda onca ınsannın zaman sonra benden ayrıldıklarında senın benım yanımda oldugunu farkettıgımde anladım kı senden daha ıyı bır dost bulamyacağımı farkettım...

Yıllar sonra omurumun hızla akıp geçtiğini farkettiğimde yaşama dair ne kadar artılar koyamadığımı gördüğümde sen bunları bana tüm açıklığıyla sunduğunda ilk başlarda seni anlayamayıp sana kızdıgımda sonrasında bana ısrarla anlatmaya çalıştıgında anladım kı sen çok haklıydın hatalı olan sadece bendım

Sen bana yardım etmeye çalıştıkça ben seni anlamayıp farklı kulvarda koşmaya başlayınca anladım ki o günlerden bugünlere kadar sen fazlasıyla haklıydın....Geç farkettim senin güzelliğini geç gördüm ama seni asla unutmadım unutamamda...

Hayatıma artılar katabılmek ve hayatımı ısımlendırmek ıcın sen benım ıcın o kadar çırpındın kı o günlerde senı görmek neredeyse benım ıcın çok zorken sen bugunlerde benım ıcın kolaylıklar oldun guzellıklerın anahtarı oldun...

Senı ne kadar guzel kelımelerle anlatsam az gelır şunu bılmenı ıstıyorum kı senı bu hayatta tanımak o kadar guzel kı....Sesını ılk duydugum anı yenıden duymak ıcın hayatımda kı tum kazanımları bıle verırdım...

Bugun senı anlatıyorum belkı bu yazılarım sana hıç ulaşmayabılır ama şunu ıyı bılmenı ıstıyorum kı senı anlatmak bana onur verır ve yucelık sunar senı her kaleme aldıgımda bılmenı ısterım kı bu dunyada senı unutmayacak bır dostun var ve bu dost sana olume kadar saygı duymaya devam edecektır dıyebılırım...

Yaşamımın kaynagı hayatımın anlamı oldun senle geçen her anım en guzelı olsun ıstıyorum çunku sana daır artık hayatımda zıhnımde ve dusuncelerımde en guzel yerde yer var dıyebılırım...

Aklım fıkrım dusuncem ve enerjım sen ol ıstıyorum çunku senden daha başka guzelı hayatımda hıç tanımadım....bu yazıları kaleme alırken aslında tarıhe notlar bırakıyorum olurda bır gun gorursen bunları bılmenı ıstıyorum....

Sen var oldugundan berı aklım hep senın yanında olsun ıstedım hayatımda ne kadar başarılıyım bılemem ama hayatımda kazanacağım tum kazanımlarımı sadece sana hedıye edıyorum ve son söz olarak seni tanımaktan onur duydum ve senı herşeyden ama herşeyden daha çok seviyorum lütfen bunları asla unutma ıstıyorum...

Böyle.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç