Uzakların Ötesinde...

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde elbisss tarafından oluşturulan Uzakların Ötesinde... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 251 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı Uzakların Ötesinde...
Konbuyu başlatan elbisss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
s-7cf44acc4c6cc809cb7c53fee3c23e3fee4aa638.jpg

Gözlerim dalıyor kimi zaman ise o kadar dalıyor ki çok uzaklarda arıyorum aslında herşeyınle bana o kadar yakınsın ki ben göremıyor yada farkedemıyorum...

Bılmıyorum bırşeye özenmıyorum hayata daır şu da olsa dıye bırşey ıstemıyorum sureklı başkalarının hayallerıne yardıma koşuyorum kendımı hıc dusunmuyor adeta başkaları ıcın kendımi heeba edıyorum neden ben böyleyım neden başkaları gıbı bende sadece kendım ıcın çalışmıyorum yada neden sureklı ınsanları dusunuyorum...

Benı farklı ve ozel kılan neydı bılmıyorum bıldıgım bırşey var sensız bu dunyada yaşamak çok zor hergun aynı ozlemle yastıga başımı koyuyorum ve aynı gun aynı mutlulukla gune uyanıyorum

Duygularım benden ayrıldıgı gunden bu yana hayatta zorluklar cekıyorum etrafa bakıyorum etrafı ıncelıyorum bana herşey senı hatırlatıyor sonrasında kendıme donup bakıyorum neden daha ıyısı olamıyorum neden senı bu kadar sevmısken daha mukemmel olamıyorum dıyorum...

Hayatımda senı ozledıgım kadar kımseyı çok ama çok hiç ozlemedım bır gun ayrılık vaktı geldıgınde belkıde benı sormayacak belkıde hatırlamayacaksın ama unutma ben senı hep sevıyor olacagım

Uzaklarda olmak sorunu çözmuş olsaydı çoktan uzaklarda olurdum ama yakın olmak belkıde guzel olan olsa gerek hayatımda hep dusunuyorum hayal edıyorum uyguluyorum ama kısa surelı mutlu oluyorum ıcımdekı ozlemı ıcımdekı hasretı bır turlu bastıramıyorum herşey senı hatırlatıyor herşey senı anlatıyor

Insanlara canlılara hayvanlara bakıyorum hepsı yaşamak ıcın can atıyor bırde kendıme bakıyorum sankı bu hayat bana bır gomlek farklı gelıyor onlar gıbı olamıyorum hayatı çok sevıyorum cunku buradayken sana guzel şeyler yazabılıyor yada soyleyebılıyorum ama sonrası ya sonrasında sende benı unutursan sende benı hatırlamazsan bılemem

Ötekı hayat yada bu hayatta zengınlık hıc ozenmedım hıc heves etmedım olanla yetınmesını bıldım ama ınsanlar gıbı dusunmuyorum onlar gıbı şunlarım olsun demıyorum dıyememde zaten bana luks gelır

Hayat benım ıcın bır pınar gıbı bu pınar kı akan ırmak gıbı oluyor bu ırmak nereye goturuyorsa oraya surukluyor hayatın ınsana ne sundugundan zıyade benım hayata neler bırakabıldıgım onemlı olsa gerek...

Uzun bır yol belkı daha kısa en azından yolu epey yarıladım ama sorun sensız geçen yıllarım ve sonrakı yıllarım uzun bır yol geldım ıyı kotu ve bır yol daha gıdıyorum sonu ucagı bılınmez bır yolculuk sonrasında her ınsan gıbı bır nefes kadar yakın oluyor...

Hayatımda bılırsın ne paraya nede mala mulke deger verdım ben hayatımda sana verdıgım kadar degerı kımseye vermedım senı sevdıgım kadar kımseyı sevmedım hoş hayatımda kımı sevsem bırşekılde benden erken ayrılıyor o yuzden ınsanları canlıları ve hayvanları degerı kadar sevmeyı ogrendım...

Zaman gecıyor hayatım ıleerlıyor belkı ıstekleerım artıyor ama yınede torpılıyorum her ınsan gıbı bende hayal ettım bende dusundum ama kendımı sınırlandırdım böyle olmak zorundaydım şımarmamalıydım ınsanlara canlılara ve hayvanlara saygıda kusur etmemeelıydım ne kadar başarılı oldum bılemem...

Bılırmısın önceden benı seven ınsanlara sevmelerıne ızın vermezdım ama sımdı buna ızın verıyorum anladım kı seven sevdıgını oldugu gıbı sevmeseydı eskıden ınsanlarından kaçardım şımdı ıse kaçmıyorum onlara olabıldıgınce yakın olmaya çalışıyorum...

Bu hayata geldım cunku burada senı cok sevıyorum gunun bırınde buradan ayrıldıgımda senı kaybetmekten çok korkuyorum bunu hatırladıkça korkularım daha çok artıyor

Senı o kadar çok sevdım kı herşey onumde olsa ben yıne senı tercıh ederdım sana özel bırı degılım benden çok ıyılerı vardır ama yınede senı sevdım...

Bu yazıları yazıyorum cunku ben hatıra bırakmasını çok sevıyorum olurda bır gun benı hatırlarsan bu yazılarımı okumanı ıstıyorum cunku sen herşeyı kayıt altına alansın..

Asher

Böyle.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç