Uyku Pozisyonları ve Kişilik

zarok

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Fetus / cenin yatışı..

Cenin şeklinde yani anne karnındaymış gibi kıvrılarak yatmak, dışardan sert görünüp aslında hassas bir kalbe sahip olduğunuzu gösteriyor. Bu tür kişiler birisiyle ilk buluşmalarında utangaç olabilir ancak kısa sürede rahatlarlar. Araştırmalarda 1000 kişiden % 41′i bu şekilde uyuduğu belirlenmiş. Kadınların erkeklerden 2...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

chimera

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Ynt: Uyku Pozisyonları ve Kişilik

Uyku pozisyonları sürekli değişken olan kişiler,çoklu kişiliğemi sahip bu durumda?

Nejdet Evren

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
Ynt: Uyku Pozisyonları ve Kişilik

bu verilerin kimlerce açıklandığı belirtilmemiş. bilim misyonerler mi, kehanet misyonerleri mi aktarımda belirtilmediği için bu konuda bir değerlendirme yapmak olanaklı değil. diyelim ki her iki çevreden de böyle bir açıklama ypılmış olsun. bu değerlendirmeler ne kadar doğrudur? bu verilere ulaşılmak...

mertnegal

Yeni üye
Kayıtlı Üye
öncelikle uyku şekline göre,yürüyüş biçimi, konuşma tarzı,yemek yeme biçimi vs. gibi özelliklere göre kişilik yapılarının belirlenmesini çok saçma buluyorum.Burdada insan uyurken sürekli belli bir yatış şeklinde uyumuyorki.Bu görüşe inanırsak Sürekli pozisyon değiştiren kişinin kişiliği nasıl olur , o kişi kişiliği belli olmayan kişiliksiz biri...

Bilinmez

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Yüzü koyun (serbest düşüş) yatış..

Bu ben, ve aciklama tutuyor.

Feylesof TeCe

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Web sitesi
umumikalem.blogspot.com
Yüz üstü yatıyorum ve suratım duvara dönük başım yastığın altında tek elimle yorgana sarılıyorum. Tek ayağım yorganın dışında sabah yorgan yerde bir bacağımla bir kolum yataktan sakmış ve ranzadan düşecek gibi duruyorum. Rüyalarımda öcüler tarafından kovalandığım için terliyim. Ciddiyim kişiliğim ne?

NuriKara

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Neden kişilik için böyle abudik gubidik yollara başvuruyolarki? Kişiliğini merak ediyorsan hayatına bak, nasıl davranıyor. Te Allah'ım ya.