Üyelik iptali

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mavimor

Yeni üye
Forum bütünlüğü açısından sitemizde üyelik iptali bulunmamaktadır. Üyenin yazdığı mesajlara alıntılar, açtığı konuların yok olması gibi sebeplerden dolayı böyle bir isteğe olumlu yanıt verememekteyiz. Bu tip durumlarda ben üyelik iptali istiyorum mantığında mesaj atacak arkadaşlara cevabımız; Çıkış yapıp bir daha siteye uğramak istemiyorlarsa uğramamaları doğrultusunda olacaktır. Başka bir seçenek söz konusu değildir..

Bilgilerinize...
 

okur-yazar

Yeni üye
Hatırladığım kadarıyla monaliza, mor ve ötesi ve okur-yazar olarak kendimin eskiden kalma örneklerinde bir iptal ya da banlanma mevzu bahisti; üye banlanıyor, yazıları silinmiyor aynen duruyor ama nick name üstünde bir çizgi oluyordu, sonuç itibari ile bu bir üyelik iptalidir.

Benim ricam bu özelliği yeniden kullanıp üyeliğimi iptal etmenizdir.
Forumdan ayrılmak istiyorum fakat üyeliğimin öylece durmasını istemiyorum, bir yerden ayrılacaksam "oralı-oradan-üye" gözükmek istemem.
Bir kere daha ayrılırken bu üyelik iptali yok sorunu ile karşılaşmıştım sizin tarafınızdan fakat renkli yazarsanız banlanabilirsiniz demiştiniz,
şimdi yine aynı sorunla ikinci kez karşılaşıyorum.

Dediğim gibi o bir kere yaptığınız üyelik iptalini bir kere daha yapmanızı rica ediyorum.

Sağlıcakla...
 

Nejdet Evren

Aktif üye
kanımca, kişi üyeliğinin iptalini isteme hakkına sahip olmalıdır. bunu her hangi bir şekilde kısıtlamanın bir yararı olmayacaktır. ancak daha önce yazdıklarının kalıcı olması konusunda üyenin tercih hakkının olmaması anlaşılabilir bir durumdur.
 

mavimor

Yeni üye
Aramaya inanıyorsanız arayınız Nejdet, bununla ilgili bir çok konu var. Neden iptal etmediğimizi defalarca açıkladık. Bir üyeyi iptal ediyoruz diye onun açtığı başlığa saatlerce düşünüp yazı yazanların günahı nedir?... Neyse ben bu konuda söyleyeceklerimi daha öncesinde söyledim. Yönetim olarak nihai kararımız da bu doğrultuda..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst