Üye Uzaklaştırmak?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde donkişot tarafından oluşturulan Üye Uzaklaştırmak? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 798 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Üye Uzaklaştırmak?
Konbuyu başlatan donkişot
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Üye silindi 3937

donkişot

Felsefe.net
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
sosyoloji
Hangi Felsefe Akımına Yatkınsınız ?
Varoluşçuluk
Böyle bir şey mümkün müdür. ben bu siteye 10 yıldır uğruyorum bir , en son nickim ls2 ydi. dedikodu bağımlısı bir üyenin abartı ve cımbızlamaları ile banlandım . noldu gelmek isteyince gene geldim. bu nickimide banlayabilirsiniz.. kendimi kovulduğum yere geri gelmiş gibi hissetmiyorum bir şekilde sevdiğim yere gelmiş gibi hissediyorum ve hiçbir şey bunu değiştiremez.. hep doğaüstü güçlerim olsun istemişimdir işte bu sanki öyle bir şey:)

Prens Ernak

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Üniversite Bölümü
Tarih Öğretmenliği
Ünvan
Dr.
ls2 yi tanıyorum eski üyelerdendir amansız bir deistir

evrenselbirey

Üye
Yeni Üye
Epistemoloji
Böyle bir şey mümkün müdür. ben bu siteye 10 yıldır uğruyorum bir , en son nickim ls2 ydi. dedikodu bağımlısı bir üyenin abartı ve cımbızlamaları ile banlandım . noldu gelmek isteyince gene geldim. bu nickimide banlayabilirsiniz.. kendimi kovulduğum yere geri gelmiş gibi hissetmiyorum bir şekilde sevdiğim yere gelmiş gibi hissediyorum ve hiçbir şey bunu değiştiremez.. hep doğaüstü güçlerim olsun istemişimdir işte bu sanki öyle bir şey:)

Hosgeldiniz oyleyse.

Tekrar banlanip banlanmayacaginiza tabiki site yonetimi karar verir. Ben, site yonetiminin sirf baska bir uyenin "abarti" ve "cimbizlamasi" ile sizi siteden atacak kadar acemi ve yeteneksiz oldugunu dusunmuyorum. (Psikopat degillerse) Baska seyler de yapmis olmalisiniz atilmak icin. Dolayisiyla sizin aciklamanizi tek tarafli olarak algiladim ve dogru bulmadim.

Eger siteden tekrar atilmazsaniz, bir soru sorayim.

Eger deistseniz, bize neden deist oldugunuzu aciklar misiniz? Sizi daha iyi tanima firsatim olmus olur.

Ü

Üye silindi 3937

Ziyaretçi
Öncelik ile merhaba, sizin uzaklaştırılma nedeniniz? bir "dedikodu bağımlısı bir üyenin abartı ve cımbızlamaları"değil forum içindeki üslubunuz ile alakalı. Ben bile kullanıcılar ile doğru düzgün konuşuyorsam, sizin "hakaret ve argo" içeren kelimelerinizi sineye çekecek değiliz.

donkişot

Felsefe.net
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
sosyoloji
Varoluşçuluk
Hosgeldiniz oyleyse.

Tekrar banlanip banlanmayacaginiza tabiki site yonetimi karar verir. Ben, site yonetiminin sirf baska bir uyenin "abarti" ve "cimbizlamasi" ile sizi siteden atacak kadar acemi ve yeteneksiz oldugunu dusunmuyorum. (Psikopat degillerse) Baska seyler de yapmis olmalisiniz atilmak icin. Dolayisiyla sizin aciklamanizi tek tarafli olarak algiladim ve dogru bulmadim.

Eger siteden tekrar atilmazsaniz, bir soru sorayim.

Eger deistseniz, bize neden deist oldugunuzu aciklar misiniz? Sizi daha iyi tanima firsatim olmus olur.

artık kendimi deist olarak görmüyorum. Bu zamana kadar yapılmış bütün tanrı tanımlamalarının çok ötesinde ''bambaşka/hiç düşünülememiş'' bir yaratıcı olabilir belki. bu ihtimali dışlamıyorum bu yüzden bilinmezcilik şu an benim düşüncelerime en yakın yorumlama diyebilirim.

İçinde doğduğum islam dininin hiçte anlatıldığı gibi olmadığını kavradığımda her şey altüst oldu. o sakalı koca koca adamların ''efsane'' temelli bir dini inancı bizlere nasıl hakikat diye anlattıklarını anladığımda ''insan denen canlının ne kadar subjektif,edilgen, ve bağnaz olabildiğini de kavramış oldum. felsefi bilgi,dini bilgi ve bilimsel bilginin dayanaklarını kendi algımda çözümledim. özetle tüm bu süreç beni şu anki düşünce ve duygulara taşımış durumda..

donkişot

Felsefe.net
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
sosyoloji
Varoluşçuluk
Öncelik ile merhaba, sizin uzaklaştırılma nedeniniz? bir "dedikodu bağımlısı bir üyenin abartı ve cımbızlamaları"değil forum içindeki üslubunuz ile alakalı. Ben bile kullanıcılar ile doğru düzgün konuşuyorsam, sizin "hakaret ve argo" içeren kelimelerinizi sineye çekecek değiliz.

evet bizi trollediklerini ya da samimi duygu /düşünce paylaşmadıklarını düşündüğüm üyelere karşı kabalaştım. burada elbet herkesi ve her düşünceyi yargılaya biliriz/eleştirebiliriz ama yeterli delil olmadan bu yaftalamalar ile kabalaşamayız. yaptığım yanlıştı. bu hatayı bir daha yapmayacağıma söz veriyorum.

Ü

Üye silindi 3937

Ziyaretçi
evet bizi trollediklerini ya da samimi duygu /düşünce paylaşmadıklarını düşündüğüm üyelere karşı kabalaştım. burada elbet herkesi ve her düşünceyi yargılaya biliriz/eleştirebiliriz ama yeterli delil olmadan bu yaftalamalar ile kabalaşamayız. yaptığım yanlıştı. bu hatayı bir daha yapmayacağıma söz veriyorum.
Okeydir ls2 kullanıcı adının yasağı kaldırıldı. Söylediğim gibi herhangi bir argo/sürtüşme/kabalaşma'da beni dürtün ben gerekeni yaparım, Kimse kimseden üstün değildir. Buraya girip paylaşım yapıyor ve stres atıyoruz, stres olmaya gerek yok diye düşünüyorum tekrar teşekkür ederim, ve hoşgeldiniz.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç