Üye itirazları

mavimor

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Web sitesi
www.tekiner.org
Forum üyelerinin, herhangi bir sebepten dolayı yönetim tarafından uygulanan yaptırımlara cevap verecekleri başlıktır. İtirazlarınızı bu başlık altında yazmanız gerekmektedir. Konuya muhatap olan üye dışında yazan üyelerin mesajları silinecek olduğundan lütfen diğer üyelerin bu başlığa mesaj yazmamalarını rica ediyoruz..

mavimor

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Web sitesi
www.tekiner.org
Bana kalırsa hokkabaz hakaret değil. Konu gelir birisine hokkabaz dersiniz iltifat bile anlaşılır. Sonuçta küfür yok, hakaret yok bence. Biz yeri geliyor siyasetçileri bir karikatürü kaldıramıyorlar diye eleştiriyoruz. Kendimiz de bir hokkabaz lafı için kıyamet koparacaksak burada konuşacak bir şey bulamayız.

Kaldı ki mesela...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

leprechaun

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Bana kalırsa hokkabaz hakaret değil. Konu gelir birisine hokkabaz dersiniz iltifat bile anlaşılır. Sonuçta küfür yok, hakaret yok bence. Biz yeri geliyor siyasetçileri bir karikatürü kaldıramıyorlar diye eleştiriyoruz. Kendimiz de bir hokkabaz lafı için kıyamet koparacaksak burada konuşacak bir şey bulamayız.

Kaldı ki...

mavimor

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Web sitesi
www.tekiner.org
Biz kimseden şu anda bir savunma almıyoruz ki sayın leprechaun, şahsi fikrimi belirttim konu hakkında. Merak etmeyin üye rahatsızlıklarını tek tek irdeliyorum. Bu konuda bana özel mesaj yoluyla ulaşıp rahatsızlıklarını dile getiren hemen hemen herkese geri dönüş yapmışımdır bir şekilde. Açıkçası bu forumda bir arkadaşımız her ne şekilde olursa...

birazdahaderinmavi

Yeni üye
Kayıtlı Üye
vahdet-i vücut gibi bir konu başlığında, üstelik de başlığı açan kişinin, yazdıklarını savunacak düşünce/bilgi ortaya koyamayınca, avatardan yola çıkıp muhatabına ''hokkabaz'' filan demesi, açık bir hakarettir... soyadı kadar iyi ise, bari bir özür dileme erdemi gösterebilmelidir...

fides

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Web sitesi
www.felsefe.net
Hocam, Vahdet-i Vücut üzerine epeydir zaman harcayıp sağdan soldan yazı derleyip foruma açma gayreti içinde olan birisiyim. Ya öyle geniş bir felsefe ki bunu bir üyenin cehalet ve iftira ile konu paylaşmasına tepki göstermemeyi kendime yakıştıramam.Siz bunu hoşgörüsüzlük olarak algıladınız ama ortada büyük bir saygısızlık ve hakaret var...

mavimor

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Web sitesi
www.tekiner.org
İtirazlarınızdan sonra konuyu tekrar okudum, daha şeffaf ve hoşgörülü bir forum ortamını devam ettirmek adına:

1- Vahdet-i Vücut (Vücudun Birliği) başlığında Beril'in 14 nolu mesajını editledim. Kendisine de kimseye cahil deme lüksümüzün olmadığını hatırlatan bir mesaj gönderdim.

2- 22-23 nolu mesajda geçen hokkabaz, terbiyesiz vs gibi...

P

Pyramos

Ziyaretçi

Kaldı ki...

mavimor

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Web sitesi
www.tekiner.org
Pyramos, benim için forumda bu sözleri evrensel insan'a söylemenle bana söylemen arasında bir fark yok esasında.

Herhangi bir kimseden hoşlanmayabiliriz. Bunu ben de dile getirdim bu forumda. Yani Evrensel'in yazılarından haz duymadığımı ama kişisel hakaret ya da alaya konu yapmak doğru gelmiyor. Ben özel mesaj yoluyla tartışmaya çalıştım...

mavimor

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Web sitesi
www.tekiner.org
Bu konuda gerekli işlemleri yaptık zaten umarım taraflar kendi aralarında da birbirlerine hoşgörülü olurlar.
Muhsin İyi -leprechaun tartışması konusunda da görüşümü yazayım. Muhsin İyinin leprechauna hokkabaz söyleminde bulunduğu yazı bana göre örtülü imalarla dolu iyi niyetli yazı değildir. kendini uyanık sanma...

Beril

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Sevgili Mavimor,
Konumunuzu anlıyorum aslında cevap yazacak oranda da konuyu önemsemediğimin farkındayım .Konuya muhatap arkadaşların saldırgan tutum içindeki kışkırtıcı mesajlarını lütfen gözden geçirin.Mademki adminsiniz tutumunuzu sorgulayın Taraf tutum içindeki mesajlarınız kaale almazlar.Bildiklerini okur arkadaşlar da benden uzak olsunlar...

mavimor

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Web sitesi
www.tekiner.org
Size burada üyelere cahil deme hakkını kim veriyor ki?. Kaldı ki siz ne yazdığınızın farkında değilsiniz. Ve bir şey daha; günübirlik hareket ve söylemler içerisindesiniz. Bugüne kadar hangi attığınız mesajı kaale almayıp es geçtik? Rahatsız olduğunuz bir başlıkta silinmesini istediğiniz entry numaralarını verdiğiniz de kayıtsız kaldık öyle mi...

Beril

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Sadece saçmalıyorsun Mavimor ,taraf tuttuğundan da eminim.Özel mesaj tarzımda hiçbir sıkıntı yok.Siz nasıl davranırsanız karşılığını aynen alırsınız.Siz kimsiniz ki size boyun eğeyim?

mavimor

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Web sitesi
www.tekiner.org
Dikkat edersiniz benim mesajlarım da "saçmalıyorsunuz" vs gibi size yönelmiş bir hakaret söz konusu değil. Özel mesajı bırakın da burada ki tarzınızda bile sıkıntı var. Ben yaratıcı değilim! kimse bana boyun eğsin de istemem.

Özel mesajda da yazdığınız gibi ( emin olun taraf tutuyor olsaydım bu mesajı başka bir üyeye yazmış olsanız bile...

fides

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Web sitesi
www.felsefe.net
Sevgili Mavimor,
Konumunuzu anlıyorum aslında cevap yazacak oranda da konuyu önemsemediğimin farkındayım .Konuya muhatap arkadaşların saldırgan tutum içindeki kışkırtıcı mesajlarını lütfen gözden geçirin.Mademki adminsiniz tutumunuzu sorgulayın Taraf tutum içindeki mesajlarınız kaale...

Ferdinand Bardamu

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Nezaketle örtülmüş cehalet konu başlığı bana aittir.Konu kapanmış olsa da başlığımın mülkiyetini vermem ayrıca güzel bir başlık olduğunu düşünüyorum...

Beril

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Mavimor haklıymışım değil mi ! :)

Sana en büyük ceza düşünen beyinlerden seni mahrum bırakmaktır.Nasıl bir insan böylesine odun kalır bu sitede... Yandaşlarına bak! Ağızları nasıl da laf yapıyor!İçerik sıfır.Görememek senin acınası sınavın ve en zor olanı.Elbette gideceğim :)Hemen editle bu mesajı da rezil olma istersen :)