Ünlü Şarkıcı Zara, Geçirdiği Trafik Kazasında Ölümden Döndü

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde Mehmet tarafından oluşturulan Ünlü Şarkıcı Zara, Geçirdiği Trafik Kazasında Ölümden Döndü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 331 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Ünlü Şarkıcı Zara, Geçirdiği Trafik Kazasında Ölümden Döndü
Konbuyu başlatan Mehmet
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mehmet

Mehmet

Yeni üye
Yeni Üye
Harbiye Açık Hava Sahnesi'nde sahneye çıkan ünlü sanatçı Zara'nın dört gün önce Osmangazi Köprüsü'nde geçirdiği trafik kazasında ölümden döndüğü ortaya çıktı. Gazetecilere konuşan Zara kaza anını ve sonrasında yaşadıklarını anlattı.

"ÇOK BÜYÜK BİR KAZA ATLATTIK"

Ünlü sanatçı dört gün önce Osmangazi Köprüsü'nde kaza geçirdiğini anlattı. Zara kaza ile ilgili olarak "'Maalesef arabamız perte çıkacak kadar büyük bir kazaydı. Kaza, sabaha karşı 4 sularında Osmangazi Köprüsü'nde oldu. Bir an köprüden uçuyoruz zannettim. Çok şükür ki inanılmaz bir şekilde ufak tefek morluk ve sıyrıklarla atlattık. O zaman anladım ki her an birbirimize misafiriz. Dolayısıyla birbirimizin kıymetini bilelim. Bunu hep söylüyordum ama şu an tüm hücrelerime kadar yaşayarak söylüyorum. Hayatı bana ikinci defa hediye edilmiş gibi hissediyorum. Bugün belki biraz da onun heyecanı var.' dedi. Zara "Ben bunu ne kadar saklayayım desem de annemin duyup üzülmesinden koktuğum için sakladım bu olayı" diyerek de ekledi.

PERFORMANSIYLA HAYRANLARINI BÜYÜLEDİ

Kendine has yorumu, güçlü sesi ve etkili sahne performansıyla her zaman adından söz ettiren Zara, Harbiye Açık Hava Sahnesi'nde sevenleriyle buluştu. Eski ve yeni şarkılarının yanı sıra unutulmayan türkülere de yer verdiği geniş repertuarı ile sevenlerine tam bir müzik ziyafeti yaşattı.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar