Umay Umay - Bilmiyorum Son Paragrafı

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitaplardan Alıntılar kategorisinde Cry tarafından oluşturulan Umay Umay - Bilmiyorum Son Paragrafı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 377 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitaplardan Alıntılar
Konu Başlığı Umay Umay - Bilmiyorum Son Paragrafı
Konbuyu başlatan Cry
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cry

Cry

Üye
Felsefe.NET
Bağlıyız birbirimize
Ama önce sen gidiyorsun
Sonra hepimiz,, sonra hepimiz
Önce sen burkuyorsun sayfayı, sonra başkaları karalıyor cümleleri.
Tam sen ağlayacaksın sanıyorum,
Bir taş yuvarlanıyor sol kolumdan yere, Başkaları ağlıyor.Korkma anne, aşk seni de öldürmedi, hatırla.
Bıraktım oyun sonsuza dek sürsün.
Tek tek sökeceğim dolaştığın yerlerdeki acılı yıldızları.
İşim beş dakika sürer.
Nasılsa bilmiyorum son paragrafı

Boyle başlamak istedim içimden geçenleri yazmaya , neler yazacağımı bilmiyorum neler hissetdiğimi . yoklugun hançer gibi deşerken ben başka senler aradım senin olmadıgın yerde. Bulamadım aslını kopyalardı yaşatdıkları bana senin kopyalarındı .
trans.gif
Uzun zaman oldu biliyorum sana göre suçlu bendim hem ben bırakıp gitmiştim senin oralardan ama suçlu ben değildim emin ol, hep sorguladım geri dönmek belkide imkansızdı , belkide tek imkan senin burda 1,bucuk senedir içimde oldugun gibi yanımda olmandı, sen hiç gitmedin içimden kalbimdeydin hep , ağırıdıkça sana bağladıgım uçurumlardı, sen hep vardın , bazen gözlerimden damladın damlada , bazen aynada bakınca gördüm seni bazen rüyamda gordum bazen duş alırken suyun soguklugu ellerindi . hep hissetdim seni . sen hiç gitmedin . giden bendim. Ama suclu değilim. Suçu kadere atma , derdin hep bana 1 olay oldugunda bahaneler uydurma . bu 1 bahane değil ben istermiyim sanıyorsun boyle olmasını. Sana deliler gibi asık 1 kızın seni birakacagınımı sanıyorsun , zor günler atlattın emin ol yanındaydım dualarımla hep seni düşündüm uykusuz günlerimin ardında senin sesinle başlayan o muazam günleri hayal ettim. Gizem aşkım gunaydın nerdeysen seni şu an görmek istiyorum dediğin zamanı anımsadım. Bende seni cok ozledim dediğimde pencereden bak dediğini anımsadım pencereyi açtıgımda el sallaman hala gözümün önünden gitmiyor. O anlar işte evelneceğim cocuk karsımda duruyor diyordum. Ama bilmiyorum hislerim aynı sence 1 deniz 1 kara parçası bu aşkı bu sevgiyi yok edebilirmi 1 hastalık 1 azılı katil bu aşkı parçalayabilirmi . aldatma kendini kadir . hala seni sewiyorum mesafeler sadece tanrının koydugu kara parçaları . sen içimdesin kalbimin en derinlerinde çıkartmaya kıyamadıgım kırılacağından korktugum nefesimsin . sanki an geliyor sen kalbimi çarptırıyorsun . 1 yerde kadir adını duysam irkiliyor heyecanlanıyor arkama bakıyorum. Su an nasıl yazdıgımı hayal bile edemezsin . elimi burktum ama sana yazmak istiyorum bilgisayarda harflere zar zor basarak yazıyorum . biliyorum aşk engel tanımaz . eğer 2 kalp dunyanın herhangi 1 yerinde aynı duyguları paylaşıyorsa bu engeller hiç birşey ifade etmez. Aynı yıldızlara bakıyor aynı güneşte ısınıyor aynı gokyzunu paylaşıyoruz. Ay a bak kadir dediğim gunlerde beraber dolunayı izliyoruz. Biz ayrı değiliz senle içimdesin . sen nasıl hissediyorsun bilmiyorum ama içimden sana mektup yazmak geldi . cunku telefonla konusurken duygularımı bu kadar iyi ifade edemiyorum. Ama sen biliyorsun sana sırılsıklam asık oldugumu ...

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç