Troll olduğunu düşündüğünüz nickler?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Genel Tartışma Alanı kategorisinde ls2 tarafından oluşturulan Troll olduğunu düşündüğünüz nickler? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,883 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Genel Tartışma Alanı
Konu Başlığı Troll olduğunu düşündüğünüz nickler?
Konbuyu başlatan ls2
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kulleteyn

ls2

Kahin
Onursal Üye
İnci Birinci nickli üyenin trol olduğunu düşünüyorum. (bişi bildiğim falan yok sadece şahsi düşüncem) kendisi bundan çok rahatsız. bana sen trolsün diye özel mesaj atıyor. sizler ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

ayrıca yönetimde ilgilenirse bu konuyla sevinirim.

İnci Birinci

Düşünür Üye
Yeni Üye
Zavallı bir sefil benim trol olduğumu düşünüyormuş.Çok güldüm:):):)
Kendisi yasaklı listemde olduğu için alıntı yapamadım.
Neyse aklı başında biri olmadığından kaale elmadım,ama şunu görmek lazım diye düşündüm;benim çizgim belli,çizgimden sapma yok. Kendisi ise fırıldak gibi dönüyor,ne olduğu belli değil.Acaba trol kim?:)Kimin arabasına binerse ya da nereden menfaati varsa oraya yönelen kendi:)

Forumda çekişme ve görüntü kirliliği olmaması için ÖM'den benimle uğraşmamasını,bana bulaşmamasını yazıp engelledim:) O kadar kaba ki,muhatap olmaya değmez.

Ayrıca trol olan,ülkede seçim ,referandum,15 Temmuz dönemleri yaşanırken burada olmaz mıydı be salak?

Uzunca süredir Felsefe.net aklıma bile gelmiyordu,geçen gün kitaplığımın köşesinde kalmış olan Felsefi Doktrinler ve Terimler sözlüğünü görünce burayı hatırladım ve bakayım dedim...NE TROL AMA?:):):)

Neyse önemli değil zaten,meczuplarla uğraşacak olursak evin yolunu bulamayız.Herkes yoluna baksın:)

ls2

Kahin
Onursal Üye
11 satırlık yazıda;

zavallı
sefil
fırıldak
salak
meczup

demiş. sonrada bana kaba diyor!? (özel mesajlardada uslup aynı)

felsefeye etmediği hakaret yoktu neymiş felsefi doktrinler ve terimler sözlügünu görünce burayı hatırlamış!?

bu arkadaşta yıllar içinde değişen şeyler; sadece akp politikaları ekseninde değişen şeyler ve nefret dilide yıllar içinde hiç değişmemiş. nefreti sabit! (aynı siyasal islamcılar gibi)

sonrada normal bi forumdaş olduğunu iddia ediyor!?

hey ezberlerini burada yazıp duran trol. senin gibi vasıfsızları üç kuruşa tutup internette salıyorlar ama olmuyor işte çok belli oluyor, en azından biraz daha fazla para verip biraz daha vasıflı insanlarla çalışmalarını tavsiye ediyorum işverenlerine..

ls2

Kahin
Onursal Üye
oturdum geçmiş mesajlara baktım biraz. İnci Birinci 2015 ten sonra siteye tekrar dönüp kadir mısır koçanı başlığına dalınca ve siyasi islamcıların ezberlerini saydırınca trol olabileceğini düşündüm. sanırım nick adı ''asil'' ola bir üye vardı onla karıştırdım veya başka şeylerle. yani bu nick troldür düşüncem zayıfladı şu an. kusura bakma demek gerekir belki ama demeyeceğim. çünkü hakaretleri,sığlığı ve nefreti ortada.

Son düzenleme:

insane

Yeni üye
Yeni Üye
Troll ne demek bilmiyorum. Ama eğer bir tür fanatiklik ise bazı bazı sizde de oluyor @Is2 :)

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar