Teknik Duzenleme ve Iyilestirme Calismasi

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde phi tarafından oluşturulan Teknik Duzenleme ve Iyilestirme Calismasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,373 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Teknik Duzenleme ve Iyilestirme Calismasi
Konbuyu başlatan phi
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan phi

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Sevgili Felsefe.NET uyeleri

17.Ocak.2010 saat 01:00-06:00 arasi forumumuzda teknik duzenleme, bakim, yedekleme ve yenileme calismasi yapilacaktir. Bu sebepten oturu olasi muhtemel baglanti problemleri ile karsilacaginizi bildiririz.

Bu calismamizin siz degerli uyelerimizin forumumuzdan en iyi verimi almaniz icin yaptigimizi bilmenizi isteriz. Kullanici odakli anlayisimiz, enerji ve esnekligimizi bir web sayfasinin guvenilirligi ile birlestirerek, kullanici memnuniyetini en ust noktada tutmaya ozen gostermeyi vizyon olarak edinmis ve bu dogrultuda size en iyi performansi sunmaya calismaktayiz.

Ilginize tesekkur eder, saygilarimizi sunariz.

Felsefe.NET Yonetimi

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Sevgili Felsefe.NET Kullanicilari

Calismalarimiz 1 gun daha surecektir. Bu esnada sitemize baglantida olusabilecek puruzlerden dolayi sizlerden ozur dileriz.

Saygilarimizla

Felsefe.NET Yonetim

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Teknik sorunları karşılaştıkça düzeltmeye devam ediyoruz. Sorunların büyük bir bölümünü bu gece çözmüş olacağız.

Karşılaştığınız sorunları buraya yazarsanız, çözüm daha hızlı olacaktır.

Sorunlar:

Bugünkü Mesajlar geri gelecek
Gelişmiş arama düzeltilecek
Renkler ayarlanacak
Logo ve ikonlar ayarlanacak

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Ayrica forumumuzda ingilizce gordugunuz yerleri bana iletirseniz sevinirim.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Renk düzenlemeleri esnasında forumumuzda görüntü eksiklikleri, renk uyumsuzluğu gibi sıkıntılar ile karşılaşabilirsiniz. Bildiğiniz üzere yeni sisteme geçtik ve eksikliklerimizi en kısa zamanda kapatma çabasındayız. Genel çalışmalarımızın yaklaşık bir hafta süreceğini bildirmek isterim. Bu zaman zarfında, forumda kaşılaştığınız sorunlarınızı admin arkadaşlarımıza özel mesaj yazarak yada bu bölümde dile getirerek bizim problemleri arama-bulma-çözme işlemimizi kısaltmış olursunuz. İlginize teşekkür ederiz.

şehrin yabancısı

Sorgucu Üye
Yeni Üye
belki tam bitmemişitr ama; son mesajları yanı bugünkü diyelim göremiyorum. ve kendi profilime girince tüm yazılarına basıncada aynı beyaz data boş sayfa çıkyor. belki bliyorsunuzdur sadece söylemek istedim.. malale yarışmasıda araya böyle bir düzebleme girine sekteye uğrayıp sanki biraz ilgiyi de azaltıyo. bunun çin düzenleme bu arada biterken süreyi uzatsanız gibi bir çare veya kendi ürettiğiniz başka bir çıkış olsa iyimi olurdu. sadece bir öneriydi bugünkü ve ya son mesajlar çıkmayınca son sitede neler olup bittiği ortaya çıkmıyor. yoksa yanlışmı düşünüyorum.emek verdiğiniz bu yeni düzenleme ve yine bir çaba sarf ettiğiniz makale yarışması sanki çakıştı. kolay gelsin.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Databesenin search.php dosyasini okumasi ile alakali bir sikinti cekiyoruz. En kisa zamanda duzeltecegiz.

SenexIratus

Üye
Yeni Üye
merhabalar
site duzenlemeleri yuzunden pc o kadar yavasliyor ki forumun acilmasi bende birkac dakika aliyor, bu da acikcasi birseyler okuyup paylasma keyfinden etti beni, o yuzden beklemedeyim, umarim zamanla duzelir
kolay gelsin

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Sitenin gec yanit vermesi site duzenlemelerinden oturu degildir. Baglanti ile alakalidir. Tabii bilgisayarinizin fiziksel ozellikleri ilede.

SenexIratus

Üye
Yeni Üye
bilgisayarimin hardwarei son birkac gunde degismedi, zaten birkac senedir ayni bilgisayari ayni ozellikleriyle kullanmaktayim. baglanti acisindan da diger sitelerde bir sorun olmadigina gore bu da bende sorunun sitenin yeni yuzunden kaynaklanabilecegi fikrini uyandirdi

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Bende ayni sekilde kullanmaktayim ve sitenin hizinda degisiklik yasamadigim icin bunu soyledim zaten. Bu arada cookilerinizi temizlemenizi oneririm.
Ayrica degerli kullanicilarimiz
Sitemizde yeni mesajlari okuma, sitede arama, uye album resimleri ve uyelerin eskiden yazdiklarini gormede yasadigimiz sikinti cozulmustur. Suan forumumuz %90 ayarlanmis sekli ile calismaktadir.

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Major, baglantı konusunda yavaslık var bence de. Ama aman aman bekleme olmuyor. Sitenin ana sayfası önceki arayüze göre 1-2 sn gecikmeli geliyor. Bunun nedenini araştırırız olmassa. bilmiyorum ukranya'da baglantı hızları nedir ama Türkiye'de 1 mb ile bağlanan bir insan için sayfa oldukça yavaş kalabilir. Ben 8mb ile bağlanıyorum ana sayfa 3 sn yi buluyor neredeyse. Bu konu hakkında bir iki uyemizde özel mesaj attı.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Hocam o sorun makinamizi Turkiye'ye tasidigimizda kalkar. Turkiyenin yurt disi portlari cok zayif. Ayrica sitemizin pinglerinde sorun yok ortalama 215 mili saniyelik bir cevap aliyorum ben. Database ile alakali bir durum olabilir. Not aldim bakacagiz.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar