Tasavvufçular vs günümüzün çağdaş din adamları(videolu)

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Genel Tartışma Alanı kategorisinde Prens Ernak tarafından oluşturulan Tasavvufçular vs günümüzün çağdaş din adamları(videolu) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 810 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Genel Tartışma Alanı
Konu Başlığı Tasavvufçular vs günümüzün çağdaş din adamları(videolu)
Konbuyu başlatan Prens Ernak
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Prens Ernak

Prens Ernak

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Üniversite Bölümü
Tarih Öğretmenliği
Ünvan
Dr.
Merhaba arkadaşlar, tasavvufçular ile günümüzün çağdaş din adamlarının tartışmaları hala devam ediyor, bir hırka bir kuru ekmek ekolünün sahibi olan, Tanrıya en yakın olmaları beklenilen tasavvufçuların eserlerindeki ifadeleri günümüzün çağdaş alimlerince eleştiriliyor, youtube'de "Tasavvuf ve Tarikatlarda Kur'an Ahlakından Sapmalar " adlı bir video seyrettim,video 2.5 saat, videoda daha çok tasavvufcuların eserlerinde yer verdikleri cinsellik,eş cinsellik gibi konulardaki hikayelerine yer verilmiş, ben videoda dikkatimi çeken bazı bölümlerin videodaki dakikalarını aşağıya alıntıladım, toplamda sadece 10 dakikalık kısmını alıntıladım, daha fazla hikayeyi paylaşmışlar,daha fazlasını dinlemek isteyenler videonun tamamını seyretmeliler. paylaştığım vidyoda seyretmenizi istediğim kısımların dakikalarını paylaşıyorum, ama video gayet bilgilendirici hepsini seyretmenizi öneririm:

*19:19-22:36 dakikalar arası
*1:06:07-1:07:30 dakikalar arası
*1:11:00-1:12:22 dakikalar arası

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç