Tanışma köşesi

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hey! Ben Geldim! kategorisinde mavimor tarafından oluşturulan Tanışma köşesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 80,002 kez görüntülenmiş, 560 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hey! Ben Geldim!
Konu Başlığı Tanışma köşesi
Konbuyu başlatan mavimor
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Sevgili Felsefe.NET üyeleri, Bu bölüm tanışmayı isteyen üyelerimiz için birbimizi daha iyi tanımak ve anlamak içindir:)

Ben Mustafa Tekiner, 1979 doğumluyum. Bir sigara firmasında bölge yöneticisi olarak çalışmaktayım... İşletme mezunuyum. Evliyim. Boş zamanlarımda gezmekten, fotoğraf çekmekten keyif alırım.

calambula

Felsefe.net
Yeni Üye
Ynt: Tanışma köşesi

Merhaba Calambula ben..
Felsefeye gönlünü veripte, elini kolunu kaptıranlardan biriyim sadece.
Düşünmek, düşün-ce üretmek hevesli bir-eylerin paylaşımda bulunabileceği bir portalın olması gerektiği inancını taşımaktayım. Bu amaçla burada bulunmak güzel.

efe

Felsefe.net
Yeni Üye

Merhaba,

Aslında her merhaba, her yeni gün bir öncekinden farklıdır. Ama nedense yazılışları hep aynıdır.
Ben Behiç Bülent Dağdeviren 1968 Aydın doğumluyum. İstanbul tanıdıkça kendisine daha çok aşık olduğum şehir. Hakkında devamlı okuyor, dinliyor ve kendi mucibimce onu fotoğraflıyorum.
İnsanı yaşamı ilgilendiren Sosyoloji,pisikoloji ve felsefe ilgi alanlarım.

oLcAy

Felsefe.net
Yeni Üye

Merhaba ben Olca YAŞA.
1985 doğumluyum.YTÜ de İnşaat mühendisliği Geoteknik dalında master yapıyorum.Aynı zamanda köklü bir firmada proje müdürlüğü görevi ile çalışmaktayım.

hasan

Felsefe.net
Yeni Üye

Ben bir öğretmenim. felsefe kendimi kaptırdığım bir deryadır. o yüzden burdayım..

Laetna

Sorgucu Üye
Yeni Üye

Adımı ve resimimi sizlerle paylaşmayı isterdim ama bir kızılderili atasözünü hatırlayarak bundan vazgeçiyorum umarım bana kızmıyorsunuzdur.
Öğrenciyim sözel bölümü 4. sınıf .Felsefe de amacım hayatı biraz olsun anlmak,ve mümkün olduğunca doğruları bulmaktır ve sizler gibi deneyimli ve güvenilir olduğunu düşündüğüm insanlarla fikir alışverişi yapmaktan son derece memlunum,umarım sizlerde memlunsunuzdur.Bu siteyle ve sizlerle tanıştığım için son derece memlun oldum.Teşekür ederim.

chimera

Sorgucu Üye
Yeni Üye

sevgili laetna,birde yazarken imla hataları yapmasan sürekli bende çok memnun olacağım :)

volvox

Felsefe.net
Yeni Üye

Merhaba...

Felsefe'ye oldum olasi ilgi duymusumdur, simdi ise bu ilgim icime sigmaz hale geldi. Ölüm denen aciyi tatmis birisi olarak ölümle yasamanin mumkun olmayacagini dusunerek yola cikmis olsam da 6 ay gectigi halde hala yasiyor oldugumdan dolayi supheye dusmus bir haldeyim.

77 dogumluyum ve ulkemizin gercegi ve fakat cok da ic karartici olan tabirle "Sehit esiyim". Dusundugum surece var olabilecegime inandigim su gunlerde aslinda hayatima son vermenin de dusuncelerime bagli oldugunu duyumsamaya baslamis durumdayim.

Gida bilimci, es, insan, hayvan, ogrenci, calisan, bilge, kucuk kiz, kadin, ve gercekci.

Varun

Felsefe.net
Yeni Üye

Bir gün bir yerlerde tan kızıllığında demli çaylar yudumlarız belki diye geldim...

Çelik toprakların arasından tebessümler doğururuz belki diye..

Felsefe ve siyaset zeytin ekmeğimdir ...

Nietzche ise taptığım tek insanoğlu ..
O'nu beynimde ve ruhumda yaşattığımı söyler hocalarım,kimileri şizofreni tanımı koyarlar,kimileri direkt deli..
Ah bilmezler ki delilerin içinde en akıllı deli olmak ne de güzeldir ..

ziya

Felsefe.net
Yeni Üye

Ziya Özkan. 1978 istanbul doğumluyum.

Şair Fuzuli hz. eserlerının mubtelasıyım. Sizlere de onun "SAADETE ERMİŞLERİN BAHÇESİ" adlı eserı tavsiye ederım. ilahı aşk butun vucut şehrini yok eder oraya sultanlar sultanı cenabı ALLAH gelir.

est

Felsefe.net
Yeni Üye

Merhaba,

Bir muhendislik bolumunde okumaktayim,
dunyayi,evreni fazlaca sayisal duzlemde ve biraz dusununce amacsiz, fazlaca basibos bir hayat surdugumu gormeye baslaktiktan sonra buyuk dusunurlerin bu konuya getirdikleri yorumlari merak ederek felsefeyle samimi olmaya basladim.
Siteyi sans eseri gordum ve madem boyle bir birliktelik var, diger insanlarin,sizlerin, dusunce yapilari nasil,ne konuda neleri farkli ve neleri ayni dusunuyoruz bunu ogrenmek icin araniza katildim.
Umarim hos ve kaliteli bir birliktelik olur..

cadetyilmaz

Felsefe.net
Yeni Üye

Herkese merhaba,

Hacettepe üniversitesi otomotiv mühendisliği okumaktayım.Bir düşünce sevdalısıyım.Uzun zamandır kendimi içime hapsediyorum ve sadece düşünüyorum.Yaşadığımız çağ,insanlar olması gerektiği gibi değil ve çok boş düşünceler etrafında herkes dönüp duruyor.Düşünmeyi düşünceyi seven insaları görmek beni memnun etti umarım güzel vakit geçiririz.

Sevgiler

kalliope

Ordinaryus
Yeni Üye

Merhaba... Eğitim alanında çalışmaktayım. Evliyim. Şiir, günce ve denemeler yazıyorum. Bilgi aşığıyım, benim için öğrenmek çoğalmaktır... Özellikle mitolojiyi çok seviyorum... Sağlık sorunları açısından sıkıntılı ve uzun bir dönem geçirdim... Bu grubun içinde belki de unuttuklarımı hatırlamak,öğrenmek, küçücükte olsa bir şeyler paylaşmak için bulunuyorum...

insan

Felsefe.net
Yeni Üye

Merhaba.35 yaşındayım.Tavukçuluktanbalıkçılığa,taksicilikten pazarcılığa,çaycılıktan lokantacılığa birçok iş yaptım.Hiçbiri benim işim olamadı,tabi yürümedi haliyle.Bunca işi sadece çok para kazanmak için yapmıştım.Niye çok para kazanmak istiyordum?Çokmu insana hükmedecektim,basamakları çıkarak birazdahamı yukarıdan bakacaktım dün yanyana olduklarıma....evet bütün insanlar gibi önemsenmek istiyordum ama iyi ve doğru olarak. Bu beni dinim hakkında düşünmeye sevketti sonra tasavvuf ve felsefe merakına...

esra_1994

Felsefe.net
Yeni Üye

Selam!Esra ben,Lise 3.sınıf öğrencisiyim ve felsefeye karşı inanılmaz bir ilgi duyorum.Aklımdaki sayısız sorunun yanıtlarını,ve bu sorular üzerine düşünen başka insanların fikirlerini öğrenmek çok güzel bir şey.Gelecekte de felsefe ile ilgili bir mesleğim olsun istiyorum,umarım başarabilirim.Eminim bu site buna biraz olsun yardımcı olacak.Aranıza hoşgeldim! :)

Nelchael

Felsefe.net
Yeni Üye

Melih ya da Deniz. 19 yaş. Öğrenci. İçi boş ve cahil biriyim. Amacım buradaki farklı insanların farklı düşüncelerinin nasıl olupta ortak bir noktada buluştuğunu anlamak, eğer buluşmazsa sorunun nasıl çözüldüğünü görmek. Ben felsefe delisi değilim, felsefeye ilgi de duymuyorum. Hatta felsefenin ağızdan çıkan sözler dışındaki anlamını da bilmiyorum. Sinir olmaz ve kişiliğime hakaret etmezseniz sevinirim.

chimera

Sorgucu Üye
Yeni Üye

merhaba..Farkında olmadığım bir eksikliği uyardığı için est arkadaşıma teşekkürler..
1967 doğumluyum.İstanbul'da yaşıyorum.Çevre mühendisliği ve muhasebe_finans mesleğim.İlgi alanlarım ise yaşıyorsam,yaşama dair ne varsa..Felsefe'de yaşama dair arayışı bulma çabası ise bende bu çabada olmak,aradıklarımı/bulduklarımı paylaşmak ve kendimi geliştirmek için buradayım..

tumanine

Felsefe.net
Yeni Üye

merhabalar;
günlük yasamda felsefe seminerleri düzenleniyor bugünlerde. ilgi alanları farklılıkları birleştirilebilir ve bu geçiş alanlarından isim konulamayan eserler doğar umuyorum.. Bilginin felsefeyi kirlettiğini de düşünüyorum.. İşe yarayan şeylere karşı ilgim yok galiba..

hacker

Felsefe.net
Yeni Üye

merhaba ben 91 doğumlu lise 4 öğrencisiyim network okuyorum felsefe alanında ki kitapları uzun zamandır okuyorum
felsefe ile daha farklı düşünebileceğime inanıyorum felsefe alanında ki her türlü konuyu merak ediyor ve felsefe alanında konularda konuşmayı seviyorum
bunların dışında ilginç konularda bilgi sahibi olmayı seviyorum

Erim

Felsefe.net
Yeni Üye

merhaba ben erim.istanbul üniversitesi iktisat fakültesi öğrencisiyim.forumunuza yeni katıldım.felsefe bir bilgi paylaşımı ve tartışma ürünü olduğundan bu forumu tercih ettim umarım çok bilgi paylaşır ve çok öğrenirim.saygılar

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar