Süleyman Soylu

okur-yazar

Yeni üye
Uzaklaştırılmış
21 Kasım 1969, İstanbul doğumlu olan Sn. Süleyman Soylu Beyefendi eski DP çizgisinden olup bu memleketin, bu toprakların kaliteli çocuklarından birisidir.

M

Mor ve Ötesi

Ziyaretçi
ey aşk!!! sen nelere kadirsin...

aşk'ı isteyen istediği gibi yorumlayabilir,o zaman herkesin anlayışına göre bir sonuç ortaya çıkar...

okur-yazar

Yeni üye
Uzaklaştırılmış
Selâmlama ve eve giriş sonrasında Süleyman Soylu...

Merhum Menderes sorulunca gözyaşlarını tutamadı: Süleyman Soylu Gözyaşlarını Tutamadı

"O günün DP'si bugünün AKP'sidir", 21 ve 15 dk.lık videoları...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

darkmoon

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Süleyman Soylu'nun Çoban Sülü ve emanetçisi Cindorukgiller tarafından hem de nasıl çirkin ithamlar, iftiralarla gönderilişini hatırladığım için onun bu şekilde siyaseten onore edilmesine sevindim..

okur-yazar

Yeni üye
Uzaklaştırılmış
Evet, Ergenekoncu Cindoruk ve Demirel partiyi ele geçirdikten sonra bir dakika durmadım ve duranlara da şaştım. Süleyman Soylu hak ettiği yeri buldu. Artık boşa zaman harcamayacak. AK Parti dışında Süleyman Soylu ve Numan Kurtulmuş'u alternatif olarak görüyordum fakat onlar da AK Parti'ye katıldı ve yine AK Parti rakipsiz oldu. Kadronun...

okur-yazar

Yeni üye
Uzaklaştırılmış

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Taksim Meydanı bilinmeli ki dünden daha modern, daha yeşil, dünden daha çok milletin meydanı olacaktır" dedi.

AK Parti Sivas İl Başkanlığını ziyaret eden Soylu, burada gazetecilerin...

okur-yazar

Yeni üye
Uzaklaştırılmış
"Dün bu milletin Menderes’ini aldınız, dün bu milletin Özal’ını aldınız, Vallahi de, billahi de, tallahi de, bu millet size Erdoğan’ı vermeyecek, sahip çıkacaktır!"

[video=youtube;qf5sKWFrgkE]http://www.youtube.com/watch?v=qf5sKWFrgkE[/video]

birazdahaderinmavi

Yeni üye
Kayıtlı Üye
kendi partisini soyadına aykırı biçimde (anladınız siz onu) satarak, rant kapısına yamananlara mı kaldınız... ?... şimdi, ''kerenski kalmış kimlere'' desem, kızarsınız...

okur-yazar

Yeni üye
Uzaklaştırılmış
Bomba gibi konuşmuş bomba. Hakiki eski DP'lidir o, yerini buldu. Hükûmette merkez sağ parti varken başka bir alternatif sağ partide bulunmanın bir anlamı yoktu, akıllılık etti.