Şuanki hisleriniz nedir, ne düşünüyorsunuz?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Oyunları kategorisinde Mertce tarafından oluşturulan Şuanki hisleriniz nedir, ne düşünüyorsunuz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,047 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Oyunları
Konu Başlığı Şuanki hisleriniz nedir, ne düşünüyorsunuz?
Konbuyu başlatan Mertce
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

Adem

Düşünür Üye
Moderatör
Sorularin ilki ni de ben sorayım var olmak ne demektir ?

Prens Ernak

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Üniversite Bölümü
Tarih Öğretmenliği
Ünvan
Dr.
Ben kominizm diyince anti burjuva anlarım, komünist ideologlar tezlerini hep işçinin refahı üzerine kurmuşlardır, komünizm eşittir işçidir, ama sen daha sosyal adaletin Rusya ve Çin'de neden olmadığına neden işçilerin sömürüldüğüne bile cevap veremedin,
Ruslar 2. dünya savaşından sonra 2 milyon Alman kadınına tecavüz etti, Çinliler'in Uygurlar'a yaptıklarını sana hatırlatmak durumunda kaldığımdan utanıyorum. Çin faşist kapitalist komünizmin ana argümanı olan sosyal adaleti işçilerine vermeyip işçileri sömüren bir devlettir, sana tatlı tatlı çin Rusya rüyaları diliyorum.

Prens Ernak

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Üniversite Bölümü
Tarih Öğretmenliği
Ünvan
Dr.
akşam apartmana kedi girmiş miyavlıyıp duruyor, annemden et istedim, annem pilav yemez mi diyor, böyle diyince bir an için başım döndü, neyse annemden et almayı başardık, kediyi apartmanın dışına çıkarıp eti verdim yedi, uzunca seyrettim, aklıma birden bu kediler için mama almak geldi, baktım temizmama.com da micho mama 15 kilo 250 tl hemen aldım, gece üç bilgisayarda geziniyorum, bizim kapının önünde acıklı bir miyavlama sesi, baktım dolapta et yok, ne yapsak kapıyı da açamadım eve girerse ayvayı yerim, neyse maması gelene kadar miyavlamaya bir kaç gün daha devam etsin.

MooN

Yeni üye
Yeni Üye
Hangi Felsefe Akımına Yatkınsınız ?
Varoluşçuluk
Yeni bir sabaha uyandık daa niye dünden kalan şeylere devam ediyoruz dünü bi kapatsamıydık aceba

Adem

Düşünür Üye
Moderatör
Yeni bir sabaha uyandık daa niye dünden kalan şeylere devam ediyoruz dünü bi kapatsamıydık aceba

Dün dediğimiz bugündeki DÜN düşüncesidir. Güzel düşünen güzel görür , güzel gören hayattan zevk alır. İnsan dünüyle bugünüyle varsa hepsine İYİ gözle bakmalı ve GÜZEL görmeli bence...

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Dün dediğimiz bugündeki DÜN düşüncesidir. Güzel düşünen güzel görür , güzel gören hayattan zevk alır. İnsan dünüyle bugünüyle varsa hepsine İYİ gözle bakmalı ve GÜZEL görmeli bence...

Her yer tospembe degil mi Ademcigim :)

Adem

Düşünür Üye
Moderatör
Renklerin hepsi BEYAZ ışıktan türer Phi. Renk varsa aslını düşünüp gördüğün rengin TOZ PEMBE nin de var olduğu bi yerden olduğunu anlayabilirsin...

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
yani bana ulke bu haldeyken gordugun pembeligi anlatabilir misin? cidden merak ediyorum?

Adem

Düşünür Üye
Moderatör
Bu ülkenin halinde ne varmış ? Dunya yaniyor biz sadece biraz ısındık :)

MooN

Yeni üye
Yeni Üye
Hangi Felsefe Akımına Yatkınsınız ?
Varoluşçuluk
Bin sene heycanla beklediğin şey gelmiş de gerek kalmamış gibi...

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Türk milislerin Ukrayna da ne işi var ?

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç