sokratesin savunması YARDIM

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe Tarihi kategorisinde abdullah1354 tarafından oluşturulan sokratesin savunması YARDIM başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,680 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe Tarihi
Konu Başlığı sokratesin savunması YARDIM
Konbuyu başlatan abdullah1354
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan UpBot

abdullah1354

Felsefe.net
Yeni Üye
arkadaşlar ben ''platon,sokratesin savunmas''ı kitabını sınıfta anlatacağım da bana 3-5 dk lık video lazım kitabın özeti mahiyetinde

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
adam1:
-neden? okuma bilmiyor musunuz?

adam2:
-neyse ki internet var ve kütüphanlere gerek kalmadı ve her şey bulunabiliyor;
bknz: google "sokratesin savunması" araması

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
ilginiçtir;
google video araması da yapabiliyor ki- buradaki arkadaşlarında daha fazlasını bulabileceğini sanmıyorum;
bakınız şöyle
tıklayınız; google video araması- Sokratesin Savunması

yine ilginçtir;
burada birinci video yaklaşık bi kaç saatlik bi kitap okuması ve bunu yapan muhtemelen körler için hazırlanmış bi sesli metin okuma programı; Yani eğer göremiyorsanız da, ya da üşeniyorsanız ya da üşenmiyorsanız bile (sesli dinlemek için öylece) bu tarz bi programa herhangi metni okutabiliyorsunuz; Örneğin "teknoses" vb. gibi programlar bunu yapabiliyormuş;
Bunun dışında yine adobe reader'ında böyle bi özelliği (sesli okuması) varmış; tıklayınız;
Yani internette bualbileceğiniz bi özeti sesli dinleyebilirsiniz

Bunun dışında ise internette bolca video-içerik-özet vb. mevcut gibi görülüyor; Belki siz bi video oluşturup kendiniz izleyebilir, dinyelebilirsiniz de ayrıca

UpBot

Kahin
Yeni Üye
Okuyup özetlemenizi öneririm.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç