sizce neden?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anketler kategorisinde tethys tarafından oluşturulan sizce neden? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,323 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anketler
Konu Başlığı sizce neden?
Konbuyu başlatan tethys
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Objectivity

tethys

Felsefe.net
Yeni Üye
sizce neden fiziksel olarak değişiğiz ama duygularımız aynı?

fides

Kahin
Yeni Üye
Yanılıyorsun, duygularımız da farklı.

fiziksel olarak farklılıklarımıza yönelik parametreler çok geniş..
duygular ise derecesiz(görünür)..yani iyilik,kötülük,sevinmek,acı çekmek...sanki sınırlıymış ve sayıca azmış bu yüzden herkeste aynıymış gibi görünür..ama aslında görünmeyen dereceleri vardır..iki kişi sevinir ama aynı oranda olmayabilir..iki kişi de aynı korku filminde korkabilir..ama bu birisinde çok daha farklı boyutta olabilir..

Feylesof TeCe

Filozof
Yeni Üye

Dün doğum günümdü ve durdum, düşündüm. Her sene yaptığım gibi değişiyoruz hatta duygularımız daha hızlı ve daha fazla değişiyor. Ama senin duygulardan kastettiğin karakterse ki büyük ihtimal öyle doğru karakterler değişmez. Karakter etkilenir filan ama öz itibariyle değişmez.

glsezinrs

Kahin
Yeni Üye

Duygularımız aynı?Komiklik olsun diye mi yazdınız, çok mu sıkıldınız, bakalım kimler bu saçma tezi cevaplayıp, beni güldürecekler diye bekliyorsunuz anlamadım...Ama şundan eminim, mesajımı okurken ,yazarken içinde var olduğunuz duygularınız değişiverecek ve siz de sorunuzun cevabını kendiniz keşfedeceksiniz!

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç